Autor Wątek: Witam:)  (Przeczytany 2477 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Paulincia:)

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.05.2011
Witam:)
« dnia: 28 Maja 2010, 00:02 »
Witajcie,dolaczam dzis do was z wielka przyjemnoscia,bardzo duzo siedze na tym forum i co mi tam zapisalam sie w koncu:)Jest tu naprawde bardzo duzo wspanialych porad ktore juz wykorzystalam szukajac sali i zespolu,jestescie niezastapione kobitki-genialne forum:)

Moze troche od poczatku:)Ja i moj narzeczony mieszkamy razem juz od pewnego czasu,niewiedzialam ze cos sie swieci,naprawde bardzo mnie zaskoczyl oswiadczajac mi sie przy blasku pieknego slonka,z kieliszkami winka w reku,nad pieknym jeziorkiem w moim ulubionym miejscu. . . ahh co to byly za romantyczne i niespodziewane zareczyny:D:DJestesmy ze soba od 3 lat,poznalismy sie. . . . na uczelni. . . :D2 lata nie zauwazalismy siebie chodz siedzielismy w jednej lawce:D hehe nagle zaczely sie amory,mizianki i nim sie obejrzalam juz wynajmowalismy wspolnie mieszkanko i zaczynamy budowac fundamenty naszego malego swiata:)I coz los tak chcial ze znalezlismy sale i nasza data (kompletnie przez przypadek)stal sie 28 maja:)(powiem wam w tajemnicy ze MAJ zawsze mnie przerazal kazdy zawsze powtarzal ze maj pechowy na slubowanie,i ja sie z tym zgadzalam:)ale moj ukochany twierdzi ze to od nas zalezy jaki bedzie nasz zwiazek a nie od literki "r"-i z nim w tej chwili tez sie zgadzam:)wiec sala pasuje -data pasuje to i ja mam nadzieje ze bedzie to szczesliwy miesiac dzien i rok:) No to tyle narazie o nas rozpisalam sie troche jak na pierwszego posta hehe:D ;D ;D  :hello:  :skacza:
:*:*:*


Offline mkarolinka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10103
  • Płeć: Kobieta
Odp: Witam:)
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Maja 2010, 07:57 »
 :hello:

Offline ylka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1615
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011-05-14
Odp: Witam:)
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Maja 2010, 09:13 »
 :hello:

to na pewno będzie szczęśliwy miesiąc i rok  ;D ;D ;D

Offline Paulincia:)

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.05.2011
Odp: Witam:)
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Maja 2010, 10:22 »
Tak sobie poczytalam o tych majowych slubach i jestem przekonana ze jest to TA data :D Noi mam ogormne zrodlo wsparcia tu na tym forum takze wiem ze wszystko pojdzie dobrze a i o pogode na maj sobie wymodlimy hehe:)
:*:*:*


Offline justys0101
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7686
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: [color=black
Odp: Witam:)
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Maja 2010, 09:33 »
 :hello:

Offline Aneczq1987
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3210
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2011
Odp: Witam:)
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Maja 2010, 09:58 »
Witamy  ;D
:hello:

Offline mka

  • Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5815
  • Płeć: Kobieta
  • We are connected that is how I feel...e-zadymiary
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Odp: Witam:)
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Lipca 2010, 17:35 »
 :hello: :hello: :hello: Oficjalnie witam majóweczkę  ;D :D :D