Autor Wątek: zespół czy dj?  (Przeczytany 2111 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madziara75
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.10.2010
zespół czy dj?
« dnia: 26 Lipca 2010, 15:45 »
W piątek/sobotę odbył się ślub naszej koleżanki. Na weselu grał zespół a na poprawinach dj-wodzirej.  Zespół świetny, ale. . . . . "młodzież" ok.  30-tki bawiła się w przerwach między ich graniem-kiedy puszczali ciszej muzykę z płyt, za to w sobotę na poprawinach dopiero wszyscy się wybawili przy dj-u-wodzireju!!!!! Jakiś tam DJ -bo o Nim piszę puszczał z płyt taką muzykę, że nie można było siedzieć przy stole! Takie stare kawałki, że nawet nie pamietaliśmy, że kiedyś przy nich się bawiliśmy. . . . jakby dejavu! Doskonałe wyczucie chwili, swietne poczucie humoru. . . . a jaki przystojny;-) Do każdej sytuacji potrafił w sekundę dobrać odpowiedni utwór!!!POLECAM GORĄCO!


bla bla bla



REKLAMA NA FORUM JEST ZABRONIONA
« Ostatnia zmiana: 26 Lipca 2010, 21:42 wysłana przez ela »

Offline alinka692

  • "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4115
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.08.2010
Odp: zespół czy dj? OCZYWIŚCIE DJ!!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Lipca 2010, 18:27 »
piekna reklama  ;D

Offline MGI1
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 117
Odp: zespół czy dj? OCZYWIŚCIE DJ!!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Lipca 2010, 19:10 »
Uuuuuch ! Ale to było dobre !  :P

Offline GeriavitDrinker
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: zespół czy dj? OCZYWIŚCIE DJ!!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Lipca 2010, 21:30 »
On jest bardziej DJem czy bardziej wodzirejem?

Offline madziara75
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.10.2010
Odp: zespół czy dj?
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Lipca 2010, 09:10 »
dj-bo gra z płyt ale poza tym wodzirej "pełną gębą":)))))) ZABAWA UDANA NA MILION % :)

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: zespół czy dj?
« Odpowiedź #5 dnia: 1 Września 2010, 13:29 »
O jej! na samą myśl przelatują mnie dreszcze :mdleje:

Offline agulera
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
Odp: zespół czy dj?
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Września 2010, 10:35 »
dj, no chyba, ze dobrze sprawdzony zespół

Offline andre84
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 12-08-2013
Odp: zespół czy dj?
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Września 2010, 13:02 »
Zdecydowanie zespół.  Oczywiscie taki który gra tez najnowsze hity i robi to na poziomie.
Byłem pod wrażeniem ogromnym szczególnie jednego zespołu.  Kolega robił wesele, i jego
znajoma która jest kelnerka na jednej z sal weselnych poleciła mu zespół z Opolskiego.
Zagrali tango, walce, i walczyki dla starszych , jakieś szlagry ale i dowalili mega nowościamy np, Lady Gaga, Drossel, albo Katy Parry. 
Osobiście słyszałem, że w opolskim sa dobre zespoły ale tego się nie spodziewalem.
Mieli świetny śląski humor, i fantastyczne konkursy.  Jestem przekonany że DJ nigdy by takiej roboty nie zrobił jak Oni.
A ta wokalistka :D Szok jak ona spiewa. . . .  polecam bo sam chyba ich wezmę na swoje wesele.  www. myspace. com/zespoldiamant

Offline agusiowe
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7.08.2010
Odp: zespół czy dj?
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Września 2010, 15:27 »
Witam.  Wedlug mnie stanowczo zespol.  Nawet ponoc baardzo dobry Dj, grajacy ostatnio na weselu znajomych, moim zdaniem nie dorastal do piet dobrym zespolom muzycznym, przy muzyce ktorych mialam okazje  bawic sie na roznych uroczystosciach weselnych. . .  Wiadomo, iz to rowniez kwestia gustu Pary Mlodej i preferencji gosci weselnych, ale uwazam, ze nie ma to jak orkiestra.  Pozdrawiam:)

Offline GeriavitDrinker
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: zespół czy dj?
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Września 2010, 16:11 »
Jak zespół to tylko grający na żywo. Reszta, podobnie jak DJ głównie start/stop naciska, a publika szaleje, bo zespól "gra"...

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: zespół czy dj?
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Września 2010, 18:15 »
DJ to przynajmniej pracuje, puszcza płyty i coś tam jeszcze powie. Jak ma coś mądrego do powiedzenia to już jest super. Przy dobrym DJ-u zabawa może być extra. Inaczej jest z tymi co udają, że grają (dyskietki :D). Gibają się na wszystkie strony i pot zalewa im oczy. Sekcja rytmiczna prawie taka sama przy wszystkich piosenkach. Linia melodyczna zmieniona bo inaczej z frazą się nie zmieści. Fenomenem tego zjawiska jednak jest to, że goście weselni szaleją jakby byli w amoku. Młodzi szczęśliwi, bo mają" artystę", który wszystko zagra. Wszyscy się cieszą bo jest taniej, bo muszą zapłacić tylko 1600 zł. Prawdziwa muzyka idzie w zapomnienie. Przykładem może być to, że problemem jest znaleźć  dzisiaj zespół w podstawowym składzie -gitarka solowa, bas, perkusja, klawisze, a na dodatek saksofon, grającym naprawdę na żywo. Jest ich po prostu mało na rynku. Większość takich kapel rozpadła się. Pokupowali sobie keobardy i zaczęli chałturzyć w dwójkę,  czasami w trójkę bo z solistką. Ja osobiście wybieram  DJ-a, albo zespół grający na żywo. Natomiast całkowicie odpada keobard.

Offline MGI1
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 117
Odp: zespół czy dj?
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Października 2010, 08:38 »
Tradycyjnie juz powiem, że mam inne doświadczenia w tym względzie. A że zespołów naprawdę żywych jest mało ? Dla mnie to super  ;D

Offline syladance1979
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.12.2012
Odp: zespół czy dj?
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Października 2010, 10:32 »
hm.... jak gra ktoś z dyskietki do tak zwanych midów to sekcja rytmiczna nie jest taka sama w każdej piosnce.... i nie wiedzialam  ze zespoly są tańsze niż dj.jeszcze niedawno bylo na odwrót więc Ci co chcieli zaoszczedzić wybierali dj'a. to jest poza tym kwestia gustu co kto woli....i jesteś niesprawiedliwy pisząc że dj chociaż pracuje naciskając start/stop a kapela nie.... nawet jeżeli naciskają ten start/stop w keyboardzie to też cięzko pracują. nie jest Łatwy ten kawaŁek chleba i jak widać bardzo niewdzięczny....jeżeli ktoś jest koneserem muzyki puszczanej przez dj a inny woli kapelę lub jednoosobowego "midibanda" to już wybór klienta... wolny rynek!

Offline GeriavitDrinker
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: zespół czy dj?
« Odpowiedź #13 dnia: 27 Października 2010, 12:52 »
Cytuj
.... nawet jeżeli naciskają ten start/stop w keyboardzie to też cięzko pracują. nie jest Łatwy ten kawaŁek chleba i jak widać bardzo niewdzięczny....

Bardzo niewdzięczne to jest np. sprzedawanie swojego ciała w okolicach skraju lasu.


Offline fantazja87

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: zespół czy dj?
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Października 2010, 16:25 »
Ja jestem raczej za zespołem.  Jakoś mi bardzie pasuje niż DJ.  Jeszcze się nie spotkałam z DJ na weselu.  Na poprawinach tak. 
Miłość jest jak wiatr, nie możesz jej zobaczyć, ale możesz ją poczuć

Offline mantylka1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.12.2010
Odp: zespół czy dj?
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Października 2010, 08:04 »
Ja się ostatnio spotkałam z DJ na weselu. Nie było tak tragicznie. :) Zdarzało mi się spotkać gorsze zespoły. Raz nawet miałam do czynienia z mixem DJ/zespół i tu niespodzianka: zespół świetnie grał i śpiewał najnowsze (w tym zagraniczne przeboje), a Dj puszczał disco polo  ;D
Zresztą sami też się zdecydowaliśmy na DJ tylko nie wiemy jeszcze jakiego.  
Kontaktowałam sie z kilkoma i wszyscy gwarantują, że potrafią zabawić każdego gościa :)
Poza tym   wymyśliliśmy sobie karaoke więc potrzebny będzie ktoś kto to poprowadzi :)

Offline lolalola

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6788
  • data ślubu: 02.10.10
Odp: zespół czy dj?
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Października 2010, 09:31 »
Dj u mnie robił za cała orkiestrę i nie zamieniłabym go na zespół.
Jednak to co napisał obserwator to fakt.
Super zobaczyć i posłuchać zespół z prawdziwego zdarzenia.

Offline Flava
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
Odp: zespół czy dj?
« Odpowiedź #17 dnia: 8 Listopada 2010, 23:01 »
Zdecydowanie Dj-wodzirej a zwłaszcza jedna ekipa z Elbląga.  Niesamowity Duet - każdemu polecam.  Dokładnie Duet, bo na weselu u kuzynki miałam okazje zobaczyć nową formę grania na weselach.   Dj w połączeniu z wokalistką, więc pół na pół muzyka mechaniczna z muzyką na żywo.  Oboje prowadzili wesele, konkursy, zabawy.  "Odwalili kawał dobrej roboty" i do tego stopnia mnie przekonali, że na moim weselu również będą.  I nie jest dla nim problemem dojazd na miejsce.  Na moje wesele będą jechać ponad 400 km.  Gorąco polecam.