Autor Wątek: Zespół LOST FM  (Przeczytany 1368 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline młoda1983
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
Zespół LOST FM
« dnia: 15 Czerwca 2010, 19:13 »
Polecam!!

Rewelacyjny zespół!! Świetne wokale, gra na żywo, niepowtarzalny repertuar! Grali na weselu mojej przyjaciółki- wybawiłam się jak nigdy! Od razu zamówiłam ich na swoje wesele:) Bywałam na wielu weselach ale Lost Fm jest najlepszym zespołem jaki słyszałam:) Gdyby ktoś potrzebował namiary i wiecej informacji proszę pisać :)

Pozdrawiam.

Offline MELODYJKA

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 323
  • data ślubu: oj dawnoo;)
Odp: Zespół LOST FM
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Czerwca 2010, 20:01 »
placą Ci za reklame czy jak ;)
prawdziwy przyjeciel wie o Tobie wszystko ...a mimo to nadal Cię lubi...

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Zespół LOST FM
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Czerwca 2010, 09:24 »
Jeżeli są tak świetni jak pisze młoda1983, to dlaczego nie?.  :)

Offline MELODYJKA

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 323
  • data ślubu: oj dawnoo;)
Odp: Zespół LOST FM
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Czerwca 2010, 09:43 »
observator ,pytanie nie było do Ciebie to po pierwsze,po drugie jezeli ktos sie loguje tylko po to zeby wystukac 2 posty na ten sam temat....no wybacz ,nie wierze ,moze ja tu czegos nie rozumiem? wydawalo mi sie ,że reklama i kryptoreklama nie jest tu mile widziana...zgadza sie?

po trzecie,odnosze wrazenie,ze ty nic nie robisz tylko caly dzien siedzisz na e-wesele i nabijasz sobie ilosc postów.


 ::)
prawdziwy przyjeciel wie o Tobie wszystko ...a mimo to nadal Cię lubi...

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Zespół LOST FM
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Czerwca 2010, 10:41 »
MELODYJKA  o ile mi wiadomo żyjemy w kraju demokratycznym w którym każdy może się wypowiadać. Jeżeli chcesz robić dochodzenie zatrudnij się w CBŚ. To po pierwsze. Po drugie Twoje wrażenia mnie nie interesują, możesz sobie myśleć co chcesz. Ani  mnie to ziębi ani parzy. A po trzecie jeżeli piszesz do konkretnej osoby i nie chcesz żeby ktoś inny się włączył do dyskusji to sobie to zastrzeż lub pisz na priv. To jest Forum dyskusyjne w którym każdy, jeżeli tylko chce, może brać udział. Ponadto jeżeli możesz to nie pouczaj innych co mają robić ze swoim czasem.  A na koniec, nie doszukuj się podtekstów bo ich nie znajdziesz. I jeszcze jedno, nie rozumiem dlaczego wyskoczyłaś na mnie z taką agresją. Pamiętaj, że agresja rodzi agresję. Pokój z Tobą.

Wracając do tematu to nie widzę w tym nic złego, że ktoś poleca dobry zespół. Gdyby Młoda1983 miała tyle postów co Ty to w tedy nie byłoby reklamy? Przecież na Forum podajemy sobie opinie o zespołach, salach i wszystkim tym co związane jest z weselem. Młoda1983 napisała o zespole, ale nie dała namiarów. I bardzo dobrze.

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: Zespół LOST FM
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Czerwca 2010, 10:58 »
Bardzo proszę zapoznać się z pkt.13 (pisanie postów) Regulaminu

Cytuj
13. Zawsze trzymaj się tematu dyskusji.

wszelkiego rodzaju pyskówki będą ucinane poprzez kasowanie postów


Offline młoda1983
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zespół LOST FM
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Czerwca 2010, 11:53 »
Witam,
widzę, że dyskusja nabrała tempa. . . jest to forum na którym można dzielić się opiniami na różne tematy więc jeżeli trafiłam na zaspół godny polecenia to dlaczego mam tego nie robić? a to ile postów zamieściłam chyba nie ma wielkiego znaczenia( jestem zalogowana na tym forum dopiero od wczoraj). mój ślub jest dopiero za 2 lata ale przynajmniej mam świetny zespół a za resztą się dopiero rozglądam, zbieram opinię na temat sal, kwiatów itd.  jeżeli ktoś pisze że poleca dobra kwiaciarnię to jest nabijanie postów, kryptoreklama? nie to wyrażanie swojej opinii na dany temat!
Pozdrawiam :)

p. s.  Lost Fm będę polecała każdej parze, która szuka zespołu na poziomie :)


Offline Joanna27
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.10.2011
Odp: Zespół LOST FM
« Odpowiedź #7 dnia: 6 Lipca 2010, 15:37 »
Proszę o namiary na priv.   :)
Nie mogę ich odszukać  :-\