Autor Wątek: Kantyna Portowa Szczecin opinie  (Przeczytany 6798 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline justysiekmalutki
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13 sierpnia 2011
Kantyna Portowa Szczecin opinie
« dnia: 29 Kwietnia 2010, 12:29 »
Czy możecie coś powiedzieć na temat tego lokalu? Czy nadaje się na wesele dla 130 osób?
« Ostatnia zmiana: 14 Maja 2015, 19:51 wysłana przez zibi »

Offline słodka_wanilia

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 518
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2011
Odp: Kantyna Portowa Szczecin
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Kwietnia 2010, 18:36 »
Ja tam byłam, jak wybieraliśmy miejsce na wesele. Lokal sam w sobie ładny, ale jak dla mnie taki trochę zbyt nowoczesny. I minusem moim zdaniem jest to, że przed lokalem nie ma praktycznie ogrodu żadnego, jest miejsce, żeby usiąść czy postać na kawałku trawki, ale to nic wielkiego... Jak z cenami, nie wiem, bo jak pojechaliśmy to właściciela nie było, a potem się już nie kontaktowałam.
Pozdrawiam


Offline justysiekmalutki
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13 sierpnia 2011
Odp: Kantyna Portowa Szczecin
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Kwietnia 2010, 18:38 »
Apropo cen to z kolei był tam mój narzeczony i do wszystkiego wniesionego (głównie alkohol) kazali sobie doliczac 10 zł. Paranoja, zeby za swoje jeszcze brać kasę. Suma sumarum jednak wychodzi drogo.

Offline słodka_wanilia

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 518
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2011
Odp: Kantyna Portowa Szczecin
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Kwietnia 2010, 19:00 »
Dlatego mają jeszcze tyle wolnych terminów  ;)
A tak poważnie, to uważam, że na początku istnienia lokalu powinni czymś zabłysnąć, a liczyć sobie więcej jak pozostali...


Offline justysiekmalutki
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13 sierpnia 2011
Odp: Kantyna Portowa Szczecin
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Kwietnia 2010, 19:05 »
Może wydawało im się, że skoro mają nowoczesną restaurację to ludzie będą lgnąc do nich, tylko że ludzie teraz nie mają teraz aż tyle kasy żeby ją wydawac na coś co mogą miec taniej gdzie indziej.

Offline MISIEK

  • Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 544
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kantyna Portowa Szczecin
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Kwietnia 2010, 19:14 »
justysiekmalutki - możesz podać mi orientacyjne ceny za osobę ? może być nawet na PW  -  z góry dzięki

Offline MISIEK

  • Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 544
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kantyna Portowa Szczecin
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Września 2010, 15:14 »
maciekbaku , jak to mówia lepiej późno niż wcale (mój post był z kwietnia )  ;), ale dziękuję , juz wszystko wiem  ;D
a tak na marginesie , podawanie zdresów na forum jest niezgodne z regulaminem  ;)

Offline maciekbaku
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: W przyszłym roku
Odp: Kantyna Portowa Szczecin
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Września 2010, 23:03 »
Od świeże trochę temat i wypowiem się troszkę:
Jeśli chodzi o te 10zł za butelkę to jest to to opłata tzw.  Korkowe (czyli schłodzenie i podanie alkoholu)
A po drugie daja bardzo dużo jedzonka i całkiem fajne maja menu
Swój ślub mam u nich własnie zaplanowany na przyszły rok
Pozdrawiam

Offline malajustine

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kantyna Portowa Szczecin
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Kwietnia 2011, 19:10 »
Ktos moze ma jakies swieze wrazenia z Kantyny? Waham sie miedzy nimi, a hotelem Panorama, dajcie znac :)

Offline Kitty007

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.07.2011
Odp: Kantyna Portowa Szczecin
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Czerwca 2011, 12:29 »
Hej,

ja powiem tylko, że wybierając miejsce na wesele byliśmy z moim przyszłym ślubnym również w Kantynie. Faktycznie, ilość zieleni i ogólnie całe otoczenie na zewnątrz specjalnie nie powala, ale cena jest bardzo konkurencyjna a właściciel/menago (nie wiem dokładnie kim był ten pan) był bardzo rzeczowy i profesjonalny. Rozmowa i oferta wydawała się naprawdę fajna.
Na poważnie braliśmy ten lokal pod uwagę, ale jednak zrezygnowaliśmy ze względu właśnie na otoczenie, oraz dlatego, że sala była troszkę za duża jak na przewidywaną przez nas gości, a ta druga była z nowu za mała. U nas będzie ok 70 ludków i wydawało mi się, że przy tak dużej sali będę się czuła jak na jakiejś ogromnej hali. Pan nam powiedział, że to nie jest problem, bo oni jak jest mniej gości, to potrafią jakoś dekoracjami optycznie zmniejszyć tę salę, ale i tak ostatecznie się nie zdecydowaliśmy. :)

Offline pastor
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kantyna Portowa Szczecin
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Marca 2015, 12:37 »
Bawiłem się tam na weselu mojej siostry.  Bardzo miło wspominam.
Szczególnie jedzenie, które było smaczne oraz było go bardzo dużo.  Zarówno przystawki oraz dania główne palce lizać.  Wybór duży tak więc każdy znalazł dla siebie to co lubi. 
Sala jest duża, przestronna,nie ma ścisku.  Dekoracje na poziomie.  Bez kiczu. 
Lokalizacja również ok, można w każdym momencie wyjść na zewnątrz jeśli jest pogoda, usiąść sobie na ławce oraz odpocząć od głośnej muzyki ( raz na jakiś czas trzeba).