Autor Wątek: Gorset czy biustonosz???  (Przeczytany 3631 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ola0203

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • “Jedyną miarą miłości jest miłość bez miary”
  • data ślubu: 9 października 2010 roku
Gorset czy biustonosz???
« dnia: 10 Maja 2010, 22:47 »
Mam pytanie odnośnie tego co pod sukienką ;)
Mianowicie co wybieracie i co jest wygodniejsze: gorset czy biustonosz ???
Mnie doradzono gorset, że lepiej trzyma biust i powiększa go. Nosiłam gorsety, ale nie wiem, czy na wesele to będzie wygodne.
Oczywiście  chodzi o biustonosz ;D
« Ostatnia zmiana: 16 Lipca 2010, 18:55 wysłana przez ela »



Offline Myszuś

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: Gorset czy piustonosz???
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Maja 2010, 13:03 »
ja będę miała suknie z wszytym gorsetem, ale ponieważ góre mam nie wielką  ;D będę musiała założyć biustonosz
ale jeśli twoja suknia nie jest usztywniona to radziła bym tobie gorset, bo naprawdę figura lepiej wygląda w tym



Offline zabawex
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2128
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 9.10.2010
Odp: Gorset czy piustonosz???
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Maja 2010, 13:11 »
Powiem Ci, że nie dalej jak wczoraj nad tym się zastanawiałam. Raczej będę się chyba skłaniać ku sukni bez ramiączek i zastanawiałam się czy taki biustonosz utrzyma mój obfity biust. Mam 85E. Wiem, że teraz biustonosze bez ramiączek mają wszyte paski silikonu, żeby się lepiej trzymały, ale jakoś chyba nie miałabym do tego pełnego zaufania. Dlatego zastanawiałam się nad gorsetem. Dodatkowo pomógłby mi otrzymać w ryzach niesforne fałdki na brzuchu :) Ale zastanawiam się, czy nie będzie mi za gorąco podczas tańców. No i ma zagwozdkę  :drapanie: :drapanie: :drapanie:

Offline Stellaria

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.09.2010
Odp: Gorset czy piustonosz???
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Maja 2010, 20:17 »
Paski silikonu przy takim biuście można za przeproszeniem sobie wsadzić:P mierzyłam kilka ( mam rozmiar 75G) i gorset to jest to, co się sprawdzi. Oczywiście trzeba tez uważać, żeby również z tyłu chował się pod sukienką. U mnie zabrakło 4 cm, więc czekam na przeróbkę sukni. Dla mniejszych piersi myślę, że stanik w zupełności wystarczy:) co by się nie zgrzać

Offline Agulec_102

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4019
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.05.2010
Odp: Gorset czy piustonosz???
« Odpowiedź #4 dnia: 4 Czerwca 2010, 16:54 »
Ja mam niewielki biust, no i niestety silikon w biustonoszu na wiele się nie zdał...wszystkie mierzone staniki zsuwały się przy podskakiwaniu. Doradzam przyfastrygowanie miseczek lub stanika do sukienki, sprawdzone na sobie, przez kilkanaście godzin, w tym 10h tańców nic mi się nie zsuwało, fakt sukienka była na cienkich ramiączkach, ale gorsetowe sukienki też skutecznie podtrzymują stanik. W niektórych salonach, krawcowe wszywają w sukienkę specjalne szlufki na stanik, wkłada się w nie tylko stanik i gotowe.

Offline katekol
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • data ślubu: 4.09.2010
Odp: Gorset czy piustonosz???
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Lipca 2010, 12:53 »
ja nie bede miala ani staniku ani gorsetu.  Poduszeczki bede wszyte w suknie.  Mam nadzieje ze jakos sie to sprawdzi.  Pierwsza przymiarka za tydzien ;D

Offline Daria81
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 84
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2009
Odp: Gorset czy biustonosz???
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Lipca 2010, 12:54 »
tak najwygodniej :)

Offline doti29

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 275
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7/8/10
Odp: Gorset czy biustonosz???
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Lipca 2010, 10:20 »
Ja tez nie mam duzego biustu i dlatego kupilam specjalny biustonosz zeby co nieco powiekszyc ;)

Poszlam na pierwsza przymiarke i sukienka dziwnie sie ukladala na biuscie i pani mi doradzila przymierzenie sukni bez stanika troche sie wahalam,ale sprobowalam no i sama sie zdziwilam bo bez stanika duzo lepiej wygladalam i nawet moj biust wygladal na pelniejszy.
Mam suknie od Maggie Sottero i podobno one sa tak szyte zeby wyszczuplic talie i podniesc biust. Jednym slowem jestem naprawde szczesliwa ;D