Autor Wątek: POSZUKUJE WODZIREJA/DJ 20.08.2011 KOSZT NIE MA ZNACZENIA!! [color=red]byleby[/color] WESELIS BYŁO  (Przeczytany 2955 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asiafl
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.08.2011
Pilnie poszukujemy dj/wodzireja na nasze wesele które odbędzie się 20. 08. 2011 roku
Chcielibyśmy kogoś z kim można się dogadać, gdyż sami mamy już kilka pomysłów,
pozdrawiamy i prosimy o jak najwięcej informacji i nr telefonów do Panów Dj;)
Asia i Tomek

Offline ulanowski

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Mężczyzna
Pilnie poszukujemy dj/wodzireja na nasze wesele które odbędzie się 20. 08. 2011 roku
Chcielibyśmy kogoś z kim można się dogadać, gdyż sami mamy już kilka pomysłów,
pozdrawiamy i prosimy o jak najwięcej informacji i nr telefonów do Panów Dj;)
Asia i Tomek

Najlepszy w Kuj- Pom jest Jacek Staszak "Starsky". Uwielbiam robić zdjęcia na jego weselach. Ma dobre światła i do tego świetny kontakt z gośćmi.
Od samego początku parkiet jest pełny.

Piotr Ulanowski

Offline megi4507
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
starsky, czarny, dj kszysztof = zadzwoncie i zadecydujcie.

Offline agusiaa_k
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 4.06.2011
ja polecam dj'a albina.  bylam na wielu imprezach jkie prowadzil i uwazam ze jest niesamowity
« Ostatnia zmiana: 31 Lipca 2011, 23:04 wysłana przez asia »

Offline Dorotka1984
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Płeć: Kobieta
Ja również poszukuję DJ-a, choć dopiero na przyszły rok :) Zależy mi żebyśmy ja i mój narzeczony mieli wpływ na setlistę... A wiem, że niektórzy DJe są mało elastyczni w tym temacie. Chcemy wesele z przewagą muzyki lat 80-tych (powiedzmy 60% lat 80-tych a reszta klasyki weselne ;)) bo uważamy, że do takiej muzyki będą bawić się zarówno starsi jak i młodsi... No i sami jesteśmy fanami "ejtisów" ;) Dlatego zależy nam na DJu, który uwzględni nasz gust i zagra wybrane przez nas kawałki. Jednocześnie wolałabym, żeby nie było akcji typu wciskanie dmuchanych gitar albo peruk...

Offline halinkas

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.12.2007 już po :-)
Dorotka - oświeć mnie proszę ! - rzadko się udzielam,, bo moje wesele już sie dosć dawno odbyło,  (a jakoś tak czytam z przyzwyczajenia_ - co to są "ejtisy"..?
A tak  - gdyby ktoś nie wiedział - nazwa "wesele" - oznacza "weselenie" się razem, z powodu owego
"szczęśliwego dnia".... idąc na to "weselenie", nie oczekujmy "cudów na kiju"..... Ja na swoim miała Dj-a (wydziwiałam strasznie, co do muzyki, tańców, zabaw ), ale ustaliłam wszystko ze swoim DJ (można by powiedzieć - oddałam się w jego ręce  ;D)  i do dzisiaj miło wspominamy tę ten dzień i noc..... 

Offline Dorotka1984
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Płeć: Kobieta
"Ejtisy" od"ejtis" czyli fonetycznego zapisu "80's" ;)
Ja nie chcę ustalać set listy od początku do końca, bo wiem, że DJ ma większe rozeznanie w tym przy czym ludzie się bawią. Ale myślę, że lata 80'te obfitują w kawałki które znają i lubią wszyscy :) A z drugiej strony są kawałki, których w życiu bym nie chciała i wolałabym DJa, który to uszanuje :>