Autor Wątek: Restauracja CZARNY KOŃ - OSIELSKO  (Przeczytany 6532 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Restauracja CZARNY KOŃ - OSIELSKO
« dnia: 24 Kwietnia 2010, 11:54 »
Witam,
chciałam zapytać czy ktoś z Was miał może przyjemnośc mieć lub być na weselu w Czarnym koniu? Restauracja mieści się kawałek za osielskiem, chyba już w żołędowie.  Planujemy tam brać slub w 2011 roku, ale mamy jeszcze wątpliwości :) Miło by było poczytać wasze opinie :)



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: Restauracja CZARNY KOŃ - OSIELSKO
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Kwietnia 2010, 12:48 »
Na slubie tak nigdy nie bylam ale czesto jadam tam obiady !!

I tylko pod wzgledem obiadow moge cos powiedziec !!

Jesli jest nieduzo ludzi to jest ok, osluga ladnie sie kreci po sali i wszytsko jest na bierzaco ale jesli tylko maja natlok ludzi to maja bardzo "dlugie ogony" - ostatnio na obiad czekalismy 50 minut (a pierwszym daniem byly zupy) potem drugie danie chyba z 30 no i deseru zrezygnowalismy ze wzgledu na ewentualny czas oczekiwania !!

Ale co do jakosci obslugi to ok, co do jedzonka, klimatu tez super !!

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Restauracja CZARNY KOŃ - OSIELSKO
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Kwietnia 2010, 21:05 »
heh.. .no to widzę, że chyba będziemy pionierami jesli chodzi o wesle w Koniu :)
postaram sie wystawic adekwatną opnię :)



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline Monia86
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2011r.
Odp: Restauracja CZARNY KOŃ - OSIELSKO
« Odpowiedź #3 dnia: 8 Listopada 2010, 19:30 »
Hej:)Ja też robię wesele w Czarnym Koniu:) Ale dopiero 30. lipca. Myślę,że dobrze wybrałyśmy:) My jesteśmy zachwyceni tym miejscem. Otoczenie piękne,z dala od szosy,jedzenie pyszne-sama się przekonałam. Mam nadzieję,że tak faktycznie też będzie;)


Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Restauracja CZARNY KOŃ - OSIELSKO
« Odpowiedź #4 dnia: 8 Listopada 2010, 21:04 »
Monia86, my zrezygnowalismy z wesela w tym miejscu ostatecznie, ale nie ze względu na samo miejsce. Gdzieś dalej jest temat, że termin 04.06.2010 odstąpie i tam przy okazji jest opis wesela na ktorym byłam, w tym własnie lokalu. Poczytaj sobie jesli chcesz sprawdzonej opinii.



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Restauracja CZARNY KOŃ - OSIELSKO
« Odpowiedź #5 dnia: 8 Listopada 2010, 21:26 »



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline Natalusia

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.06.2012
  • Skąd:: Bydgoszcz/Szczecin
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: Restauracja CZARNY KOŃ - OSIELSKO
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Listopada 2010, 12:57 »
Ile osób zmieści się w Czarnym Koniu? (ja szukam sali na +/- 100 osób)



Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Restauracja CZARNY KOŃ - OSIELSKO
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Listopada 2010, 21:47 »
Przemiły Pan menadżer twierdzi, że 100 się zmieści. Ja byłam na weselu gdzie było niecałe 50 osób i nie bardzo wyobrażałam sobie dołożenie tam kolejnej 50tki. Tak na ścisk to by weszło oczywiście, bo czemu by nie, ale nie wiem czy byłoby wygodnie. Poza tym parkiet nie pomieści aż tylu osób. Tak wiem, rzadko się zdarza, ze wszyscy na raz tańczą, ale na tym weselu, na którym byłam ze dwa razy praktycznie wszyscy wyszli na parkiet i było ciasno, a filary hmmm...  ja się kilkakrotnie o nie obiłam i nie tylko ja.
Ale oczywiści to jest tylko moje zdanie, i moje spostrzeżenia.
Generalnie uważam, że sala jest fajna, świetna obsługa i jedzonko też smaczne, z resztą już wyżej zachwalałam :)



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline Natalusia

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.06.2012
  • Skąd:: Bydgoszcz/Szczecin
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: Restauracja CZARNY KOŃ - OSIELSKO
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Listopada 2010, 11:56 »
Cytat: Precious link=topic=20677. msg1412816#msg1412816 date=1290286074
Ja byłam na weselu gdzie było niecałe 50 osób i nie bardzo wyobrażałam sobie dołożenie tam kolejnej 50tki.  (. . . ) Poza tym parkiet nie pomieści aż tylu osób.

To mnie zaskoczyłaś. . .  :( Wczoraj po południu jechałam do Czarnego Konia.  Miałam na liście kilka restauracji, które z narzeczonym chcemy zobaczyć.  Nie wiedziałam, ile osób zmieści się w Czarnym Koniu, a tak jak pisałam wyżej, szukamy sali na około 100 osób i zastanawiałam się, czy do Czarnego Konia w ogóle opłaca nam się jechać, dlatego tuż przed wyprawą zapytałam tu o ilość osób.  W ostateczności jako że nikt nie odpowiadał, zadzwoniliśmy do Czarnego Konia, odpowiedziano nam, że sala pomieści do 120 osób.  A więc pojechaliśmy ;)

Miłe wrażenie wywarła na nas okolica - od razu wyobraziłam sobie, że można byłoby tam w dniu ślubu zrobić parę fotek już w ramach pleneru.  Przywitały nas kelnerki, gdy powiedzieliśmy, jaki jest cel naszej wizyty, jedna z nich poszła po panią menadżer, a my w międzyczasie wypytaliśmy dwie kelnerki, które stały w pobliżu o wesele.  Podobało mi się, że były doinformowane z takich podstawowych wiadomości - jak stoją stoliki, ile osób najczęściej się bawi itd.  Mówiąc, że spodobało mi się to, mam na myśli to, że skoro są zorientowane, to dobry znak - restauracja na weselach ma swoich stałych pracowników, a nie tak jak można się w niektórych miejscach czasem spotkać, że organizator zatrudnia na większe imprezy czasem kelnerki z ogłoszenia :-\
Przyszła pani menadżer- pani Mirela.  Jak na funkcję menadżera przystało, była bardzo miła :) Przyniosła nam trzy propozycje menu (od 170zł/os, a więc mniej więcej standardowo).  Pytałam się, jak będzie wyglądać to cenowo w 2012, bo wtedy planujemy ślub, a wiadomo, ze zapewne ceny trochę się zmienią.  Powiedziała, że około 4%.  Miała ze sobą kilka fotek, ogólnie wszystko bardzo jasno i konkretnie wytłumaczyła.  Byłam pod wrażeniem :)  To, co mi się nie spodobało z ich oferty, to korkowe - 5zł za otwartą butelkę własnego alkoholu.  :-\
Mówiła, że sala pomieści do 120 osób.  Sala wydawała mi się w miarę duża, oglądając zdjęcia też wydawało mi się, ze stoliki są tak ustawione, że jest sporo miejsca, dlatego trochę jestem zdziwiona i rozczarowana słowami Precious :( Ogólnie miejsce mi się podoba, jest takie. . .  inne, niż przeciętne restauracje ;) Choć z drugiej strony robiąc tam wesele, wiadomo, że raczej żadne przyozdobienia typu balony i jakieś inne białe ozdoby raczej nie pasowałyby tam. . .  no a wesele bez ozdobionej na biało sali. . . ? Ciężko się przestawić trochę :P
W każdym razie Precious, trochę zmartwiłaś mnie tą liczbą osób. . .  :(



Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Restauracja CZARNY KOŃ - OSIELSKO
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Listopada 2010, 20:20 »
Kurczę Natalusia, nie chciałam Cię zamrtwić.
Powiem Ci szczerze, że my planujemy wesele na okolo 100-110 osób i my się z narzeczonym cieszymy, że zmieniliśmy salę, bo jak weszliśmy wtedy na to wesele 50osobowe to zrobiliśmy wielkie oczy przerażenia, ze przecież JAK TO ? nawet moja przyszła teściowa nam powiedziała, że dobrze, że zrezygnowalismy, bo byśmy się nie pomieścili.
a i jeszcze jedno, jak my podpisywaliśmy umowę był pan menadżer, z resztą przemiły człowiek, menu było za 150zł i nie było korkowego. Chyba się coś pozmieniało w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy.
 



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline Monia86
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2011r.
Odp: Restauracja CZARNY KOŃ - OSIELSKO
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Listopada 2010, 20:11 »
Hmmm trochę mnie zmartwiłaś,bo jak my ustalaliśmy z Panem Menadżerem to o korkowym nie było mowy. . . A teraz zmieniła się osoba zawiadująca tym wszystkim i o to się martwiłam,że takie problemy się pojawią. . . A tak poza tym to sala jest naprawdę świetna,jedzenie również i myślę,że warto się dobrze zastanowić nad Czarnym Koniem:)Pozdrawiam!


Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Restauracja CZARNY KOŃ - OSIELSKO
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Listopada 2010, 22:21 »
Monia86, ale jeśli już macie podpisaną umowę to nie masz się o co martwić. Żadne prawo, ani ustalenia nie działają wstecz, Was obowiązuje to co macie podpisane i nie dajcie się zrobić w balona. Wasza umowa ma normalnie moc prawną i jeśli Pani menadzer będzie Wam wmawiać, ze w związku ze zmianą warunków i wasza umowa ulega zmianie, możecie ją podać do sądu. Ja myślę poza tym, że zmieniły się rządy w Czarnym Koniu i zmieniają się też warunki na rok 2012 a reszta pozostaje bez zmian.
Ja osobiście coraz bardziej się cieszę, że los zdecydował za nas i odmówilismy tam wesele.



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline Natalusia

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.06.2012
  • Skąd:: Bydgoszcz/Szczecin
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: Restauracja CZARNY KOŃ - OSIELSKO
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Listopada 2010, 20:11 »
Monia86, ja też sądzę, że nie powinnaś się tym korkowym martwić.  Jeśli w Waszej umowie nie było mowy o korkowym ,to raczej nie będzie Was ono dotyczyć, a jedynie te pary, które dopiero będą podpisywać umowę.
Pani menadżer, która nas "obsługiwała", podobnie jak wyżej wspomniany przez Was pan menadżer, też była osobą niezwykle miłą i widać, że bardzo starała się zainteresować nas ofertą owej restauracji.
Ale jednak mimo iż oferta wydawała się kusząca, w naszym przypadku Czarny Koń odpada.  Tak jak pisałam wyżej, udekorowanie tej sali raczej nie wchodzi w grę, bo pomieszanie tamtego stylu z innymi dekoracjami wiąże się raczej z negatywnym wizerunkiem tego miejsca i mało gustownym.  No a ja nie wyobrażam sobie wesela w sali, gdzie nie ma typowo ślubnych dekoracji.  Wiem, może jestem drobiazgowa, ale jednak to dla mnie ważne.   :P Podsumowując moje odczucia: impreza innego rodzaju, np.  jakiś duży, uroczysty obiad, impreza firmowa czy coś w tym stylu - jak najbardziej, wesele - jednak nie.  ;)
W ten oto sposób w weekend jadę z narzeczonym "polować" na inne sale.  ;)

Precious, mimo wszystko dziękuję za informacje o tej liczbie miejsc.  Dobrze, że istnieje to forum, bo takie subiektywne opinie są cenne.  ;)



Offline Monia86
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2011r.
Odp: Restauracja CZARNY KOŃ - OSIELSKO
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Listopada 2010, 14:53 »
Masz troszkę racji z tym wystrojem Natalusia ;) My zamierzamy tylko udekorować salę perłowymi balonami. . . Nic więcej:) Może jedynie jakieś ozdobne świeczki (np. pływające) na stołach i to wszystko. Byłam już dwa razy w Czarnym Koniu i widziałam ustawienie stołów krótko przed weselem,wystrój stołów i sali. Wszystko ładnie,prosto i schludnie:)Nam się to podoba. A sala również była udekorowana tylko balonami (w pierwszym przypadku niestety kolorowymi,co nie wyglądało atrakcyjnie. . . ). Myślałam jeszcze,żeby jakoś udekorować ogródek na zewnątrz,tzn. przy samym wejściu. Powodzenia w poszukiwaniach!!Daj znać,na co się zdecydowaliście :)Pozdrawiam!


Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Restauracja CZARNY KOŃ - OSIELSKO
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Listopada 2010, 15:39 »
Kurczę, a mi tam w ogóle balony nie pasują. Też się zastanawiam kilkakrotnie nad tym, ale stwierdziliśmy z narzeczonym, że zostawimy salę tak jak jest. Będą światła od zespołu, i stołu przybrane. Ale ja wiem, że to kwestia gustu. Na weselu na którym byłam, nie było balonów i sala wyglądała ok.



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline japcio

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 23885
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009
Odp: Restauracja CZARNY KOŃ - OSIELSKO
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Czerwca 2011, 20:23 »
No dobra, kobitki - wejdzie do tej restauracji 100 gości weselnych?

ps robię rozeznanie dla kogoś z rodzinki :)

Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Restauracja CZARNY KOŃ - OSIELSKO
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Czerwca 2011, 02:16 »
wg mnie tak z 80 sie upchnie :)

Byłam tam na wesely 4o kilko osobowym i było ok, ale dołozyć tam jeszcze 60 ... oj ciężko.
Mysle, ze na siłlę wepchniesz 90, nawet 100... ale połowa Ci póxniej wypełznie na zewnatrz i sie zrobi pusta sala.



Never run faster than your guardian angel can fly ....