Autor Wątek: PRZESTROGA  (Przeczytany 4284 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bajer10
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
PRZESTROGA
« dnia: 24 Sierpnia 2010, 12:47 »
Witam
Chciałam wyrazic swoja opinie na temat jednej z radomskich kwiaciarni- "kwiatowe inspiracje". Miałam ostatnio nieprzyjemnosc kozystac z usług, jakie owa kwiaciarnia proponuje za niemale pieniądze. Właścicielka choc na pozor mila i bardzo sumienna okazala sie osoba niekopetentna. Wiązanka slubna byla z nieswiezych kwiatow na dodatek by uzyskac zamowiony kolor zostala wczesniej pomalowana farbami. Wiązanka miala byc z samych kantadesek, a w calym bukiecie dopatrzylam sie ich jedynie 5.  Wiązanka starszej zlamala sie w polowie drogi na zdjęcia, a przy tym cala byla zwiędnięta.  Właścicielka owej kwiaciarni nie wywiązała sie z żadnej danej wcześniej obietnicy.  W kościele pod kwiatami nie bylo żadnego, choćby zwykłego kawałka białego materialu i widać było zielone skrzynki, co bardzo psuło ogólny efekt przestrzegam wszystkich przed kwiaciarnią kwiatowe inspiracje, nie dajcie sie nabrac na uczciwosc tej kobiety bo będziecie równie niezadowoleni.

przede wszystkim wyłącz CapsLocka - nie krzyczymy na forum; poza tym interpunkcja też jest przydatna ;)
« Ostatnia zmiana: 24 Sierpnia 2010, 12:52 wysłana przez Maja »

Offline mmichalska1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2011
Odp: PRZESTROGA
« Odpowiedź #1 dnia: 9 Września 2010, 13:21 »
UUU to nie ladnie. . .   ???

Offline KAHA

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 5295
  • Płeć: Kobieta
  • Denique non omnes eadem mirantur amantque
  • data ślubu: 11.09.1999
Odp: PRZESTROGA
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Września 2010, 08:06 »
A moźe jakaś fotka na poparcie słowa pisanego, bo tak to każdy może sobie napisać....

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: PRZESTROGA
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Września 2010, 14:25 »
Coś mi tu nieładnie pachnie ;)