Autor Wątek: POMÓŻCIE - NIETYPOWA PIOSENKA DLA RODZICÓW - WAKACYJNA?!  (Przeczytany 2169 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kinia87
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2012
Słuchajcie;) z narzeczonym wpadliśmy na pomysł, że na naszym ślubie, w tej zacnej chwili podziękowań dla rodziców wręczymy im bilety na wycieczkę (jeszcze nie wiemy Turcja/Egipt) no i właśnie chcielibyśmy, by w tym momencie była puszczona jakaś piosenka o wakacjach/wycieczce  (najlepiej polska, bo nasi rodzice niestety z angielskim niewiele mają wspólnego)... szukałam i niestety niewiele znalazłam... jeśli piosenka anglojęzyczna, to chociaż niech będzie taki klimat egzotyczny, który wybitnie będzie wskazywał na wakacje ;)
jak narazie klimate mwakacyjnym najbardziej "zajezdza" jak dla mnie Fly high - Shaggy... no ale tekst juz nie do konca pasuje:P chociaz chociaz:P

Licze na Was kochani!


MOJE FINAL COUNTDOWN! Odliczajcie ze mną... -> https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=39013.0

Offline syladance1979
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.12.2012
Odp: POMÓŻCIE - NIETYPOWA PIOSENKA DLA RODZICÓW - WAKACYJNA?!
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Listopada 2010, 11:34 »
"ChaŁupy.." WODECKIEGO PRoPONUJĘ:))))
tekst znany, z humorem i na pewno wszyscy się doŁączą do śpiewania:).... ewentualnie można by byŁo "KanikuŁy" po Polsku, ale wymyśleć swoje sŁowa , na temat rodziców jak pakują np walizki i wyruszają na wakacje:)

Offline MELODYJKA

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 323
  • data ślubu: oj dawnoo;)
Odp: POMÓŻCIE - NIETYPOWA PIOSENKA DLA RODZICÓW - WAKACYJNA?!
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Listopada 2010, 11:50 »
Wodecki pasuje idealnie:)

albo jakąś arabską nutke zapodaj:)
prawdziwy przyjeciel wie o Tobie wszystko ...a mimo to nadal Cię lubi...

Offline syladance1979
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.12.2012
Odp: POMÓŻCIE - NIETYPOWA PIOSENKA DLA RODZICÓW - WAKACYJNA?!
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Listopada 2010, 12:16 »
wiesz co...? taką arabską nutkę to na wstępie jest w Alibabie.
Mozna by byŁo zaśpiewać też "Auto stop", lub "bądź gotowy dziś do drogi..."
A jeżeli kapela jest na tyle elastyczna to spokojnie ChŁupy lub KanikuŁy  można w arabskiej nutce zaśpiewać , coś w stylu "araba mustafa sandal".

Offline Nikratka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 162
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.07.2011
Odp: POMÓŻCIE - NIETYPOWA PIOSENKA DLA RODZICÓW - WAKACYJNA?!
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Listopada 2010, 22:42 »
A mnie się skojarzyła "Córka rybaka" :D
Albo "Bananowy song" :)


Offline veronka17

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 407
  • Płeć: Kobieta
  • .: co mnie nie zabije , to mnie wzmocni :.
  • data ślubu: Jak będzie , to sie dowiecie :)
Odp: POMÓŻCIE - NIETYPOWA PIOSENKA DLA RODZICÓW - WAKACYJNA?!
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Listopada 2010, 13:38 »
:) A mi sie podoba pomysł syladance1979 :)
Uważam , że nie ma co za duzo kombinować a  Wodecki"Chałupy " faktycznie pasuje i znany jest i przynajmniej zrobi się wesoły klimat :)
Mi osobiscie skojarzyło sie jeszcze Boney M. - Hooray , it's a holiday (  nie wiem czy taki jest tytuł , ale pewnie wiecie o co chodzi ) , no ale to po angielsku juz jest :)

Offline syladance1979
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.12.2012
Odp: POMÓŻCIE - NIETYPOWA PIOSENKA DLA RODZICÓW - WAKACYJNA?!
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Listopada 2010, 11:55 »
fajnie by byŁo do tych "ChaŁup" przygotować im leżaki, okulary sŁoneczne i jakieś kapelusze i w trakcie tej piosenki ubrac ich w to, posadzić na leżakach, podać śmiesznego drinka z parasolką i w kóŁeczku z wszystkimi gośćmi na okoŁo nich im to gŁosno zaśpiewać:) ..... hm.... taki jakoś rysunek mi się pojawiŁ w gŁowie....może dla innych będzie zbyt szalony pomysŁ... ale jak się ma rozrywkowych rodziców i samemu się jest wesoŁym to taki akcencik potrafi naprawdę podkreślić prezent, no i będzie troszkę inaczej niż przy piosence np "cudownych rodziców" czy podobnej do tej...

Offline syladance1979
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.12.2012
Odp: POMÓŻCIE - NIETYPOWA PIOSENKA DLA RODZICÓW - WAKACYJNA?!
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Listopada 2010, 09:58 »
WpadŁ mi jeszcze do gŁowy pomysŁ, że można wynając tancerki tańca egzotycznego lub tańca brzucha i po zakończonym show, żeby one wręczyŁy taki duży symboliczny bilet na tą wycieczkę, a Wy przez mikrofon byście  zapowiedzieli ten prezent, podziękowali rodzicom  i na koniec można by byŁo zaspiewać sto lat.

Offline veronka17

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 407
  • Płeć: Kobieta
  • .: co mnie nie zabije , to mnie wzmocni :.
  • data ślubu: Jak będzie , to sie dowiecie :)
Odp: POMÓŻCIE - NIETYPOWA PIOSENKA DLA RODZICÓW - WAKACYJNA?!
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Listopada 2010, 17:25 »
fajnie by byŁo do tych "ChaŁup" przygotować im leżaki, okulary sŁoneczne i jakieś kapelusze i w trakcie tej piosenki ubrac ich w to, posadzić na leżakach, podać śmiesznego drinka z parasolką i w kóŁeczku z wszystkimi gośćmi na okoŁo nich im to gŁosno zaśpiewać:) ..
... można wynając tancerki tańca egzotycznego lub tańca brzucha i po zakończonym show....

Taaaaaaaa.........:):):) i jeszcze mozna wynajać z zoo kilka małpek , co by obierały banany i czestowały gości w tym czasie........albo mozna pójść na całość i na środku postawić basen z wodą , przygotować kąpielówki i pływaczki.......:):):):):)..............
.........syladance1979 , chyba Cie troszke poniosło z tymi pomysłami :) Generalnie fajnie , że jestes kreatywna i masz głowę pełna pomysłów , ale chodziło tu raczej o podziekowanie dla rodziców i nietypowa piosenkę , a Ty się wczułaś , jakby chodziło o Twoje wesele :) Poza tym trzebaby zaangażować kilkla osób w takie przedsięwzięcie , a na weselu  nikt raczej nie ma głowy do takich rzeczy ( a przede wszystkim PM ) :)
No ale jeśli ktoś ma ochotę na takie rzeczy.........czemu nie......:):):)

Offline syladance1979
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.12.2012
Odp: POMÓŻCIE - NIETYPOWA PIOSENKA DLA RODZICÓW - WAKACYJNA?!
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Listopada 2010, 20:46 »
dlatego napisałam, że to wsio zależy jacy są młodzi i rodzice:)))))))

chodziło o nietypową piosenkę i nietypowe podziękowania.... poza tym kinia87 napisała zeby był klimat egzotyczny i wakacyjny.... mi się wakacje kojarzą z wolnością, szaleństwem itp itp.... egzotyka z czymś zupełnie innym niż u nas w Polsce.... można spróbować tego na co ma się ochotę i pomysł... ja nikomu nie narzucam:) niech kinia sama wybierze co chce... po to prosiła w tym wątku o pomoc:)

Offline syladance1979
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.12.2012
Odp: POMÓŻCIE - NIETYPOWA PIOSENKA DLA RODZICÓW - WAKACYJNA?!
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Listopada 2010, 21:02 »
no.... ale z tymi małpami to dobre...... buhahahaha:))))))))))))))

Offline kinia87
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2012
Odp: POMÓŻCIE - NIETYPOWA PIOSENKA DLA RODZICÓW - WAKACYJNA?!
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Grudnia 2010, 12:19 »
fajnie by byŁo do tych "ChaŁup" przygotować im leżaki, okulary sŁoneczne i jakieś kapelusze i w trakcie tej piosenki ubrac ich w to, posadzić na leżakach, podać śmiesznego drinka z parasolką i w kóŁeczku z wszystkimi gośćmi na okoŁo nich im to gŁosno zaśpiewać:) ..... hm.... taki jakoś rysunek mi się pojawiŁ w gŁowie....może dla innych będzie zbyt szalony pomysŁ... ale jak się ma rozrywkowych rodziców i samemu się jest wesoŁym to taki akcencik potrafi naprawdę podkreślić prezent, no i będzie troszkę inaczej niż przy piosence np "cudownych rodziców" czy podobnej do tej...


To mi sie podoba:D tyle, ze ja tam umre ze smiechu:D w sumie dobrze, ja mam dosc tych tradycyjnych smetow, powinnismy sie wszyscy w takiej chwili cieszyc, a nie wyc;) takie moje zdanie:)))) dzieki Wam wszystkim za pomysly:)))) jestescie bardzo kreatywni!


MOJE FINAL COUNTDOWN! Odliczajcie ze mną... -> https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=39013.0

Offline jarry
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 17.09.2011
Odp: POMÓŻCIE - NIETYPOWA PIOSENKA DLA RODZICÓW - WAKACYJNA?!
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Grudnia 2010, 12:20 »
syladance wymiata!!!! jeżeli to osoba z jakiegoś zespołu to musi niezły być humor i pomysłowość w tej kapeli!!!!