Autor Wątek: Życzenia urodzinowe+nieaktywni uzytkownicy  (Przeczytany 5668 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
Życzenia urodzinowe+nieaktywni uzytkownicy
« dnia: 9 Lutego 2006, 10:20 »
Składam tylko zyczenia, którzy sie udzielaja na forum, których nick nie jest mi obcy, ale są też w składaniu zyczeń wyszczególnieni uzytkownicy, którzy są nieaktywni, nie mają żadnych postów. Było mówione o porządku a jakos tego nie widać :)
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Życzenia urodzinowe+nieaktywni uzytkownicy
« Odpowiedź #1 dnia: 9 Lutego 2006, 10:44 »
Cytat: "okruszek"
Było mówione o porządku a jakos tego nie widać

jak wiadomo niektózy logują się po to aby założyć sobie polskie liczniki,
a inni po to żeby móc czytać (jeśli nie zauważyłaś jest kilka działów na forum, które można czytac po zalogowaniu) więc nie kasujemy takich userów, czy to w czymś przeszkadza?

Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
Życzenia urodzinowe+nieaktywni uzytkownicy
« Odpowiedź #2 dnia: 9 Lutego 2006, 10:46 »
Cytat: "zibi"
czy to w czymś przeszkadza?

mi tak
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Życzenia urodzinowe+nieaktywni uzytkownicy
« Odpowiedź #3 dnia: 9 Lutego 2006, 13:46 »
Okruszku- składaj życzenia osobm które znasz :kwiatek: , a te których nie kojarzysz po prostu omijaj....przecież nie każdy kto korzysta z forum musi byc aktywny i pisac mase postów- jedni to lubią i się udzielają, a inni po prostu czytają i korzystają z wiedzy która jest zamieszczona na forum... chyba aż tak wielkiego bałaganu przez to nie ma :?:

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Życzenia urodzinowe+nieaktywni uzytkownicy
« Odpowiedź #4 dnia: 9 Lutego 2006, 13:52 »
mnie też to drażni o czym pisałam juz niejednokrotnie  :?
z tym, ze mi nie chodzi o to, ze są te osoby wymieniane jako osoby obchodzące urodziny.. tylko wkurza mnie gdy chcę zobaczzyc kto ma ile postów, gdy szukam jakiegoś uzytkownika itp, a tu mi się wyśtiwala kilka stron uzytkownikóz z 0 na koncie..  
a przeciez jak wiecie to forum jest tak zrobione, ze np są strony 1,2,3,4,5 i potem kropki i po koniec dopiero i trzeba tak skakac po jednej stronie, bo w srodek się dostac nie mozna



Offline Agutka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1802
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2006
Życzenia urodzinowe+nieaktywni uzytkownicy
« Odpowiedź #5 dnia: 9 Lutego 2006, 13:55 »
Cytat: "okruszek"
Cytat: "zibi"
czy to w czymś przeszkadza?

mi tak


Okruszku pozwól, ze spytam a wczym Ci to przeszkadza?
Relacja z tego Jedynego Dnia :) Zapraszam  Gość
http://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?p=119076#119076

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
Życzenia urodzinowe+nieaktywni uzytkownicy
« Odpowiedź #6 dnia: 9 Lutego 2006, 14:22 »
A ja nikomu nie skladałam jeszcze życzen. Życzę wszystkim, jak najlepiej! Tyle sie tu codziennie pisze w tematach, ze nie nadazam z czytaniem, co dopiero pisaniem, a co dopiero ze sprawdzaniem kto ma urodzinki... Buźka dla wszystkich  :serce:

Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
Życzenia urodzinowe+nieaktywni uzytkownicy
« Odpowiedź #7 dnia: 9 Lutego 2006, 14:27 »
Cytat: "Agutka"
Okruszku pozwól, ze spytam a wczym Ci to przeszkadza?


No ja również bym chciała to wiedzieć.....
Przecież nikt Cie nie zmusza, okruszku, byś składała komukolwiek życzenia, a już osoby, których nie znasz możesz ignorować całkowicie....jakoś nie czaje w czym problem :|


Offline anka24

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 888
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.07.2006
Życzenia urodzinowe+nieaktywni uzytkownicy
« Odpowiedź #8 dnia: 9 Lutego 2006, 18:03 »
Cytat: "Agnieszka32"
jakoś nie czaje w czym problem Neutral

ja też nie..może to jakaś kolejna prowokacja?? za spokojnie chyba na forum ostatnio było :mrgreen:


Offline pioteras

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Już jest KUBUŚ... i JULIA też :-)
  • data ślubu: 15.07.2006
Życzenia urodzinowe+nieaktywni uzytkownicy
« Odpowiedź #9 dnia: 9 Lutego 2006, 20:57 »
No to typowo damski problem tu widze :D dobrze że forum jest nie tylko dla jednej osoby i nie panuje tu nawet demokracja  :mrgreen:
Mi się za to nie podobają wątki z cyklu "moje XX dni do...." ! I co z tego?! Po prostu je omijam i tyle, wiem że innym się podobają.

Cytat: "okruszek"
mi tak

a także " i ja tak chcę" tego rodzajy textów to ja ostatnio w przedszkolu używałem żeby wymusic dodatkową porcje budyniu  :mrgreen:  :twisted:


Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
Życzenia urodzinowe+nieaktywni uzytkownicy
« Odpowiedź #10 dnia: 9 Lutego 2006, 22:30 »
Cytuj
a także " i ja tak chcę" tego rodzajy textów to ja ostatnio w przedszkolu używałem żeby wymusic dodatkową porcje budyniu  

widać, aktywny z ciebie przedszkolak :) Mały chłopczyk z budyniem w buzi  :twisted: hehehehehe  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline agulkaaa
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8211
  • Płeć: Kobieta
  • MISIO 13.05.2007, MACIUŚ 21.10.2009
Życzenia urodzinowe+nieaktywni uzytkownicy
« Odpowiedź #11 dnia: 9 Lutego 2006, 23:19 »
co do urodzin to nie dochodzą moje życzenia :(
składałam Anecie Moluni, dziubaskowi i żadna nie dostała why?????????
klikam na złóż życzenia --> własne

Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
Życzenia urodzinowe+nieaktywni uzytkownicy
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Lutego 2006, 07:46 »
Cytuj
co do urodzin to nie dochodzą moje życzenia  
składałam Anecie Moluni, dziubaskowi i żadna nie dostała why?????????
klikam na złóż życzenia --> własne



Oooo :roll: to może moje tez nie doszły :?


Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Życzenia urodzinowe+nieaktywni uzytkownicy
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Lutego 2006, 08:18 »
podpytaj mariusha.. moje zyczenia ponoć dotarły do dziubasa i anetyM...

ania i anetka.. dostałyście???

a wczorajsze jubilatki???  :mrgreen:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline madziulek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4486
  • Płeć: Kobieta
Życzenia urodzinowe+nieaktywni uzytkownicy
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Lutego 2006, 09:20 »
no to ja sie spytam gdzie widać kiedy ktoś ma urodziny i jak sie wysyła życzenia ???  :?:  :wink:
Kuba 2007
Szymon 2010

Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
Życzenia urodzinowe+nieaktywni uzytkownicy
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Lutego 2006, 09:31 »
madziulku, na stronie głownej forum, nieco ponad okienkiem czata, masz informację:-))


Offline madziulek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4486
  • Płeć: Kobieta
Życzenia urodzinowe+nieaktywni uzytkownicy
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Lutego 2006, 11:03 »
dzięki za pomoc już znalazłam :)
Kuba 2007
Szymon 2010

Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Życzenia urodzinowe+nieaktywni uzytkownicy
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Lutego 2006, 18:33 »
Ja dostalam zyczonka :D Także chyba wszystko jest ok!  :mrgreen:

Offline evee

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 57
Życzenia urodzinowe+nieaktywni uzytkownicy
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Lutego 2006, 10:40 »
Własnie już jakiś czas temu zauważyłam, że nowicjusze są czasem troszkę ignorowani...Teraz już mi się troche rozjaśniło dlaczego - niektórzy użytkownicy chcieliby chyba, aby forum było zamknięte i dostępne tylko dla wybranych osób, takich którzy mają dużo czasu na pisanie i po 1000 postów na koncie... Oj po co ta dyskryminacja! Naprawde w takiej tematyce wydaje mi się to zupełnie niepotrzebne. Sama chciałabym przesiadywać tu z wami całe dnie, ale wchodzę przeważnie tylko w pracy.. (ciiii.. :brewki: )  i jak czas pozwala. Pozwólcie korzystać z waszych rad wszystkim (są czasem naprawde bezcenne), nawet jeśli się nie udzielają, bo chyba o to także tu chodzi!!!  :D  :serce:

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Życzenia urodzinowe+nieaktywni uzytkownicy
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Lutego 2006, 12:13 »
Cytat: "evee"
Pozwólcie korzystać z waszych rad wszystkim (są czasem naprawde bezcenne), nawet jeśli się nie udzielają, bo chyba o to także tu chodzi!!!

Oczywiście, że o to tu chodzi :P

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Życzenia urodzinowe+nieaktywni uzytkownicy
« Odpowiedź #20 dnia: 11 Lutego 2006, 13:29 »
Cytat: "evee"
nowicjusze są czasem troszkę ignorowani...


chyba błędnie odebrałaś...

evee.. czy ty przypadkiem nie jesteś przewrażliwiona??? ile jest osób nowych na forum?? ilu jest stałych bywalców???

każdy jest jak najmilej widziany i goraco witany.. każdy z forum stara się pomóc jak może...

 :?
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline evee

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 57
Życzenia urodzinowe+nieaktywni uzytkownicy
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Lutego 2006, 14:02 »
Nie wiem - może i jestem przewrażliwiona...  Zobacz na temat tego wątku i sama oceń.......

Sama korzystam z forum już długo, oczywiście jak się przedstawiłam zostałam przywitana i jest tu bardzo miło - nie o to mi chodzi. Może przesadziłam z tym "ignorowaniem".. Powiem tak - gdybym była użytkownikiem nie udzielającym się i przeczytała, że moje urodziny mają się nie wyświetlać, bo po co, to chyba bym się dziwnie poczuła. Po prostu takie wątki wydają mi się zupełnie zbędne..bo tylko psują atmosferę - jak widać :? Więc może na tym skończymy..?  :D Pozdrawiam wszystkich!

Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Życzenia urodzinowe+nieaktywni uzytkownicy
« Odpowiedź #22 dnia: 11 Lutego 2006, 14:10 »
Cytat: "evee"
. Po prostu takie wątki wydają mi się zupełnie zbędne..bo tylko psują atmosferę - jak widać  Więc może na tym skończymy..?  Pozdrawiam wszystkich

Popieram!! Evee ten wątek stworzyła jedna forumowiczka i jak widzisz praktycznie nikt się z nią nie zgodził, więc na prawdę nie masz powodów, aby czuć sie odrzucona :) Wiem, że aktywne uczestniczenie w życiu forum wymaga sporej ilości czasu (sama jestem przerażona ile czasu siedzę tutaj i z chęcią bym to zredukowała...ale to ...uzależnienie!!  :shock:  ) i nie kazdy może sobie na to pozwolić. Czytaj i korzystaj z wiedzy forumek i od czasu do czasu odezwij się żebyśmy wiedzieli co u Ciebie słychać :)

PS> z napisania relacji ze ślubu NIE jesteś zwolniona  :mrgreen:  :wink:

Offline groszek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1871
Życzenia urodzinowe+nieaktywni uzytkownicy
« Odpowiedź #23 dnia: 12 Lutego 2006, 11:17 »
Cytat: "evee"
Własnie już jakiś czas temu zauważyłam, że nowicjusze są czasem troszkę ignorowani...Teraz już mi się troche rozjaśniło dlaczego - niektórzy użytkownicy chcieliby chyba, aby forum było zamknięte i dostępne tylko dla wybranych osób, takich którzy mają dużo czasu na pisanie i po 1000 postów na koncie... Oj po co ta dyskryminacja!



Absolutnie się nie zgadzam, droga evee. Weszłam tu pierwszy raz w połowie grudnia i nie wiedziałam nic o ślubnych rzeczach. Od razu poczułam się otoczona opieką. Nikt mnie nie ignorował. Żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Ba! Nawet dostawałam prywatne wiadomości, czy też wiadomości na GG z cennymi adresami sklepów, miejsc, gdzie można cos kupić, uszyć.
BTW.. ciebie tez prosiłam w prywatnej wiadomości o poradę i póki co nie ma odpowiedzi  :wink:
Wystarczy włączyć się do dyskusji i sama nie wiesz, jak się zadomowisz. A są i takie działy, gdzie nie wchodzę wcale. Np. "mężatki i żonkosie" nie interesuje mnie to na razie.

Offline evee

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 57
Życzenia urodzinowe+nieaktywni uzytkownicy
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Lutego 2006, 01:01 »
Cytat: "dziubasek"
Popieram!! Evee ten wątek stworzyła jedna forumowiczka i jak widzisz praktycznie nikt się z nią nie zgodził, więc na prawdę nie masz powodów, aby czuć sie odrzucona  Wiem, że aktywne uczestniczenie w życiu forum wymaga sporej ilości czasu (sama jestem przerażona ile czasu siedzę tutaj i z chęcią bym to zredukowała...ale to ...uzależnienie!!  ) i nie kazdy może sobie na to pozwolić. Czytaj i korzystaj z wiedzy forumek i od czasu do czasu odezwij się żebyśmy wiedzieli co u Ciebie słychać  

PS> z napisania relacji ze ślubu NIE jesteś zwolniona


Dzięki wielkie. A na zdanie relacji na pewno znajdę czas ;)

Cytat: "groszek"
bsolutnie się nie zgadzam, droga evee. Weszłam tu pierwszy raz w połowie grudnia i nie wiedziałam nic o ślubnych rzeczach. Od razu poczułam się otoczona opieką. Nikt mnie nie ignorował. Żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Ba! Nawet dostawałam prywatne wiadomości, czy też wiadomości na GG z cennymi adresami sklepów, miejsc, gdzie można cos kupić, uszyć.


Zgadzam się z Tobą - troszkę źle się wyraziłam ale wyjaśniłam dokładnie o co mi chodzi w poprzednim poście.


Cytat: "groszek"
ciebie tez prosiłam w prywatnej wiadomości o poradę i póki co nie ma odpowiedzi


Przepraszam ale nie miałam wczoraj dostępu do kompa... Dziś już wysłałam - mam nadzieję, że coś z moich rad się przyda. Pozdrawiam  :)