Autor Wątek: Pomóżcie dobrac dodatki  (Przeczytany 2932 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lenka89

  • Bicie Jego Serca Najpiękniejszą Muzyką....
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 643
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Pomóżcie dobrac dodatki
« dnia: 16 Września 2010, 21:16 »
Kochane proszę o pomoc. Pomóżcie dobrać mi dodatki do mojej sukni. Oto ona:



Marzy mi się długi welon jednowarstwowy, ale nie wiem czy będzie pasował...? Suknia od pasa jest bardziej zdobna więc nie wiem czy te falbanki + welon to nie będzie za dużo...  Poza tym co na ręce, nie wiem czy chcę bolerko, jeśli tak to jakie? Myślałam o gładkim z rękawkiem 3/4 wiązanym ww kokardę ale gdzie ja takie znajdę? Szal chyba nie będzie pasował a ślub wiosną więc z gołymi ramionami na pójdę, poza tym w kościele chcę mieć zakryte. Jeśli chodzi o biżuterię to... nie mam pomysłu.

Pomożecie?



Offline Myszuś

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: Pomóżcie dobrac dodatki
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Września 2010, 09:09 »
hej
suknie jest śliczna!! ale myślę, że długi welon faktycznie nie będzie pasował...... może wyglądać wtedy tak przesadzone.... tak jak "chcę mieć dużo wszystkiego nie ważne jak będzie wyglądało"  ;)
a szkoda by było..... myślę, że welon do pasa będzie akurat

bolerko gładkie będzie najlepszym rozwiązaniem - tylko nad kokardką bym się zastanowiła  :drapanie:
nie będzie to się gryzło z welonem i suknią?? ale radzę tobie długi rękaw - też mamy ślub w tym dniu i ja wybrałam długi, żeby w kościele nie stać z gęsia skórką  :hahahaha:

a biżuteria...... może jakieś delikatne perełki? napewno nie może być tego dużo - tylko taki mały akcent
a jeśli nie perełki to delikatny naszyjnik z brylancików? długość mniej więcej taka jak masz na dzjęciu tylko może taki z przedłużeniem? do tego delikatną branzoletke i gotowe  ;D

co ty o tym myślisz??



Offline Lenka89

  • Bicie Jego Serca Najpiękniejszą Muzyką....
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 643
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: Pomóżcie dobrac dodatki
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Września 2010, 20:19 »
Hej Myszuś!! Bardzo Ci dziękuje za odpowiedź!! Faktycznie dziś byłam w salonie i mierzyłam jeszcze raz suknie, przymierzyłam też długi i krótszy welon i zdecydowanie krótszy lepiej się prezentuje :)

Ale nie chce gładkiego, satynowego bolerka... Jakoś w ogóle bolerka średnio mi się podobają ale chyba nie mam wyboru...
Od perełek zdecydowanie wolę kryształki. Zastanawiam się jeszcze nad jednym: zrezygnować z tego ramiączka czy je zostawić? Tworzy ładną całość z dalszą częścią sukni (na zdjęciu może nie widać tego tak dokładnie) ale sama już nie wiem, może bez niego byłoby lepiej?

Pozdrawiam!!



Offline Myszuś

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: Pomóżcie dobrac dodatki
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Września 2010, 11:48 »
nie ma za co dziękować ^^
sama się cieszę jak mi ktoś pomaga w takich sprawach

z tym bolerkiem musisz sie zastanowić ale jestem tego zdania że tylko z jakims szalem możesz zmarznąć w kościele.......
tego ramiączka faktycznie nie widać na zdjęciu ale jeśli jesteś tego zdania, że pasuje to nie główkuj sie za dużo i zostaw je  :)
chyba że ,masz jeszcze zdjęcie suknie (lub link na strone) to wejdę i zobacze - może wtedy będę mogła tobie jeszcze cos podpowiedzieć?



Offline jamesonka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pomóżcie dobrac dodatki
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Września 2010, 17:10 »
Lenka - pozwole sie tu wtracic  :)
Wiec, moim zdaniem welon dlugasny nie bardzo. Jezeli chodzi o bolerka to mi sie podobaja tylko z krotkim rekawem, postawionym kolnierzykiem, wiec nie wiem jak to bedzie bo sama slub bede miala w Pazdzierniku :D
Ramiaczko bym zostawila, ale to tylko moje zdanie, wydaje mi sie, ze bedzie wygladalo bardziej oryginalnie... do tego wtedy jakis krotki lancuszek, krysztlaki czy cos takiego byleby krotkie byly no i kolczyki i branzoletka pasujace do lancuszka...

Offline Lenka89

  • Bicie Jego Serca Najpiękniejszą Muzyką....
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 643
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: Pomóżcie dobrac dodatki
« Odpowiedź #5 dnia: 7 Października 2010, 00:09 »
Hej Dziewczyny :) Rezygnuje z długiego welonu- to już postanowione. A ramiączko... ciągle się waham ;) Znalazłam bolerko moich marzeń ale nie wiem czy mogę wkleić fotkę z allegro...  ::) Będę chyba szyła na wzór tego bo w salonach w okolicy takiego nie spotkałam a to jest z Wrocławia, to kawał drogi. Możecie sobie sprawdzić na allegro, tytuł aukcji: Piekne bolerko z organtyny Decorisus.
Tylko nie wiem jak by ta organtyna się prezentowała z moją suknią. Chociaż materiał mogłabym kupić inny (mam ucięty kawałek z mojej sukni i szukać takiego) a tylko wzór zgapić bo strasznie mi się podoba :)
Co myślicie?



Offline jamesonka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pomóżcie dobrac dodatki
« Odpowiedź #6 dnia: 7 Października 2010, 00:44 »
Bolerko mi się bardzo podoba, hm sama bym chyba takie chciała :)
Wydaje mi się, że materiał taki do sukni powinien pasować, no ale wiadomo, że na żywo było by lepiej ocenić.
Daj znać co postanowiłaś.

Offline Lenka89

  • Bicie Jego Serca Najpiękniejszą Muzyką....
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 643
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: Pomóżcie dobrac dodatki
« Odpowiedź #7 dnia: 7 Października 2010, 11:36 »
Przemyślałam sprawę i bolerko będę szyła. Pójdę do krawcowej z kawałkiem materiału z mojej sukni, jest on troszkę grubszy i mniej przeźroczysty. Ciekawa jestem ile mnie to będzie kosztowało... Troszkę bym jednak zmodyfikowała ten wzór, nie chcę takiego typowego bolerka co nawet na piersi nie zachodzi, wołałabym żeby było ciut dłuższe i łączyło się jak żakiecik np. było wiązane na wstążkę  ;D Myślę, że ładnie by to wyglądało i pasowało do mojej sukni. A Wy jak myślicie?



Offline jamesonka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pomóżcie dobrac dodatki
« Odpowiedź #8 dnia: 7 Października 2010, 11:56 »
A lenka utrzepilas sie tej kokardki  ;)

Offline Lenka89

  • Bicie Jego Serca Najpiękniejszą Muzyką....
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 643
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: Pomóżcie dobrac dodatki
« Odpowiedź #9 dnia: 7 Października 2010, 14:16 »
A lenka utrzepilas sie tej kokardki  ;)
Podobają mi się kokardki nic na to nie poradzę  :razz: No dobra to może nie kokardka ale nie chcę tylko takiego pod pachy...  ;)



Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: Pomóżcie dobrac dodatki
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Października 2010, 00:19 »
Nienawidzę bolerek więc z góry odradzam, ale to tylko moje zboczenie  ;D

Biżuteria - masz jedno ramiączko, nie zakładałabym już NIC na szyję, za to zaszalałabym z piękną bransoletką (na rękę przeciwną niż ramiączko) no i kolczyki - jakie lubisz.

Offline Lenka89

  • Bicie Jego Serca Najpiękniejszą Muzyką....
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 643
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: Pomóżcie dobrac dodatki
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Października 2010, 15:24 »
Nienawidzę bolerek więc z góry odradzam, ale to tylko moje zboczenie  ;D

Biżuteria - masz jedno ramiączko, nie zakładałabym już NIC na szyję, za to zaszalałabym z piękną bransoletką (na rękę przeciwną niż ramiączko) no i kolczyki - jakie lubisz.

Mnie też się zasadniczo bolerka nie podobają, ale co w zamian? Szal? Wygląda pięknie ale nie wiem czy do mojej sukni będzie pasował, jest mniej wygodny  no i jak dla mnie gryzie się z welonem...

Co do biżuterii to faktycznie na szyję nie chce nic albo coś krótkiego i bardzo delikatnego, z bransoletką wiem, mogę zaszaleć. Podobają mi się te z kwiatów ale to raczej dla świadkowej a nie PM ;)
Co do kolczyków to będzie ciężko z prostej przyczyny: nie mam przebitych uszu... :razz:
Ciężko znaleźć fajne klipsy a co dopiero odpowiednie na ślub ale będę szukać ;)

Dziękuję, zaglądacie tu jeszcze i że pomagacie mi, jesteście kochane  :bukiet: :bukiet: :bukiet: