Autor Wątek: co trzeba uzgodnic z orkiestra?  (Przeczytany 1666 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline katekol
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • data ślubu: 4.09.2010
co trzeba uzgodnic z orkiestra?
« dnia: 17 Sierpnia 2010, 13:50 »
Witam, wybieram sie na spotkanie z orkiestra ustalic szczególy i nie wiem czy o wszytskim pamietam:
1. podawanie posilków a granie
2.piosenka na 1 taniec
3. ustalic konkursy
4. jakie przyśpiewki
5. długość trwania oczepin

Czy o czmś jeszcze zapomnialam? Prosze o pomoc!!!:)

Offline Myszuś

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: co trzeba uzgodnic z orkiestra?
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Sierpnia 2010, 09:02 »
może jeszcze opjcę przedłużenia i koszt za dodatkowe godziny?



Offline werlimex

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: Nie dotyczy
Odp: co trzeba uzgodnic z orkiestra?
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Sierpnia 2010, 23:08 »
Witam.
Ustal przede wszystkim jakie robią przerwy miedzy piosenkami i dlaczego takie długie?
Czyli ile grają piosenek i jak długo siedzą przy stoliku, z doświadczenia wiem że w zależności od zespołu naprawdę różnie to bywa z nimi szkoda że nie liczą sobie grania jako tego co śpiewają tylko w ciągu godziny 30 minut grania i 30 minut przerw.
Z tymi dopłatami to rożnie bywa tydzień temu spotkałem się z sytuacją że zespół nie chciał  pieniędzy  za dłuższe granie niż na umowie i po 2 w nocy zwinęli się i pojechali do domu twierdząc że są zmęczeni i muszą grać poprawiny jeszcze ,czasami wydaje mi się że niektórzy robią łaskę w ogólę że muszą przyjść do pracy i grać na weselu ,albo tak dbają o swoje zdrowie.
Pozdrawiam serdecznie

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: co trzeba uzgodnic z orkiestra?
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Sierpnia 2010, 12:24 »
No cóż, czują się gwiazdami, a gwiazdy ja sam wiesz mają swoje wysokie ego i miewają kaprysy. Najgorsze jest to, że oni w to głęboko wierzą, a tak naprawdę to są zwykłymi rzemieślnikami (przepraszam prawdziwych rzemieślników :D), którzy wykonują swoją robotę i to jeszcze na pół gwizdka . Oczywiście są zespoły, które nie "gwiazdorzą" i wykonują swoją pracę profesjonalnie, będąc zarazem miłymi, kontaktowymi ludźmi. A przecież o to wszystkim chodzi. :)

Offline katekol
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • data ślubu: 4.09.2010
Odp: co trzeba uzgodnic z orkiestra?
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Sierpnia 2010, 14:19 »
dziekuje ślicznie za podpowiedzi. Spotkanie wyszło fajnie, zapowiada sie wspaniała zabawa:)