Autor Wątek: piosenka którą świadkowa może zaśpiewać  (Przeczytany 1396 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Myszuś

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
piosenka którą świadkowa może zaśpiewać
« dnia: 7 Stycznia 2011, 08:49 »

mam takie pytanko do was: moja świadkowa mi powiedziała, że na wesele chciałaby zadedykować nam piosenke i ją też zaśpiewać. teraz tylko pytanie jaką ma zaśpiewać?
mi się ten pomysł bardzo podoba i bardzo się cieszę że chce nam zrobic taki ładny prezent ale naprawde nie wiem jaką piosenke jej podpowiedzieć. ona sama nie chce wybierać bo to ma być piosenka która ma znaczenie dla nas...... no ale przecież jej nie możemy podsunąć rubika (niech mówia że to nie jest miłość) a to by właśnie była taka piosenka......
znacie może ładne piosenki (polskie) które sie nadają na taką akcję??

aha piosenki "od dziś" i "zabiorę cie własnie tam" odpadaja bo nam jakoś do gustu nie przypadają  ;)



Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: piosenka którą świadkowa może zaśpiewać
« Odpowiedź #1 dnia: 7 Stycznia 2011, 11:54 »
To świadkowa powinna Wam zaproponować piosenki, w których czuje się najlepiej. Jeżeli  narzucicie jej piosenkę, w której się nie sprawdzi (możliwości głosowe, predyspozycje wokalne) to zrobi sobie duży obciach, którego długo nie zapomni. ;) No, chyba, że jest wszechstronna ;D

Offline Myszuś

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: piosenka którą świadkowa może zaśpiewać
« Odpowiedź #2 dnia: 7 Stycznia 2011, 12:36 »
no wszechstronna jest ale nie jestem do końca pewna czy też jeśli chodzi o śpiew  ;)
ogólnie bardzo nas zaskoczyła bo tak raczej nie byliśmy świadomi tego że interesuje się śpiewem......
mój PM bardzo się rozweselił bo mówi że ona przecież wcale nie umie śpiewać - kiedyś kilka razy ją słyszał ale to też już pare lat temu jak jeszcze była mała......

nawet już wpadliśmy na teki pomysł że zaproponujemy jej piosenki, ona wybierze i wtedy zorganizujemy "wsparcie" od strony orkiestry  ;D



Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: piosenka którą świadkowa może zaśpiewać
« Odpowiedź #3 dnia: 7 Stycznia 2011, 13:24 »
Jeżeli świadkowa nie umie śpiewać, a jest przekonana co do swoich umiejętności wokalnych to sugeruję (jeśli mogę) przetłumaczyć jej, że może innym razem ...  ;). Byłem już świadkiem takich wyczynów wokalnych i uwierz mi, nie wyglądało to ciekawie ani zabawnie. Nie wspomnę o komentarzach gości za plecami samej zainteresowanej. No, chyba, że podejdzie do tego w sposób humorystyczny i stworzy wcześniej wokół siebie i swojego występu  atmosferę, dzięki  której wszystko co zrobi zostanie jej wybaczone. Wtedy nie wiem jak by źle zaśpiewała, zbierze od gości ogromne brawa. :brawo_2:

Offline Myszuś

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: piosenka którą świadkowa może zaśpiewać
« Odpowiedź #4 dnia: 7 Stycznia 2011, 14:28 »
no talent to zabawienia ludzi to ma napewno
poza tym w sumie wszyscy goście się znają i większość to rodzina - w jakiś tam sposób - więc jakiś tam plotek nie powinno być
pogadamy jeszcze raz z nią na ten temat

ale mimo to nadal proszę o propozycje piosenek, bo jeśli się okaże że jednak wyrobiła sobie głos to jakieś propozycje muszą być  ;)



Offline gagatka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3675
  • Płeć: Kobieta
  • Szczęśliwa Pani G., Mama Łucji, Hubercika i Emilki
  • data ślubu: :Zakochany:18.08.07
Odp: piosenka którą świadkowa może zaśpiewać
« Odpowiedź #5 dnia: 7 Stycznia 2011, 16:05 »
Nasza Świadkowa pozmieniała teksty przyśpiewek tak żeby były o nas, wydrukowała w kilkunastu egzemplarzach i śpiewali wszyscy młodzi ;D
:Serduszka: .::Łucja 15.10.2009::. :Serduszka: .::Hubercik 20.01.2012::. :Serduszka: .::Emilka 20.12.2013::. :Serduszka:

Offline syladance1979
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.12.2012
Odp: piosenka którą świadkowa może zaśpiewać
« Odpowiedź #6 dnia: 7 Stycznia 2011, 19:25 »
hm.... no myślę , że poradzi sobie z jakimś walczykiem weselnym, a jeżeli ma dośc dobry wokal to pięknym utworem jest piosenka pt. "Rękawiczki" Joanny Zagdańskiej.

Offline GeriavitDrinker
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: piosenka którą świadkowa może zaśpiewać
« Odpowiedź #7 dnia: 8 Stycznia 2011, 02:06 »
to pięknym utworem jest piosenka pt. "Rękawiczki" Joanny Zagdańskiej.

Mogę pogadać z Adamem Żółkosiem - podjechałby zaakompaniować...  ;)

Offline MELODYJKA

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 323
  • data ślubu: oj dawnoo;)
Odp: piosenka którą świadkowa może zaśpiewać
« Odpowiedź #8 dnia: 8 Stycznia 2011, 22:20 »
hm.... no myślę , że poradzi sobie z jakimś walczykiem weselnym, a jeżeli ma dośc dobry wokal to pięknym utworem jest piosenka pt. "Rękawiczki" Joanny Zagdańskiej.


też uwielbiam ten utwór:)
prawdziwy przyjeciel wie o Tobie wszystko ...a mimo to nadal Cię lubi...