Autor Wątek:  18.06.2011   (Przeczytany 17065 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline konefqa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
 18.06.2011 
« dnia: 18 Listopada 2010, 22:15 »
Zostało równo 7 miesięcy. Czas zacząć odliczanie!

Offline konefqa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
Odp:
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Listopada 2010, 22:19 »
Zostało równo 7 miesięcy. Czas zatem na odliczanie!



Offline Daisy87
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 972
  • Płeć: Kobieta
Odp:  18.06.2011 
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Listopada 2010, 22:34 »
pierwsza :hello: będę podczytywać i odliczać z Tobą :)

Offline justys0101
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7686
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: [color=black
Odp:  18.06.2011 
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Listopada 2010, 07:36 »
Jestem i ja  :hello:

Offline konefqa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
Odp:
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Listopada 2010, 07:58 »
Witam i dziękuję Daisy87 i justys0101!  ;D


Każdego dnia tłumaczę sobie, że to jeszcze duużo czasu do czerwca. Wczoraj z moim PM stwierdziliśmy, że nawet się nie obejrzymy a już będzie po wszystkim :) Pewnie ciekawe jesteście jak tam przygotowania?
Otóż mamy zarezerwowaną salę, zespół, fotografa i kamerzystę. W przyszłym tygodniu zajmujemy się kościołem. Do tego ja zajmuję się wszelkimi sprawami dekoracyjno - papierniczymi ;) Tzn. zaproszeniami, księgą gości, poduszeczką na obrączki itd. Mój PM niezbyt wykazuje inicjatywę w tym temacie, więc tylko proszę Go niekiedy o wyrażenie jego zdania na dany temat. Po co nam zbędne kłótnie :P

Offline axela2008

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2011 Ińsko
Odp:  18.06.2011 
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Listopada 2010, 10:22 »
jestem i ja, z tymi naszymi PM to wszędzie pewnie podobnie :D mój też tylko zatwierdza ale sam nie siedzi i nie szuka pomysłów... opowiadaj jak się poznaliście, o zaręczynach, gdzie macie salę, jaki zespół, fotograf... mów wszystko :D
zawsze byłam i zawsze będę przy Tobie. . .


Offline Daisy87
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 972
  • Płeć: Kobieta
Odp:  18.06.2011 
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Listopada 2010, 11:41 »
bo panowie rzadko kiedy się angażują ;) mój PM mówi zrób tak żeby Tobie się podobało to i mnie się będzie podobać ;)

Offline aniolek86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2682
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: :Serduszka:18.08.2012r. :Serduszka:
Odp:  18.06.2011 
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Listopada 2010, 12:22 »
To ja też się dołączę ;D
A Pmowie to chyba już ich taki urok ;)

Offline konefqa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
Odp:
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Listopada 2010, 22:19 »
Witajcie Dziewczyny: axela2008 i aniolek86!  :skacza:

Dzisiaj nie mam siły na opowieści o nas, bo dopiero wróciłam z pracy :/ z racji, że należę do tzw. "Kaleczniaków" zaliczyłam dziś zderzenie z zamrażalnikiem... Moja stopa ledwo żyje i muszę ją ratować ;) Mam nadzieję, że to tylko jakieś mega mega stłuczenie, aczkolwiek palcami ruszać nie mogę :/ wrrr...

Obiecuję, że maksymalnie jutro rano wszystko Wam opowiem Kochane :)

Offline aniolek86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2682
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: :Serduszka:18.08.2012r. :Serduszka:
Odp:  18.06.2011 
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Listopada 2010, 22:58 »
To przybij piątkę  ;D ze mnie to taka ofiara losu,że masakra-na prostej drodze się wywalić potrafię ;) o meble,drzwi,stoły się ciągle uderzam  :P
Ale oby z Twoją stopą wszystko w porządku było  :przytul:

Offline konefqa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
Odp:
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Listopada 2010, 09:06 »
Tak jak obiecałam - piszę ;) Z moim PM znam się od dawna, aczkolwiek poznałam go jako mojego "tymczasowego" szefa. Należy zaznaczyć, że jest ode mnie starszy o 11 lat. Kilka lat temu szukałam jakiejś pracy dorywczej przed świętami. Moja siostra pracuje w dużym markecie, więc to ona zaproponowała mi tą pracę. Praca miła, przyjemna - na dziale z zabawkami. Miałam dbać o ładny wygląd półek, ew. dowieźć towar, sprawdzić czy działają. I tak kilka godzin w tygodniu przez grudzień. Należy też wspomnieć, że wówczas byłam z kimś związana już jakiś czas ;) Wtedy własnie poznałam swojego PM. Zwróciłam na Niego uwagę, ale wiecie jak to jest... nie pomyślałam nawet o Nim jako o przyszłym kandydacie na partnera mimo, że miał w sobie coś przyciągającego uwagę. Z resztą widziałam Go z jakąś bardzo ładną blondynką (teraz wiem, że to moja Szwagierka :P), więc zostało mi tylko ewentualne wzdychanie ;P Minął grudzień, skończyło się na dodaniu siebie nawzajem na nk. Później długi czas nie było mnie u siostry w pracy. Pewnego dnia mój PM dodał zdjęcie z dzieciństwa - miał na sobie na prawdę urocze szelki, więc bez namysłu napisałam do niego "fajne szelki" ;P Wymieniliśmy się kilkoma wiadomościami i znów cisza. Jakimś cudem po długim długim czasie znów zaczęliśmy ze sobą pisać... aczkolwiek wydarzyło się to kilka lat po mojej pracy u niego. Najpierw nk, później jakimś cudem znalazłam jego nr gg... I tutaj zaczęło się dziać!
Ah.. należy wspomnieć, że dalej byłam ze swoim partnerem. I że jestem uzależniona od komputera - gg mam włączone zawsze! Tak więc ze swoim PM zaczęliśmy wymieniać się wiadomościami na gg... aż napisałam mu, że nie znoszę gg i że nie ma to jak komórka... po czym zostawił mi swój nr telefonu z wiadomością, że ma nadzieję, że to dobrze wykorzystam... I tak zaczęliśmy smsować... żeby Was nie oszukać... wysłałam do niego 1500 smsów w ciągu 2 tygodni? Tak, tak.. pytanie czy mój partner nic nie zauważył? Otóż nie. Chyba na szczęście! Nadszedł czas, żeby się w końcu spotkać... I znów to ja pierwsza wyszłam z propozycją! Niestety mój PM nie miał nastroju na karaoke i odmówił. Następnego dnia jednak zaprosił mnie na piwo... Byłam tak zestresowana, że sama przed spotkaniem poszłam z koleżankami na małe piwo - żeby choć troszkę się odstresować... ;P I tak zaczęliśmy się spotykać... Na początku raz na jakiś czas, coraz częściej... Aż niepostrzeżenie zaczęliśmy spotykać się regularnie, codziennie... ;) Z każdym spotkaniem wzbudzał we mnie coraz to bardziej intensywne uczucia... Aż pewnego dnia po burzliwej kłótni zaczęliśmy się całować. Było to dla mnie wystarczające przeżycie aby stwierdzić, że mój 5-letni związek jest bez sensu, że mężczyzna, z którym spędziłam ostatnie kilka tygodni potrafił we mnie rozbudzić na nowo pożądanie, szczęście i różne skraje emocje, których brakowało mi przez wiele lat. Tak też musiałam natychmiast rozwiązać sytuację... 2 dni później, już po zerwaniu z Ex, zadzwonił mój PM - gdyż moja kochana siostra powiadomiła Go, że stoję gdzieś na parkingu niedaleko ich pracy, cała zapłakana i zmoknięta (nie wiadomo skąd przyszła wielka ulewa, a ja stałam w samej bluzce). Dzwonił do mnie i zapytał, gdzie jestem. Spotkaliśmy się - wyglądałam jak 7 nieszczęść... PM powiedział, że jak nie chciałam tego robić to On by to zrozumiał, na co ja powiedziałam, że tak jest lepiej i że życzę mu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin... Od tej pory minęło prawie 1.5 roku (w grudniu będzie 1.5) a dzień po ślubie będzie równo 2 lata.
Ciekawa historia? :)

Offline aniolek86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2682
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: :Serduszka:18.08.2012r. :Serduszka:
Odp:  18.06.2011 
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Listopada 2010, 14:23 »
No nawet bardzo ciekawa historia  ;D
To teraz czekamy na historię zaręczyn,bo z tego co zrozumiałam to szybko się PM zdecydował się Tobie oświadczyć  ;)

Offline Paula___

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1414
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2011r
Odp:  18.06.2011 
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Listopada 2010, 21:24 »
Dołączam się i ja :) Historia bardzo wciągająca :) I czekamy na zdjątka ;)


Offline konefqa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
Odp:
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Listopada 2010, 11:06 »
Miło mi Cię powitać Paula___ :)

Chyba zacznę od zaręczyn :
Kiedyś cały czas chodziłam i pytałam PM kiedy mi się w końcu oświadczy aż w końcu porozmawialiśmy na ten temat i stwierdziliśmy, że nie ma co się spieszyć. Po czym chyba 2-3 miesiące później mój kochany PM mnie zaskoczył. Był 13 luty, sobota, więc szykowaliśmy się na imprezę ze znajomymi. Trochę nam impreza nie wyszła, bo znajomi pokłócili się i zostawili nas w klubie. Potańczyliśmy jeszcze troszkę i jakoś po 1 w nocy postanowiliśmy wrócić do domu. Mój PM lekko uradowany nie chciał wracać, ale po krótkich negocjacjach wsiedliśmy w taksówkę. Krótki spacer na mrozie szybko Go odświeżył ;) Wróciliśmy do domu ( wtedy jeszcze On sam wynajmował kawalerkę), więc postanowiłam wziąć prysznic. Po wyjściu z łazienki położyłam się na łóżku. Na poduszce leżał pluszowy psiak - biało czerwony. Pomyślałam, że zwariował, bo kilka dni wcześniej mówił, że nie uznaje Walentynek... Podziękowałam mu ładnie i postanowiłam się położyć. Po Jego minie zrozumiałam, że chyba coś jest nie tak. Spojrzałam na psiaka, a on zamiast pyszczka miał zamek błyskawiczny z serduszkiem na sznureczku. Otworzyłam zamek i ujrzałam pierścionek... Wzięłam go do ręki i zapytałam co to jest... Na co mój PM zapytał czy zostanę Jego żoną...  :hopsa: Oczywiście bez wahania odpowiedziałam, że tak.. Byłam w takim szoku, że nie przeszkadzało mi, że nie uklęknął! :P Wiadomo... łzy radości... telefon do znajomej - o 2 w nocy! :D Cudowne uczucie :) Czułam się taka Jego...  :serce: Cały dzień spędziliśmy leżąc w łóżku... bo to Walentynki były ;P



Offline neta88sc

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1785
  • Płeć: Kobieta
  • "najważniesze jest niewidoczne dla oczu"
  • data ślubu: :serce::serce:
Odp:  18.06.2011 
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Listopada 2010, 11:24 »
To i ja będę podczytywać :D Zaręczyny Ciekaweee :D czekamy na zdjęcia :D


Offline aniolek86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2682
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: :Serduszka:18.08.2012r. :Serduszka:
Odp:  18.06.2011 
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Listopada 2010, 14:27 »
Zaręczyny w walentynki-bardzo romantycznie :Zakochany:

Offline Paula___

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1414
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2011r
Odp:  18.06.2011 
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Listopada 2010, 17:45 »
jak romantycznie  :Serduszka:


Offline patrycja_4r

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5513
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Odp:
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Listopada 2010, 16:02 »
Jestem  ja  ;D ;D ;D
Świetne zaręczyny-bardzo romantyczne!!!  :) :) :) :)
To opowiadaj-gdzie będzie wesele?Jaki kamerzysta,fotograf???No i oczywiście o zdjęcia poprosimy  ;D ;D


Offline misia241

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5491
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.08.2011
Odp:  18.06.2011 
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Listopada 2010, 21:02 »
ja tez sie przylacze ;)
nono ale zareczyny ;D a zdjecia z zareczyn gdzie?!



Offline Daisy87
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 972
  • Płeć: Kobieta
Odp:  18.06.2011 
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Listopada 2010, 23:44 »
muszę przyznać, że nietypowa ta Wasza historia :) i fajne oświadczyny wykombinował :)

Offline konefqa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
Odp:
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Listopada 2010, 10:14 »
Witaj neta88sc!

Zdjęć z zaręczyn nie mamy, bo nikt o tym chyba nie pomyślał :P A nasze zdjęcie, a zaraz coś znajdę :P

Nasze pierwsze święta u moich rodziców :) zdjęcie bardzo niewyraźne :P



Nasze tegoroczne wakacje w Turcji :)




Troszkę duże zdjęcia, ale duużo robię w tej chwili :P
« Ostatnia zmiana: 29 Maja 2013, 13:16 wysłana przez .:Anka:. »

Offline kacha8609

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3170
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Odp:  18.06.2011 
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Listopada 2010, 10:54 »
konefqa  :hello:
Jestem i ja  ;D



Offline konefqa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
Odp:
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Listopada 2010, 11:05 »
kacha8609  :hello:


Offline neta88sc

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1785
  • Płeć: Kobieta
  • "najważniesze jest niewidoczne dla oczu"
  • data ślubu: :serce::serce:
Odp:  18.06.2011 
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Listopada 2010, 12:38 »
Pięknie razem wyglądacie :D
No a Ty masz wspaniałą opaleniznę :P


Offline patrycja_4r

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5513
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Odp:
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Listopada 2010, 14:18 »
Świetnie wyglądacie-a Ty masz taką nietypową urodę   :brewki: :brewki: :brewki: :brewki:
Zazdroszczę tegorocznych wakacji ! a w podróż gdzieś się wybieracie?


Offline aniolek86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2682
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: :Serduszka:18.08.2012r. :Serduszka:
Odp:  18.06.2011 
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Listopada 2010, 15:33 »
Piękna z was para ;D
a wakacji to tylko pozazdrościć  ;)

Offline justys0101
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7686
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: [color=black
Odp:  18.06.2011 
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Listopada 2010, 16:50 »
Ślicznie Wam razem!  ;D

Offline konefqa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
Odp:
« Odpowiedź #27 dnia: 27 Listopada 2010, 18:41 »
Cześć Dziewczyny :)

Przepraszam, że tak dawno się nie odzywałam, ale nie miałam kiedy... :(
Dzisiaj byliśmy (z moim PM) na Jesiennej Gali Ślubnej w Galaxy... Powiem Wam szczerze, że spodziewałam się czegoś lepszego... Aczkolwiek i tak czekam na Wielką Galę Ślubną w styczniu!

W sprawach ślubnych chyba bez zmian, oprócz tego, że we wtorek wybieramy się w końcu do kościoła :P tzn. porozmawiać na temat ślubu i w końcu zarezerwować termin. Nie to, żebyśmy planowali rozdać zaproszenia w święta... :P Lekkie opóźnienie, ale to nic... :P

Myślicie już o Świętach w kategorii prezentów? Ja niestety już tak :( Ale to chyba wynika z totalnego braku czasu. Dość dużo czeka mnie pracy w grudniu, dlatego nie chcę zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. Tak więc prezent dla moich rodziców już mam, a w zasadzie mamy. Mój kochany PM wymyślił, że kupimy rodzicom telefon bezprzewodowy. Mój tato ma zaplanowaną operację na 24 stycznia, tak więc bezprzewodowiec na pewno się przyda :) Dodatkowo mama dostanie DoppelHerz i szalik, a dla taty musimy dokupić jakiś zestaw kosmetyków. Problem mamy z mamą PM. Mamy dla niej też DoppelHerz, ale to jakby mało... Macie jakieś propozycje? Dodam, że trudno nam trafić w cokolwiek... :(

Prezent dla PM... od dawna już o tym myślę... w zeszłym roku dostał zegarek i nasz plakat (z naszych zdjęć). Na urodziny dostał perfumy i jakieś gatki. Na imieniny portfel... Nie mam pojęcia... :/ Z okazji zbliżających się Mikołajek kupiliśmy sobie dzisiaj aparat, lepszy już :) Pomyślałam, że fajnym prezentem będzie sesja narzeczeńska.. Ale okazało się, że PM ma jakiegoś znajomego fotografa. A Wy co o tym wszystkim myślicie?

Offline lolalola

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6788
  • data ślubu: 02.10.10
Odp:  18.06.2011 
« Odpowiedź #28 dnia: 1 Grudnia 2010, 18:19 »
Witam, podczytuje i chce napisać,że fajnie razem wygladacie ;)

Co do prezentów, to może dla Pm'a jakąś grę, zestaw ulubionych filmów.
Dla teściowej karnet do teatru, do spa, zalezy co ona lubi.

Offline aniolek86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2682
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: :Serduszka:18.08.2012r. :Serduszka:
Odp:  18.06.2011 
« Odpowiedź #29 dnia: 1 Grudnia 2010, 20:52 »
Z prezentami nie pomogę,bo sama nie wiem co kupić jeszcze :P
Ale myślę,że pomysły lolalola są fajne ;D