Autor Wątek: NIE MOGE ZNALEZC ZESPOłU NA WESELE WE WRZESNIU W REWALU  (Przeczytany 1504 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MAREK31
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
Zaczynam sie martwic myslalem , ze jest sporo czasu aby znalezc kapele.Zespoly ktore mnie interesowaly sa zajete Miniband, Galileo, San Sebastian i Atre maja zbyt wygorowane wymagania finansowe, prosze o pomoc szukam fajnego zespolu za 1500.

Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
NIE MOGE ZNALEZC ZESPOłU NA WESELE WE WRZESNIU W REWALU
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lutego 2006, 11:22 »
Wiesz Marek, wymieniłes tu zespoły, które generalnie cieszą się dobrą opinią i raczej można mieć pewność, że nie zepsują Ci imprezy. Pamiętaj, że dobry zespół jest bardzo ważny!!
Piszesz o swoim progu finansowym na poziomie 1500 zł....wymienione zespoły nie biorą wiele więcej. Zastanów się (jeśli mają jeszcze wolne terminy), czy nie warto dołożyć parę groszy (zaoszczędzic na innych rzeczach) i miec prawie pewnośc, że impreza bedzie dobrze poprowadzona....
P.S Pamiętaj też o karcie rabatowej e-wesele....wtedy cena zmniejszy się o rabat, który zaproponowały zespoły umieszczone w bazie (niektóre z wymienionych w niej są)


Offline ania 11111
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
NIE MOGE ZNALEZC ZESPOłU NA WESELE WE WRZESNIU W REWALU
« Odpowiedź #2 dnia: 3 Marca 2006, 16:29 »
witam !
jeśli ogłoszenie jest jeszcze aktualne to proszę o R E G U L A M I N
pozdrawiam ania

Offline kfiatek11
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
NIE MOGE ZNALEZC ZESPOłU NA WESELE WE WRZESNIU W REWALU
« Odpowiedź #3 dnia: 2 Kwietnia 2006, 15:38 »
W zeszłym roku w Bumerangu w Rewalu było wesele i fajnie grali (słyszałam bo siedziałam na podwórku innego pensjonatu) może tam się dowiesz kto grał, w Zamku w Trzęsaczu tam przy głównej drodze organizują też wesela może mają namiary na jakieś zespoły. Też miałam robić wesele we wrześniu w Rewalu ale wyszło inne miasto