Autor Wątek: witam Wszystkich ;)  (Przeczytany 2530 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Analia

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
witam Wszystkich ;)
« dnia: 6 Czerwca 2010, 13:44 »
Witam ;D
Od jakiegoś czasu przeglądałam forum i zostałam,bo bardzo mi się tu spodobało :)
Przywitałam się już w watku wrześniowych PM a teraz trza oficjalnie ;D

Nasza data - 25. 09. 2010r !!
 :serce:

Troszke opowiem o Nas - z Krzysiem poznaliśmy się jakieś dwa lata temu (jak może nie więcej) przez Jego siostre z którą chodziłam do jednej klasy. Pisaliśmy ze soba,wymienilśmy się ze sobą zdjeciami. Krzyś mi się wtedy podobał ja Jemu też ale o tym nie powiedzieliśmy sobie :glupek:
Nie bardzo mogliśmy się spotkac,bo uczył się w innym mieście niz ja i rzadko bywał wdomu.  I tak jakoś nasze drogi się rozeszly,bo ja przeprowadziłam sie do innego miasta,On w tym czasie wyjechał do Francji do pracy. Ja żyłam sobie tam swoim zyciem juz pomautku zapominając o Nim.  Az pewnego dnia Jego siostra (która teraz jest moją swiadkową;)) zadzwoniła do mnie,że musi jechać na impreze,bo zerwała z chłopakiem i musi odreagować. Ja nie bardzo mialam ochote na imprezy i bardzo się wachałam a skubana powiedziała mi tak -
"A wiesz,że będzie Krzysiek"- A ja ciemna oczywiscie :P
- Ale kto??-się pytam
-'No mój brat co kiedyś z nim pisałaś"
-Yyyy Kochana Ty mi tu w swatke się nie baw tak :-\- byłam po nie udanym bardzo zwiazku i nie bardzo w głowie było umawianie się z kimkolwiek
Mówi- "Ja tego nie robię,jedziemy sie pobawić.
I po kolejnych jej namowach w końcu uległam :grin:
To było nasze w ogóle pierwsze spotkanie tak w realu. Przyjechałam do M.  wczesniej,godz 21 i przyjechł ON z kolegami i mówi-
-"No to ruszamy?-tak się patrzy na mnie,ja na Niego i sie śmiejemy do siebie
-"A my to sie chyba znamy"-mówi
-'Coś tam cie kojarzę"-ale mu powiedziałam nie ma co :razz:
-"No to jedziemy"- mówie
Impreza nie musze mówić,ze się bardzo udała i nastepna i kolejna  ;D
Choć z początku wydawał mi się taki _Co to nie ja_  a ja strasznie takich niecierpię :evil:
i troche na dystans się trzymałam,ale poznałam go bliżej i okazał się bardzo wrażliwym i ciepłym mężczyzną :) Jak to pozory mylą :razz:

I tak oboje pokręceni idziemy przez świat razem,niedługo juz jako mąż i żona :serce:

Witam jeszcze raz wszystkich Forumowiczów  :hello: i mam nadzieję,że nie zanudziłam Was moją historią  :D

Buziaki pozdrawiam
Analia
Najpiękniejszym doświadczeniem jest widzieć uśmiech osoby, którą kochasz i wiesz, że uśmiecha się dzięki Tobie.           


Offline mkarolinka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10103
  • Płeć: Kobieta
Odp: witam Wszystkich ;)
« Odpowiedź #1 dnia: 6 Czerwca 2010, 14:30 »
 :hello:

Offline gosiaczek252
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 621
  • Płeć: Kobieta
Odp: witam Wszystkich ;)
« Odpowiedź #2 dnia: 6 Czerwca 2010, 17:33 »
 :hello:

Offline Analia

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Odp: witam Wszystkich ;)
« Odpowiedź #3 dnia: 7 Czerwca 2010, 10:06 »
mkarolinka i gosiaczek252 witam Was dziewczyny :D
Najpiękniejszym doświadczeniem jest widzieć uśmiech osoby, którą kochasz i wiesz, że uśmiecha się dzięki Tobie.           


Offline gosiaczek252
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 621
  • Płeć: Kobieta
Odp: witam Wszystkich ;)
« Odpowiedź #4 dnia: 7 Czerwca 2010, 21:41 »
Napisz nam co masz już gotowe do tego wielkiego dnia i oczywiście jak sie dalej rozwijała wasza znajomość, zaręczyny itp :) :) my tu bardzo ciekawskie jesteśmy  ;D ;D

Offline Analia

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Odp: witam Wszystkich ;)
« Odpowiedź #5 dnia: 8 Czerwca 2010, 14:25 »
Gosiaczek252
Mamy:
-sale
-kościół w przebudowie :) bo zastanawiamy sie nad zmianą,bo z mojej parafii proboszcz niestety dla nas miły nie jest (ochrzan od niego dostałam a później dorwał moją mamuśkę i na nią też nawrzeszczał :ckm: no po prostu . . . .  )
to dajemy sobie spokój z moją parafią i weżmiemy raczej tam gdzie mamy sale w malym kościółku,ale bardzo pięknym tylko jeszcze musimy z księdzem tamtym szczegóły obgadać,ale data ta sama na szczęscie zostaje :)

-sukienka(welon i biżuteria-bo to  w gratisie dostałam do sukienki ;D )
-kucharkę i obsługę
-tort
-mój bukiecik +butonierka+kwiatek we włosy
-buciki do sukienki upatrzone tylko zamówić
-Dj-a
-zaproszenia upatrzone i zamówione
-fotograf

A reszte będziemy wszystko załatwiać we wrześniu na poczatku,bo wtedy mój Luby przyjedzie a sama już reszte nie zrobie,jak np.  wizyta w USC i podpisać protokół u księdza.

A zaręczyny odbyły się w świeta Wielkanocne. W sumie nie było niespodzianki,bo jeszcze sama wybierałam pierścionek,ale jak sobie przypomne jak wtedy mój Skarb się trzas,bo z rodzicami swoimi do mnie przyjechał i przy wszystkich sie oświadczył :grin: tylko najpierw zapytał się moich rodziców o pozwolenie czy może prosić o ręke córki :D nie dokończył a mój tatuś -Tak,tak zgadzamy się :skacza: a mama mówi- Ale tylko pod warunkiem,że będziesz dla niej dobry(opiekuńcza mamusia:))
Podszedł do mnie i mówi-Kochanie moje czy zgadzasz sie (trząs się cały strasznie)
a ja mówie - na co? ;D
Ktoś (wujek chyba:) dopowiedział - . . . na dalszą współprace  ;D
Mówie- Na to?? :D
Krzyś-no tak (z takim wzrokiem wpatrzonym we mnie i z nadzieją,ze odpowiem tak :D )
Odpowiadam-Tak,tak a myślałeś,że Ci odpuszcze :hahaha:

Jak wkładał mi pierścionek na paluszek to tak mu się łapki trzęsły,ze szok :serce:
Później mi powiedział,że najbardziej ja go zestresowałam tymi głupimi pytaniami ;D\

Jak znajdę trochę więcej czasu to wkleje zdjęcia mojej sukienusi :grin:
Wybrałam fason,który na samym początku z góry skreśliłam  :glupek: będzie rybeńka,ale cudo,w którym już na zdjęciach sę zakochałam a na żywo to po prostu z językiem do ziemi wisiałam :)

Pozdrawiam
Najpiękniejszym doświadczeniem jest widzieć uśmiech osoby, którą kochasz i wiesz, że uśmiecha się dzięki Tobie.           


Offline mka

  • Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5815
  • Płeć: Kobieta
  • We are connected that is how I feel...e-zadymiary
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Odp: witam Wszystkich ;)
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Lipca 2010, 17:29 »
 :hello: :hello: :hello: