Autor Wątek: Opinie o zespole Emotion z Bydgoszczcy PILNIE!!!  (Przeczytany 2442 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Justii85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2010
Opinie o zespole Emotion z Bydgoszczcy PILNIE!!!
« dnia: 12 Września 2010, 19:45 »
Cześć Panny Młode
jestem nową koleżanką na forum biorę ślub 18 czerwca 2010 r.  i jestem w trakcie załatwiania zespołu Potrzebuje pilnie opinie na temat zespołu Emotion Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam

Offline elba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Opinie o zespole Emotion z Bydgoszczcy PILNIE!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Września 2010, 20:33 »
My mamy na weselu właśnie emotion w 5 osobowym składzie: czwórka podstawowa:
1. Beata - wokalistka,
2. Darek - wokalista, gitarzysta
3. Sławek - instrumenty klawiszowe, akordeon (na życzenie)
4. Marcin - perkusista
+ 5 osoba saksofon.
Ludzie dość kontaktowi, konkretni, po filmach, widać, że ludzie przy ich graniu dobrze się bawią. Nam podobały się jeszcze 2 zespoły z tej samej półki, ale Emotion wygrał repertuarem. Mają zróżnicowany całkiem niezły repertuar. Na maila mogę wysłać ułożony z naszymi sugestiami do zmian. Nie ma problemu żeby wybrać sobie piosenki które mają być ( z określonego ich repertuaru, który jest dość duży), które mają zagrać koniecznie, a których kompletnie nie chcemy. Jakoś niedługo w bydg ponoć mają grać na jakimś koncercie.

Offline sylwunia197
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.2010
Odp: Opinie o zespole Emotion z Bydgoszczcy PILNIE!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Września 2010, 13:55 »
My jesteśmy bardzo zadowoleni. Grali u nas w 4 osoby. Repertuar - rewelka - i nowe i strasze kawałki, bardzo dużo w języku angielskim (nie angielsko-podobnym). Zespół rozbawił wszystkich gości. Do tego fajnie wyglądali. Panowie równo ubrani a wokalistka w pięknej sukni. Wszyscy są młodzi. Moja teściowa była pewna, że zobaczy na scenie dziadków w okularach a tu sami przystojni panowie. Nam najbardziej podobał się perkusista, widziałam, że naszym znajomym wokalista (długie włosy i boski wokal). Panów natomiast zauroczyła p. Beata. Bardzo ładna i pięknie śpiewa. Profesjonalna konferansjerka. Wokalistka prowadziła takie zabawy, że goście padali ze śmiechu.  Nie robili długich przerw i zrobili fajną biesiadę przy stołach z akordeonem.

Jak chcesz więcej informacji napiszę na priva.

Offline Justii85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2010
Odp: Opinie o zespole Emotion z Bydgoszczcy PILNIE!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Września 2010, 15:04 »
Dziękuje ślicznie tak chciałam się tylko upewnić, bo wszyscy ich zachwalają Jeszcze raz dzięki :)

Offline elba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Opinie o zespole Emotion z Bydgoszczcy PILNIE!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Września 2010, 10:12 »
Wczoraj byliśmy na koncercie zespołu Emotion. Profesjonalni, świetni, młodzi Ludzie. Zdecydowanie jesteśmy zadowoleni z wyboru. Polecamy.

Offline GeriavitDrinker
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o zespole Emotion z Bydgoszczcy PILNIE!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Września 2010, 10:40 »
Można wiedzieć gdzie odbył się ten koncert?

Offline elba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Opinie o zespole Emotion z Bydgoszczcy PILNIE!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Września 2010, 11:39 »
Na obchodach 50-lecia szkoły w Nakle.