Autor Wątek: Beata i Marcin 2011  (Przeczytany 2801 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kobalamina
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.06.2011
Beata i Marcin 2011
« dnia: 31 Sierpnia 2010, 15:58 »
Witam wszystkich forumowiczów.

Od kilku miesięcy śledzę Wasze forum i w końcu postanowiłam sama coś napisać  :) Decyzja o ślubie zapadła  :D
Mam na imię Beata, wraz z narzeczonym pochodzimy ze Szczecina i tam też mieszkamy.  Jesteśmy parą od 5 lat (Akurat dzisiaj mija nasza 5-ta rocznica :) ) Planujemy ślub na 2011 rok.  Dość późno wzięliśmy się za sprawy organizacyjne ale mam nadzieję, że mimo to wszystko pójdzie po naszej myśli.  Wesele planowane na ok 110 osob.  Jesteśmy na etapie poszukiwań odpowiedniego lokalu, orkiestry i pozostałych towarzyszących temu przyjemności :)
Mam nadzieję, że czas pozwoli mi na to, żeby jak najczęściej dzielić się z Wami naszymi przed-ślubnoweselnymi wieściami  :)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Offline Paulincia:)

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.05.2011
Odp: Beata i Marcin 2011
« Odpowiedź #1 dnia: 1 Września 2010, 23:22 »
 :hello: :hello: WITAJCIE :) :)
:*:*:*


Offline kobalamina
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.06.2011
Odp: Beata i Marcin 2011
« Odpowiedź #2 dnia: 2 Września 2010, 20:39 »
Witaj Paulincia :)

Cieszę się na Twoje przywitanie :D:D Reszta foremek chyba mocno zajęta przygotowaniami do wesel :D:P

Offline Paulincia:)

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.05.2011
Odp: Beata i Marcin 2011
« Odpowiedź #3 dnia: 2 Września 2010, 23:34 »
 ;) ;)mozliwe, ale domyslam sie ze wiekszosc pisze swoje odliczanka i nie zagladaja do watku "poznajmy sie" takze w imieniu forumowiczek zapraszam do relacyjek i odliczanek tam was napewno chetne przywitaja ;D ;D pozdrawiam
:*:*:*


Offline kobalamina
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.06.2011
Odp: Beata i Marcin 2011
« Odpowiedź #4 dnia: 3 Września 2010, 19:07 »
Dziękuję  :)

Powoli w takim razie zacznę "się wkręcać"  ;D
Paulincia, a wiesz może jako starsza stażem na tym forum, czy ktoś z tutaj obecnych wyprawia wesele w Doboszu? Jeżeli tak, bardzo proszę o linka do wątku. 
Pozdrawiam serdecznie.

Offline Paulincia:)

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.05.2011
Odp: Beata i Marcin 2011
« Odpowiedź #5 dnia: 6 Września 2010, 21:07 »
Przepraszam ze dopiero pisze ale bylam na weekendowym ulopiku ;) ;)

tu jest link do dobosza
https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=4598.0
powiem ci ze moja kuzynka byla  w maju tam juz na drugim weselu i bardzo nam polecala ten lokal-w sumie nawet niewiem czemu sie nie zdecydowalismy,opinie sa naprawde dobre-moja kolezanka jest tam kelnerka i naprawde maja fajna i mila obsluge.

Kuzynka mowila ze duzo dobrego jedzenia,zimna wodka to jest tam podstawa takze naprawde sie nie martwcie.Wiesz, wszedzie znalazly sie napewno jakies "ALE"nie ma naprawde idealnego miejsca,ale to sa male szczegoly,mysle ze  bedziecie zadowoleni z tego lokalu-jestescie z Polic?

Kiedy w ogole wasz magiczny dzien?
:*:*:*


Offline kobalamina
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.06.2011
Odp: Beata i Marcin 2011
« Odpowiedź #6 dnia: 7 Września 2010, 20:10 »
Dziękuję Ci bardzo za opinię  :D Co do Dobosza, obawiałam się (jak pewnie każda przyszła panna młoda), że jedzenie może być kiepskie lub może być go za mało.  Ale uspokoiłaś mnie :) Koleżanka mojej mamy była właśnie w ten weekend gościem na weselu w Doboszu i też bardzo chwaliła, więc jestem na dzień dzisiejszy przekonana  ;D

Nasza magiczna data to 25. 06. 2010  ;D ;D
Jesteśmy ze Szczecina, ale wybraliśmy Dobosza, ze względu na miejsca noclegowe, piękną salę i duży parkiet. 

Paulincia jeszcze raz serdecznie Ci dziękuję za pomoc.