Autor Wątek: Okrągłe stoły  (Przeczytany 38327 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
Okrągłe stoły
« dnia: 6 Lutego 2006, 16:24 »
Poradźcie mi - czy okrągłe stoły zdadzą egzamin na weselu? U mnie mogą byc właśnir takie stoły na 10 os. a dla młodych będzie jeden duży na ok. 16 osób. Co lepsze? Może zwykła podkowa?
A i jak sie zapatrujecie na szwedzki stół na weselu?

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #1 dnia: 6 Lutego 2006, 16:27 »
Okragłe stoły sa fajne dlatego że goscie przy nich siedzacy mają do siebie latwiejszy dostęp.W podkowie na przyklad to w sumie mozna pogadac z 2-3 osobami obok a w takim okraglym .. no jak dl amnie to fajne rozwiazanie a i stol szwedzki - kazdy bierze to co chjce i ile chce a ni emeczy sie biedaczycho z tym co mu podano :P

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #2 dnia: 6 Lutego 2006, 22:17 »
nie widziałam, prócz filmów, takiego rozwiązania na weselach na których dotąd byłam... a szkoda.. sadzę,ze byłyby wygodne ale.. musi byc dużo miejsca...
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline pioteras

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Już jest KUBUŚ... i JULIA też :-)
  • data ślubu: 15.07.2006
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #3 dnia: 6 Lutego 2006, 22:25 »
No i lokal musi mieć okrągłe stoły  :mrgreen:  a to chyba tez nie jest zbyt częste, przynajmniej ja takich nie kojarzę wśród tych na które mnie stać :D
Ale pomysł sam fajny bo można delikatnie posegregować towarzystwo tak żeby czuli i bawili sie najlepiej.


Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #4 dnia: 6 Lutego 2006, 22:32 »
I na jedzonku można zaoszczędzić! :?



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #5 dnia: 6 Lutego 2006, 22:41 »
eeeeee.. wystarczy szwedzki stół... każdy je to co chce  :mrgreen:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline pioteras

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Już jest KUBUŚ... i JULIA też :-)
  • data ślubu: 15.07.2006
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #6 dnia: 7 Lutego 2006, 08:45 »
Cytat: "Marta"
I na jedzonku można zaoszczędzić!

na oszczędność to najlepszy brak wesela ;) obiadek dla rodzinki i do domu  :mrgreen:


Offline Anielka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2168
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2006
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #7 dnia: 7 Lutego 2006, 09:06 »
Nie byłam nigdy na weselu, które odbywałoby się przy okrągłych stołach, ale wiem, że są takie organizowane. Myślę, że to nie jest zły pomysł i kto wie, czy nie lepszy niż tradycyjne ustawienie stołów. Ja gdybym miała taką możliwość, to skorzystałabym z takiego rozwiązania.

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #8 dnia: 7 Lutego 2006, 09:19 »
Ooo dzięki za pozytywne opinie - takie rozwiązanie zaproponowano nam w radissonie; a ja byłam dwa razy na imprezach gdzie były okrągłe stoły i było ok ale to nie były wesela stąd moje wątpliwości!

Offline Ecia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1128
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #9 dnia: 7 Lutego 2006, 10:53 »
Wydaje mi się też, że wtedy upraszcza się kwestia rozsadzenia gości - wystarczy ponumerować stoliki, a przy stolikach już jak kto chce.

Jak myślicie dobry pomysł? :)


Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #10 dnia: 7 Lutego 2006, 11:17 »
W radissonie oni zapewniają wizytówki na stole i karty menu, zeby każdy wiedział co i kiedy będzie do jedzenia - ale jak goscie będą chcieli to i tak sami poprzestawiają wizytówki - ja tak zrobiłam kiedyś na weselu :oops:

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Czerwca 2006, 09:12 »
na początku czerwca byłam w warszawie na weselu, gdzie właśnie goście siedzieli przy oddzielnych - okrągłych stołach..

pomysł nowatorski ale sprawdził się świetnie.. kazdy siedział w swoim towarzystwie.. było super...
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Gosia-oosta

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3322
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.06.2007
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Czerwca 2006, 10:06 »
bardzo mi się to podobaja takie stoły..właśnie ze względu na to, że można z każdym porozmiawiać, każdego zobaczyć przy stoliku, anie tylko osbę siedzącą na przeciwko..chociaż widziałam kilka zdjęć z wesela, gdzie nie za bardzo okragłe stoliki się sprawdziły..goście mówili, że są po prostu za małe..wyglądały mniej więcej tak..tylko inaczej przystrojone..

zdecydowanie za ciasno i kelnerzy musieli od razu po posiłkach zbierać talerze..zimna płyta była w postaci szwedzkiego stołu, bo nie  było na tyle miejsca, aby na każdym stoliku przygotować zestaw..


Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Czerwca 2006, 14:03 »
i tak właśnie było.. kelnerzy krzątali się jak w ukropie.. co chwilka zmieniane były talerze a napoje donoszone :D
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline rajdowka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7240
  • Płeć: Kobieta
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Września 2006, 14:52 »
Chcialabym tez okragle stoly, pytanie tylko co z para mloda i z kim powinna siedziec? Ciekawe rowniez po ile osob byscie posadzili?:) Na niektorych stronkach ze stanow przewaza np 9 osob a nie 10..

Offline Beaataa
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 570
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.07.2007
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Października 2006, 15:30 »
Ja bede miala wlasnie wesele na sali gdzie sa okragle stoliki (6 i 8 osobowe) wyglada to fantasycznie - od razu mi sie spodobalo.
Jakos nie przekonuje mnie tzw. podkowka, gdzie mozna porozmawiac tylko z najblizszymi sasiadami, a w miare rozwoju imprezy kazdy, kazdego podsiada, zeby porozmawiac z kims innym :/
Miejsca na sali jest wystarczajaco duzo - polowe zajmuja stoliki, polowa to parkiet :)
My z rodzicami i swiadkami bedziemy siedzieli przy klasycznym, prostokatnym stole u szczytu sali - wydaje mi sie, ze to najlepsze rozwiazanie :)

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Października 2006, 19:46 »
hmm no wiesz Tobie odpowiadają okrągłe stoliki a mniuenp. ustawienie w podkowę! te okrągłe to takie amerykańskie jak dla mnie! No ale do takich okrąglaków trzerba miec ekipe , która sie zna i lubi! A co z tymi którzy sie nie znaja? W podkowie widzi sie wszystkich i nie ma konieczności rozmawiania z ludźmi siedzącymi przy jednym stole! ale jeśli u ciebie tak jest to bierz te okrągłe!skoro pasują do sali i maja doswiadczenie w "zaopatrywaniu" takich stolików!

Offline akto
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 268
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Października 2006, 19:48 »
a u mnie będą 3 równolegle ustawione stoly dla gości przy środkowym będą siedzieli rodzice i najbliższa rodzina (chrzestni) + stół prezydialny przy którym usiądziemy my i świadkowie...



Offline Agacia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 9 czerwca 2007
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Listopada 2006, 18:31 »
ja byłam na weselu gdzie były duze okrągłe stoły i musze powiedzieć że się sprawdziły.
Towarzystwo zostało rozsadzone wedle wieku i pokrewieństwa, rodzinki trochę przemieszno i ludziska się świetnie bawili, były karteczki z nawiskami i duża plansza tak żeby każdy mógł sprawdzić gdzie siedzi a nie biegał po sali. Mozna było porozmawiać z kilkoma osobami siedzącymi przy stole a nie tylko z 2-3 osobami obok. Tylko musi być duża sala bo to zajmuje troche miejsca. W sumie bardzo pozytywnie też bym tak chciała...   :lol:

Offline rajdowka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7240
  • Płeć: Kobieta
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Listopada 2006, 23:52 »
Agacia, moglabys napisac cos wiecej o tym rozwiazaniu? wg jakiego klucza posadzili gosci, po ile osob przy stolikach? plansza pokazywala przy ktorym stoliku? moglabys w prywatnej wiadomosci napisac czy czasami nie korzystali przy organizacji slubu z firmy i ew. namiary?

Offline Agacia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 9 czerwca 2007
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #20 dnia: 4 Stycznia 2007, 11:22 »
Przepraszam że pisze tak pózno. Jeśli chodzi o wesele z okrągłymi stołami to było to wesele kuzyna mojego Jacka i odbyło sie w jakiś motelu pod Poznaniem. Z tego co wiem to tam po prostu są takie stoły ale naprawdę sprawdziło się. Klucz rozsadzania był taki: młodzi ze świadkami i najbliższym rodzeństwem, następnie rodzice z obu stron + najbliźsi wójowie, dziadkowie, potem im dalsza rodzona tym dalej siedzieli od młodych a bliżej parkietu. Podział był także wiekowy tak że by starsi siedzieli razem a młodzi razem. Wyjątkowo pozytywnym rozwiązaniem było zrobienie dużej planszy na stojaku zaraz przy wejściu gdzie każdy mugł sprawdzić gdzi esiedzi, stoły były ponumerowane a pomagali świadkowie i obsługa lokalu. Moim zdaniem super pomysł

Offline gibea

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 150
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Stycznia 2007, 22:58 »
Ja też nie chcę "podkowy". Właściwie nie będziemy mieli okrągłych stołów, ale 8 osobowe prostąkątne, aczkolwiek uważam że tak jest najlepiej, każdego gościa posadzimy  też wg pokrewieństwa i wieku. Mam nadzieję że to nieco rozluźni atmosferę od samego początku.
A jeśli chodzi o plansze z rozmieszczeniem gości przy stołach pomysł jest rewelacyjny. My takie rozwiązanie podpatrzyliśmy na weselu w Dani :)

Offline Senga

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 60
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #22 dnia: 27 Lutego 2007, 16:21 »
zawsze marzłam o weselu przy okrągłych stołach ! :) Jak dowiedziałam sie, ze w sali weselnej, w której robimy wesele, jest taka mozliwosc , odrazu sie zdecydowałam :D:D (nietety za dodatkwą opłatą :drapanie: )
Wesele przy takich stołach wyglada bajecznie, szczególnie jak jest mozliwosc zalozenia pokrowców na krzesła. Wydaje mi sie tez, ze łatwiej gosciom zintegrowac sie :)
Przy zamawianiu zaproszen zapropoali nam plansze, o ktorej mowa powyzej, wydaje mi sie jednak ze mozna zrobic ja samemu :D

Offline Omy
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #23 dnia: 27 Lutego 2007, 16:30 »
ja tez bede miec okragle 12 osobowe stoly, moim zdaniem wyglada to bardzo nowoczesnie

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #24 dnia: 9 Marca 2007, 22:14 »
zacny koncept..

 byłam na weselu z okragłymi stołami.. było inaczej i bardzo przyjemnie jednocześnie..  :los:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Yukari-chan

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1377
  • Płeć: Kobieta
  • z perspektywy podłogi wszystko jest metafizyką..
  • data ślubu: 26.09.2009
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Marca 2007, 00:08 »
Też chcę miec okrągłe stoły. Jakoś podkowa czy inne ustawienia niezbyt mi odpowiadają. I akurat mam takie szczęście, ze lokal, w którym chcemy robić wesel ma okrągłe stoły, miałam okazję to oglądać i muszę powiedzieć, że pięknie to wygląda :)




Offline anetka161
  • 16.06.2007-nasz wspaniały dzień
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1657
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.06.2007
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #26 dnia: 10 Marca 2007, 00:13 »
U nas w hotelu robią przyjęcia z okrągłymi stołami.Muszę powiedzieć,że wygląda to pięknie jak jest już wszystko nakryte i udekorowane :)

Offline rajdowka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7240
  • Płeć: Kobieta
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #27 dnia: 10 Marca 2007, 20:31 »
my na pewno bedziemy mieli okragle stoly i krzesla z pokrowcami ale chce je jeszcze przewiazac kolorowa szarfa albo cosik zeby tak bialo nie bylo..

jedyny minus takich stolow to usadzenie gosci.. kombinacje sa niezle zeby dopasowac towarzycho ;) no i mam nadzieje ze nie bedziemy mieli przypadku ze ktos sie nie pojawi..

Offline MELODYJKA

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 323
  • data ślubu: oj dawnoo;)
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #28 dnia: 10 Marca 2007, 23:09 »
bylam na weselu z okraglymi stolami..jedyny minus ,ze goscie dziela sie na grupki i nie sa tak zintegrowani ze sobą


a na plus ,ze wygodnie,elegancko,latwe dojscie
prawdziwy przyjeciel wie o Tobie wszystko ...a mimo to nadal Cię lubi...

Offline Senga

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 60
Okrągłe stoły
« Odpowiedź #29 dnia: 12 Marca 2007, 10:44 »
Przecież, siedząc przy długim stole też się  ma ograniczony kontakt z ludźmi-chyba nawet bardziej niż przy okrągłych stołach.
Co prawda jeszcze nie  myślałam na usadzeniem gości, ale wydaje mi się że nie będzie problemu z usadzeniem naszych znajomych :) . Problem będzie gdy przyjdzie  np. 96 osób - wtedy będzie trzeba usadzić 6 osób przy jedynym stoliku, ewentualnie wcisnąć do innych stolików… Na pewno są plusy i minusy okrągłych stołów, ale ja na pewno nie zmienię zdania co do takiego wystroju sali  
 :skacza: