Autor Wątek: Suknia dla panny młodej nie w rozmiarze S...  (Przeczytany 2359 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline korda.kasiorek

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
Suknia dla panny młodej nie w rozmiarze S...
« dnia: 8 Czerwca 2010, 09:31 »
Hej,

Mam takie pytanie, moja kuzynka, która niedługo wychodzi za mąż, szuka odpowiedniej sukni, na ten piękny dzień.  Może poradzicie mi jaka suknię pomóc jej dobrać (nosi rozmiar 42), jak macie jakieś ciekawe i pomocne informacje. . .  Czekam na odpowiedź :).  Dzięki

Offline monika13

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Suknia dla panny młodej nie w rozmiarze S...
« Odpowiedź #1 dnia: 8 Czerwca 2010, 09:39 »
Szczerze mówiąc, to czeka Was trudne zadanie.  W Internecie można znaleźć wiele informacji na ten temat, ja znalazłam kilka ciekawych artykułów na portalu: supersluby. pl, i tu np.  :hxxp: supersluby. pl/index/artykuly/category_id/3/item/200, hxxp: supersluby. pl/index/artykuly/category_id/6/item/149.  Powodzenia :)!

Offline COCADA
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.09
Odp: Suknia dla panny młodej nie w rozmiarze S...
« Odpowiedź #2 dnia: 9 Czerwca 2010, 16:58 »
ja znalazlam suknie w rozm.  42-46 w Stargardzie ul.  Warzywna 25/róg ul. Orzeszkowej , najmniejszego problemu Pani nie mialy ze znalezieniem mojego rozmiaru i fasonu taki jaki chce.  Mierzyłam 5 sukienek i teraz mam dylemat miedzy koronka, a tafta.   Teraz mam taki problem :) obie piękne, a ja moge tylko jedna.   ;D

Offline kalinka1234
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Suknia dla panny młodej nie w rozmiarze S...
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Lipca 2010, 17:21 »
suknie są szyte na miarę, tylko pamiętaj nie kupuj nic w krakowskim sklepie josephin,
to najgorszy sklep internetowy na jaki trafiłam, ale z pewnością coś na miarę