Autor Wątek: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice  (Przeczytany 28625 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline alia01
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: -
Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« dnia: 16 Września 2010, 10:32 »
Witam
Szukam sali weselnej na około 80 osób w Stargardzie i okolicach.  Piszcie jakie sale weselne proponujecie.  Duzo opinii znalazłam o Lordzie dobrych i złych. . .  ale co z resztą lokali????

Offline zabawex
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2128
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 9.10.2010
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Września 2010, 11:00 »
My będziemy mieć wesele w Wenus w Kobylance. Ale ponieważ dopiero "będziemy mieć" to szerzej na ten temat będę mogła napisać Ci na miesiąc ;)

Offline alia01
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: -
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Września 2010, 11:03 »
Będę czekać  :)

Offline MISIEK

  • Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 544
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Września 2010, 15:04 »
Venus w Kobylance zdecydownie polecam , a ponadto Sala Biesiadna "Czerwona Róża" (w Witkowie co prawda), co do Lorda nie mam osobiście przekonania jako do lokalu, dlatego nie polecam
życzę dobrego wyboru

Offline ziomaleczka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3245
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.09.2009
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Września 2010, 19:59 »
Witam.

Wenusa mogę polecić z całą odpowiedzialnością, bo jestem już po 3 weselach, które się tam odbyły i również moje własne wesele było właśnie tam organizowane.  Same pozytywy.  Jedyne do czego można się przyczepić to czas trwania imprezy. . . .  szkoda że to wszystko tylko jedna noc i poprawiny.

Lorda osobiście nie polecam (byłam na dwóch weselach), ponieważ szkoda pieniędzy na tak niski standard obsługi.
Jest także duża sala na Kluczewie na os.  Lotnisko (nie pamiętam nazwy), ale z tego co się orientuję to renoma spada im na łeb na szyję z powodu braku jedzenia na stołach (tylko znajomi tam byli, więc opinia nie moja).

Pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniach!





Offline alia01
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: -
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Września 2010, 16:13 »
Dziękuję . . .  a wiecie coś na temat Edenu na Lotnisku Państwo Kisiel go prowadzą . . . .  i coś o Spichlerzu????? Co do Lorda to właśnie słyszałam różne opinie a te złe że mało jedzenia niby. . . . . 

Offline patrycja_4r

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5513
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Września 2010, 11:06 »
Eden to właśnie ten na Lotnisku  :P


Offline alia01
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: -
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Września 2010, 12:18 »
Aha a w Edenie jeżeli sobota to tylko październik. . . . . .  z tego co tak patrzę to można stwierdzić ze nie ma w Stargardzie dobrej sali. . .  Lord- źle, mały młyn też kluczewo też nie tak. . .  ahhhh dylemat jest niezły :(

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Września 2010, 12:20 »
W dużej sali w Kluczewie - tej na Lotnisku - bawiłam się w Sylwestra i jak dla mnie super. Sala ogromna, jedzenie pyszne i niczego nie brakowało ale na weselu tam nie byłam więc nie wiem ::)


Offline ziomaleczka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3245
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.09.2009
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Września 2010, 12:43 »
Powiem tak:
Eden na Kluczewie - pytałam ostatnio rodziców, bo parę lat z rzędu bawili się tam na Sylwestrze i w zeszłym roku byli tam na dwóch weselach i stwierdzili z pełną odpowiedzialnością, że jedzenia dużo i pyszne, a zabawa wyśmienita!   :D
Może znajomi, o których wcześniej wspomniałam lekko przesadzili z tą opinią  :) Także bardziej ufam opinii moich rodzicieli i mogę powiedzieć, że nie jest tam źle  :)
Pozdrawiam




Offline alia01
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: -
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Września 2010, 12:53 »
Troszkę mi ulzyło ja własnie się zastanawiam pomiędzy Lordem a Edenem na kluczewie. . .  Za Lordem przeważa mi że są noclegi na miejscu i sniadanie dla gości można zorganizować. . .  natomiast Eden to nocleg w Internacie najbliżej można załatwić . . .  Byłam w Lordzie i menu jest od 135zł zaczyna się i można sobie dodawć jedzenie. . .  Cieszę się że mówisz ze w Edenie jest dobre jedzonko. . .  i dalej mam dylemat chyba będę losować albo wypisywać za i przeciw. . . .  ::)

Offline patrycja_4r

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5513
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Września 2010, 13:46 »
Ja miałam mieć w lordzie-mieliśmy zarezerwowaną salę,wpłaconą zaliczkę ale ostatecznie zmienilismy na Dom Biesiadny w Kluczewie(nie EDEN )
Generalnie jeśli chodzi o Lorda przeważyły negatywne opinie znajomych,którzy mieli tam wesele oraz to,że właścicielka nie potrafiła nam zagwarantować stałej ceny-bo jak to ujęła"Musimy się w jakiś sposób zabezpieczyć przed powodziami etc".

W Edenie byłam na weselu kolezanki i faktycznie jest tam fajnie-sale ładnie przystrojona,duża.Jedzenie dobre,ale ja jakoś nie miałam w czym wybierać-jednak jest to kwestia gustu wiadomo...każdy lubi coś innego  ;D

A nie chccesz  w WENUSIE w Kobylance?My już niestety nie załapaliśmy się na wolne terminy,ale może wam się uda  ;D
A tak w ogóle o którym roku myślicie?


Offline alia01
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: -
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Września 2010, 13:56 »
Chciałam 2011 sierpień lub wrzesień i o sobotach to mogę zapomnieć ale dla mnie to bez róznicy nawet rozpatruję piątek bo poprawin nie będę robić i w sumie piątek- dla mnie osobiście- jest ok . . .  ale wiem że wiele osób nie godzi się na ten dzień :)

Offline alia01
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: -
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Września 2010, 13:57 »
A co do Wenus to mój M.  się uparł że tam nie chce i gadac z osiołkiem można a on swoje :)

Offline patrycja_4r

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5513
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Września 2010, 13:59 »
Eeeeeeeeeee zawsze ktoś będzie kręsił nosem!!! Piątek to też fajny dzien bo przed wami cały weekend  ;D
To może podzwonicie i popytajcie się o wolne terminy-czy już to zrobiliście?

Ekhm ja też się tak wcześniej uparłam,że nie chcę w Wenusie-sama nie wiem dlaczego.Teraz żałuję bo bardzo bym tam chciała mieć wesele,ale już po ptokach  >:(


Offline alia01
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: -
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Września 2010, 14:00 »
Patrycja a jak Dom Biesiadny oceniasz???? Tam jest catering czy kuchnie mają ? jak jedzenie, menu, co leży w gestii młodych???? Napisz coś więcej jak możesz :)

Offline alia01
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: -
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Września 2010, 14:02 »
Dzwoniłam do Lorda, Eden, Spichlerz tylko w Spichlerzu są soboty wolne.... w Lordzie piątki sporadycznie w Edenie sobót brak ale piątki są... do wenus nie dzwoniłam...

Offline ziomaleczka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3245
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.09.2009
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Września 2010, 20:26 »
Dzwoń do Wenusa :) !!!
Zawsze lepiej się upewnić, a polecam z całego serca ten lokal wszystkim, wszędzie i zawsze :)




Offline patrycja_4r

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5513
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Września 2010, 15:00 »
Jak ja dzwoniłam jakiś czas temu do WENUSa to mieli tam kilka sobót wolnych-także dzwoń!
Co do Kluczewa-byliśmy tam na weselu u znajomych-jedzena dużo,sala całkiem całkiem-dla mnie mogłaby być troszke większa...Szef spoko-można się dogadać  ;D
My płacimy 150zł od osoby z poprawinami.
W naszej gestii jest alko,ciasta i owoce a no i tort.Oni od siebie daja napoje typu:Cola,Fanta,Sprite,soki,wode itp.Wystrój sali oczywiście też jest w cenie.


Offline alia01
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: -
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Września 2010, 19:21 »
Dziekuję dziewczyny :)

Offline siara8211
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Października 2010, 17:34 »
Cytat: alia01 link=topic=21999. msg1364001#msg1364001 date=1284625929
Witam
Szukam sali weselnej na około 80 osób w Stargardzie i okolicach.   Piszcie jakie sale weselne proponujecie.   Duzo opinii znalazłam o Lordzie dobrych i złych.  .  .   ale co z resztą lokali????

Oj widzę, że nie slyszało się o WEDDING w Strachocinie ::) Jest to w miarę nowa sala( od roku), duża, ładna, przemiła obsługa, super, świetne, PYSZNE jedzenie i tak dużo, że  nie do przejedzenia.  Ceny konkurencyjne, powinny jeszcze być wolne terminy bo są nowi.  Ja osobiście odbyłam tam już kilka imprez ( komunie, dużą imprezę rodzinną, sylwester, andrzejki, ostatki no i wesele oczywiście na 120 osób- REWELACJA).  Polecam z czystym sumieniem, na pewno każdy będzie zadowolony.  Aaaa, menu jest bogate, w cenie ciasta własnego wypieku (pychotka), jest też wiejski stól.  Jedyny minusik to to,że nie mają noclegów, my nocowaliśmy w Lordzie i taxówką rzut beretrem.  Życze słusznego wyboru i udanej zabawy i Wam i Waszym gością ;D

Offline siara8211
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Października 2010, 19:14 »
Oooo i znalazłam nawet wizytówkę, to ich stronka:   

po pierwsze - nie cytujemy poprzedzającego posta, po drugie - podawanie adresów stron jest zabronione w Regulaminie!
« Ostatnia zmiana: 19 Października 2010, 20:38 wysłana przez Maja »

Offline fkmar

  • Cleo&LeoFOREVER
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 84
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17/06/2011
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #22 dnia: 19 Października 2010, 20:09 »
najpiekniejszy jest dworek hetmanski!

Offline mieciu66
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 25062011
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Października 2010, 13:42 »
SIARA MASZ RACJE CO DO STRACHOCINA TEŻ TAM BYŁEM NA WESELU.  NIE BYŁO SIĘ DO CZEGO PRZYCZEPIĆ.  PO PROSTU SUPER!!! POLECAM!!! :D

Offline ziomaleczka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3245
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.09.2009
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #24 dnia: 20 Października 2010, 13:52 »
Może jakieś szczegóły tej sali w Strachocinie?
Bo mam wrażenie, że to czysta reklama właścicieli... może się mylę, ale takie mam odczucia, więc proszę wyprowadzić mnie być może z błędnego myślenia :)
Pozdrawiam ;)




Offline zabawex
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2128
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 9.10.2010
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Października 2010, 14:05 »
Jestem już po weselu i mogę napisać więcej na temat sali w hotelu Wenus w Kobylance. Jak dla mnie rewelacja. Jestem nie obiektywna, bo to było moje wesele, ale goście też co chwile podchodzili i nie mogli się nachwalić jaka to ładna sala, przestronna, jak ślicznie udekorowana. Na prawdę wszyscy byli zachwyceni. Nie wiem ile kelnerek nas obsługiwało, ale uwijały się bardzo sprawie, nikt nie miał brudnych talerzyków. Jedzenia full. My braliśmy podstawowe menu, mieliśmy poprawiny i tyle jedzenia zostało, że ledwo zmieściliśmy je do kombi. Do tego wszystko bardzo smaczne, takie po domowemu. W cenie wesela mieliśmy dekorację sali łącznie ze świeżymi kwiatami, pokój dla nas, cista, owoce, tort, a tortów taki wybór, ze oczopląsu można dostać. Do tego wszystkiego dostaliśmy tez upominki od właścicieli lokalu, było to bardzo miłe, nie spodziewaliśmy się :)
Bardzo, bardzo, bardzo polecam.
Jeśli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem :)

Offline alia01
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: -
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #26 dnia: 21 Października 2010, 10:16 »
Wenus nieststy nie ma już terminów na to co ja chcę niestety spóźniłam się . Cieszę się że piszecie zawsze jest w czym wybierać a wesele można zawsze na rok 2012 przełożyć :) Jeszcze szukam i zegar mi tyka :) Pozdrawiam cieplutko :)

Offline zabawex
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2128
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 9.10.2010
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #27 dnia: 21 Października 2010, 10:37 »
Wczoraj koleżanka, która tez szuka sali na wesele, podesłała mi linka do sali Princess w Płoni. Opinii pewnie o niej dużo nie będzie, bo otworzyli ja dopiero w maju tego roku, ale możesz zobaczyć.

Offline fkmar

  • Cleo&LeoFOREVER
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 84
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17/06/2011
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #28 dnia: 21 Października 2010, 11:04 »
moji znajomi maja zabukowana ta sale mowili ze bardzo im sie podoba, ale to fakt sala jest nowa i dopiero po przyszlym sezonie wszystko sie okaze

Offline basimir

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
  • Płeć: Kobieta
  • (*)25.06.2015
  • data ślubu: 27.08.2011
Odp: Sale weselne Stargard Szczeciński i okolice
« Odpowiedź #29 dnia: 23 Października 2010, 20:11 »
dobrym lokalem jest także Piccolo (na Letnim), akurat ja tam będę miała wesele, ale mówię od razu, że z szefem można się dogadać, a to jest bardzo duży PLUS :)


Łobuziak 21.11.2013
Aniołek (*) 25.06.2015