Autor Wątek: DLA SZUKAJĄCYCH SALI: Odstąpię termin 04.06.2011!!!!  (Przeczytany 2457 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Hej dziewczyny,
ze względów finansowych i też rodzinnych niezależnych od nas, jesteśmy zmuszeni odwołać naszą uroczystość weselną i prawdopodobnie przełożyć ją na o wiele wiele dalej. W związku z zaistniałą sytuacją mam do odstąpienia termin w sali weselnej, w której już mamy wpłaconą zaliczkę.

Termin: 04.06.2011
Restauracja: Czarny Koń
Miejsce: Żołędowo k. Bydgoszczy
Ilość osób: 70-80
Cena menu: 150zł (stargowane z najdroższego menu za 170zl)

Przy restauracji możliwość wynajęcia pokoi w bardzo atrakcyjnej cenie (też dogadanej) 60-70zł od osoby.
Następnego dnia do godziny 15 'szwedzki stół' dla gości hotelowych i pary młodej.
W cenie menu wszystko oprócz ciast, tortu, alkoholu i owoców.
Miejsce jest naprawdę urokliwe a sala fajnie urządzona i jasna.
Najlepiej pojechać sobie, zobaczyć, powiedzieć ze ten termin Was interesuje, gdyż menadżer wie, że zamieszczam ogłoszenia i mogą się zgłaszać ludzie bezpośrednio do niego.
Wszelkich informacji udzielę przez prv, mailowo (black_velvett@op.pl) lub telefonicznie (666 502 444)



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: DLA SZUKAJĄCYCH SALI: Odstąpię termin 04.06.2011!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 5 Września 2010, 16:30 »
Dopiszę parę słów na temat sali.
Wczoraj byłam na weselu w "Czarnym Koniu"  i muszę przyznać, że naprawdę nie ma na co narzekać. Obsługa bardzo miła, dośc szybko uwijała się wokół stołów, zbierała niepotrzebne naczynia, donosiła czyste. Nie było momentu, żeby stoły były puste, pełno jedzenia ( a menu bylo tylko na 2porcje na osobę), nikt głodny nie siedział i jeszcze dużo zostało. A co do smaku jedzenia, to mi smakowało, było ładnie podane, ciepłe ( to co powinno być) i smaczne.
Jestem mile zaskoczona poziomem sali.
Chciałam się podzielić wrażeniami, skoro już zbieg okoliczności tak zrządził, że też miałam mieć tam wesele, a teraz może komuś innemu przyda się ta informacja.



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: DLA SZUKAJĄCYCH SALI: Odstąpię termin 04.06.2011!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Września 2010, 20:07 »
Ogłoszenie nieaktualne - termin sprzedany :)



Never run faster than your guardian angel can fly ....