Autor Wątek: Zespłó "Szyba Awaryjna" z Kobyłki (woj. mazowieckie)  (Przeczytany 1469 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kanti
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Zespłó "Szyba Awaryjna" z Kobyłki (woj. mazowieckie)
« dnia: 16 Sierpnia 2010, 12:37 »
potrzebuję obejrzeć konkretnie ten zespół w akcji, ponieważ jestem zainteresowany tą kapelą.   Z poważnych opinii na necie czytałem jedynie pozytywne o nich.  Jeżeli ktoś dysponuje nagraniem z wesela tego zespołu, to chciałbym prosić o informacje na PW.  Oczywiście nie za darmo.  Zespół ten niestety nie dysponuje nagraniami , tylko można przyjechać na próby a to za daleko dla mnie, zeby jechać osobiście. . . proszę nie proponować innych zespołów. . . . .

Jestem osobą poważną i nie mam zamiarów nigdzie takich materiałów wykorzystywać, tylko obejrzeć i posłuchać repertuaru zespołu i ewentualnie prowadzenia zabaw.  pozdrawiam i czekam na informacje

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Zespłó "Szyba Awaryjna" z Kobyłki (woj. mazowieckie)
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Sierpnia 2010, 14:36 »
Panowie są już w zaawansowanym wieku, ale za to "klawiszowiec" jest piękną blondynką.  :D. Teraz na poważnie. Jeżeli tak zależy Ci na tej kapeli ( są na pewno też dobre kapele w zasięgu Twojej ręki) to uważam, że żadna odległość nie jest barierą, która uniemożliwiłaby odwiedzić ich osobiście. Chyba, że ten post jest " cichą" reklamą kapeli ;D