Autor Wątek: Witam serdecznie!  (Przeczytany 10805 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ylka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1615
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011-05-14
Witam serdecznie!
« dnia: 21 Kwietnia 2010, 09:26 »
Drogie Forumowiczki i Forumowicze! W sierpniu zeszłego roku mój chłopak się oświadczył. Bardzo mnie zaskoczył, chyba nie mogłabym sobie wyobrazić bardziej romantycznej scenerii :) W najwyższym miejscu w Polsce :) Tak więc z tym roku zaczęliśmy przygotowania do tego wielkiego dnia.
Często już korzystałam z Waszych rad na tym forum i w końcu postanowiłam się zapisać, co okazało się bardzo dobrym wyborem, ponieważ juz uzyskałam kilka cennych rad od Was. Dziękuję i mam nadzieję, ze także będę się mogła na coś przydać :)
Pozdrawiam!

Offline mka

  • Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5815
  • Płeć: Kobieta
  • We are connected that is how I feel...e-zadymiary
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Kwietnia 2010, 17:54 »
Witam majówkę i "11"-stkę :hello: :hello: :hello:

Offline mkarolinka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10103
  • Płeć: Kobieta
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Kwietnia 2010, 19:01 »
 :hello:

Offline justys0101
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7686
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: [color=black
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Kwietnia 2010, 10:05 »
 :hello:

Offline ylka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1615
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011-05-14
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Kwietnia 2010, 15:23 »
dzięki, Dziewczyny, za powitanie  :przytul:
Może napiszę trochę o sobie: Mam na imię Sylwia, mieszkam w Katowicach. Na razie jeszcze mieszkam z rodzinką, ale szukam jakiegoś własnego lokum z narzeczonym, Rafałem. Jesteśmy już ze sobą bardzo długo, bo od 8 lat. Już od długiego czasu wiedzieliśmy, że się pobierzemy, ale nie było za bardzo czasu i przede wszystkim kasy. No ale w końcu nadszedł dobry czas na rozpoczęcie przygotowań do tego szczęśliwego dnia.

Życzcie mi szczęścia w znalezieniu mieszkanka  :)

Offline jumi_1979

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1348
  • Płeć: Kobieta
  • samodzielna mama
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #5 dnia: 5 Maja 2010, 20:23 »
 :hello: Kciuki za szybkie znalezienie lokum zaciśnięte :D

Offline mka

  • Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5815
  • Płeć: Kobieta
  • We are connected that is how I feel...e-zadymiary
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #6 dnia: 8 Maja 2010, 11:37 »
O to tak jak my...też szukamy mieszkanka..więc 3mma kciuki i za Was :D ;D ;D ;D

Offline bonio4
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
  • PO PROSTU PAULINKA:)
  • data ślubu: 25.06.2011
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #7 dnia: 9 Maja 2010, 22:48 »
3mam kciuki za mieszkanko,i witam na forum:D:)

Offline ylka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1615
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011-05-14
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Maja 2010, 09:54 »
jumi_1979, mka, bonio4 - dzięki za trzymanie kciuków. Musiałyście naprawdę mocno zaciskać, bo na horyzoncie pojawiła się szansa na fajne mieszkanie  :skacza: Jutro jedziemy zobaczyć  :)

mka, Tobie również życze powodzenia w szybkim znalezieniu mieszkanka  ;D ;D

Offline ylka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1615
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011-05-14
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Maja 2010, 11:30 »
za rok o tej porze to ja już będę szczęśliwą żonką  :zdziwko:

Offline mka

  • Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5815
  • Płeć: Kobieta
  • We are connected that is how I feel...e-zadymiary
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Maja 2010, 19:24 »
My już mieszkanie mamy a jak u ciebie poszukiwania? ;D ;D ;D ;D

Offline ylka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1615
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011-05-14
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Maja 2010, 09:31 »
No to super, cieszę się  :D :D My mamy jedno na oku, ale toczą się jeszcze jakies sprawy na oku i w czerwcu wszystko ma się wyjaśnić. Mam nadzieję, że się uda  :cegly:
A Wy wynajmujecie czy kupiliście?

Offline ylka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1615
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011-05-14
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Maja 2010, 09:39 »
toczą się jeszcze jakies sprawy na oku

matko, co ja piszę... :?: :?: :?: chyba się jeszcze nie obudziłam  ;D chodziło mi o sprawy spadkowe w sądzie  :)

Offline Paulincia:)

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.05.2011
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Maja 2010, 00:05 »
Witaj majoweczko:D My pobieramy sie 28. 05:D takze 2 tyg po was:D i za rowny rok tez bede juz prawie szczesliwa swiezoupieczona zonka:D hehe,pozdrawiam
:*:*:*


Offline ylka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1615
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011-05-14
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Maja 2010, 09:23 »
Paulina, bardzo dobry wybór z tym majem  ;D ;D Wprawdzie w tym roku pogoda zbytnio nie dopisała, ale przyszłoroczny maj na pewno będzie piękny  :Serduszka:
Mam nadzieję, że będziemy się wzajemnie wspierać w tym pięknych, ale i nerwowych przygotowaniach do ślubu  :hopsa: :hopsa:
Pozdrowionka!

Offline Paulincia:)

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.05.2011
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Maja 2010, 10:16 »
YLKA
Powiem szczerze ze martwilam sie troszke tym majem wiesz nie ma "R" i w ogole ale ja rowniez mam nadzieje ze pogoda dopisze,zreszta,w sierpniu zeszlego moja znajoma miala slub i lalo bardzo mocno takze nie ma na to reguly:)
:*:*:*


Offline Aneczq1987
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3210
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2011
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Maja 2010, 10:01 »
:hello:

Offline Paulincia:)

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.05.2011
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Maja 2010, 23:31 »
ylka
Slubujemy w ten sam dzien:)u mnie sie troszke zmienilo:)wiec pewnie wszystkie stresy bedziemy przezywaly razem heh:)
:*:*:*


Offline ylka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1615
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011-05-14
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #18 dnia: 2 Czerwca 2010, 11:22 »
Paulincia:) , to świetnie  ;D ;D Piękna data  :hopsa: :hopsa: :hopsa: A tym, że nie ma "r" czy innymi głupimi przesądami nie ma się co przejmować...

Na jakim etapie przygotowań jesteście?

Offline Paulincia:)

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.05.2011
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #19 dnia: 2 Czerwca 2010, 21:19 »
Az na takim ze mamy sale zarezerwowana i zespol upatrzony:)ale ja teraz mam duzo w szkole zajec,kol i ogolnie zamieszanie i nie mamy narazie glowy do tego,skonczy sie ta cala nawalnica i wezniemy sie ostro do roboty:)dobre w maju jest tez wlasnie to ze terminy nie 3ba szybko zalatwiac bo zawsze cos fajnego sie jednak trafi:)aaaa wlasnie mamy juz zalatwiony kosciol,tzn bierzemy slub w katedrze w Szczecinie:)wiec najwazniejsze rzeczy sa:):)a wy co juz macie?
:*:*:*


Offline ylka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1615
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011-05-14
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #20 dnia: 7 Czerwca 2010, 13:31 »
Paulincia:) powodzenia na studiach  ;D ;D
My mamy zarezerowowną salę, zespół i fotografa, no i w kościle ju zaklepaliśmy termin. W sumie te najważniejsze sprawy załatwione, więc teraz przez długi czas nie będzie żadnych przygotowań ślubnych. Ale może wyjdzie nam z tym mieszkaniem, to będziemy mieli inne sprawy na głowie, np. remont. Obyyy się udało!!!
Pozdrowienia i buziaki  :-* :-*

Offline Paulincia:)

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.05.2011
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #21 dnia: 7 Czerwca 2010, 22:05 »
Not o ladnie:)duzo juz macie:)ale to dobrze pozniej bedzie mniej zalatwiania:)Ja czekam na koniec semestru i tez sie biore  za ostre szukanie kamerzysty itd,chce tez zaproszenia sama zrobic i sale przyzdobic ,wiec bede zaraz po sesji siedziala pewnie godzinami na allegro i szukala swoich pierdolek potrzebnych mi do robotek "recznych":DZreszta lepiej teraz kilka rzeczy kupic niz pozniej cala wielka sume wydac:)

a wy kupujecie zaproszenia??masz juz upatrzony swoj kolor wesela,czy nie patrzysz na takie szczegoly?:)
:*:*:*


Offline ylka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1615
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011-05-14
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #22 dnia: 8 Czerwca 2010, 10:39 »
ooo podziwiam Cię, mi by się chyba nie chciało robić zaproszeń. My raczej wybierzemy jakieś tanie z allegro, na czymś trzeba oszczędzić.
A jeżeli chodzi o kolor, to az tak bardzo nie przywiązuję do tego wagi. Ale będzie dużo bieli, do tego może trochę fioletu albo zieleni. A może całkiem kolorowo  ;D ;D
Raczej nie bedzie za dużo fanaberii, bo chcemy się zmieścić w 20 000 zł. A Wy jaki budżet planujecie?

Offline Paulincia:)

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.05.2011
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Czerwca 2010, 00:48 »
Jezeli chodzi o kolor to u nas tez bedzie przewaga bieli,ale chce jakies kolorowe dodatki typu organza na stol w jakims kolorze tez wlasnie myslalam fiolet albo jaskrawa zielen:):)i do tego pod kolor wiazanka:)ale na to jeszcze duzo czasu,to sa juz moje "widzi mi sie":)

Jezeli chodzi o zaproszenia to kalkulowalam sobie i wyszlo mi ze te co mi sie podobaja to jak zrobie je sama wyjda mnie taniej niz jak zamowie,wiec mozliwe wlasnie ze sie zdecyduje na robotke reczna,ale to zalezy do mojego humoru i wolnego czasu w wakacje,chodz nigdzie nie planuje wyjechac:)musze duzo pracowac by jak najwiecej pieniedzy uzbierac:)Dekoracje tez kalkulowalam i jak sama je zrobie to wyjdzie mnie o duuuzo taniej,dlatego raczej decydujemy sie na te korzystniejsze opcje,a ze ja lubie sie w takie rzeczy bawic to jest to dodatkowa zaleta:)

A jezeli chodzi o budzet to u nas placa rodzice, nie chcemy ich nacigac na duze koszta,staramy sie zawsze wybierac tansze opcje,tzn oni skladaja sie po polowie na kamerzyste,orkiestre,kosciol,obraczki,alko i tego typu rzeczy(za goscie placimy kazdy za swoje rodziny) w my placimy za dekoracje,auto,ubior na slub i poprawiny i to co sobie zamarzymy dodatkowego:)

Domyslam sie ze wy cala kwote placicie sami???A jak u was jest w pierwszym tancem??macie zamiar zrobic cos innego niz zwykle czy romantyczny przytulas?
:*:*:*


Offline ylka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1615
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011-05-14
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #24 dnia: 11 Czerwca 2010, 09:47 »
tak, my całe wesele opłacamy sami. Jak rodzice będą chcieli coś dorzucić, to po prostu dają to w prezencie  ;D
Mój Rafał jest niestety antytalentem tanecznym, więc będzie zwykły przytulaniec. No, może zaszalejemy i zrobimy kilka obrotów  ;D ;D ;D Jeszcze tylko muszę go przekonać do piosenki, bo na razie się waha.

Offline ylka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1615
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011-05-14
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Czerwca 2010, 10:30 »
Jak tam, Paulincia, pozałatwialiście jeszcze coś? Czy na razie żyjesz jeszcze studiami?  :-*

Offline Paulincia:)

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.05.2011
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #26 dnia: 21 Czerwca 2010, 20:00 »
 :hello:zyje studiami mialam dzis egzamin,mam w srode,piatek i poniedzialek,i jak nie zalicze tego ze srody to za tydzien w srode poprawa :mdleje: :mdleje: juz mam dosc ale zakuwam moze sie uda za pierwszym razem.

Ale powiem ci ze bylam ostatnio w salonie sukien slubnych bo chce dodatkowa prace znalezc(tez w salonie,blisko mojej obecnej pracy zlozylam cv bo potrzebuja kogos na 1/2etatu a to by mi na wakacje pasowalo:):)) :) :)i przy okazji weszlam do innego salonu "po drodze"bo byl napis WYPRZEDAZ:)i tam kiedys juz upatrzylam sobie suknie ktora mi sie podobala,i ona dalej tam byla,wiec podpytalam o cene itd(z 3500 na 2000) i ok 3 lipca umowilam sie z laseczkami i moja mama i ja przymierze,(zdjecie wyslalam w watku dla zniecierpliwionych 2011:)ale dziewczynom sie nie podoba:):):) :D :D no ale kazdy ma swoj gust,mi sie podoba niewiem czy ja wezme,zobaczymy jak bedzie lezec

Ogolnie dzis moja przyszla tesciowa znalazla fajna oferte w gazecie,babka likwiduje salon i chce sprzedac albo 30 sukien za 3tys zl, albo kazda z osobna za 150zl:)wiec jakby mi jakas sie spodobala to nie miala bym hamulcow zeby ja wziac:):)duza oszczednosc a to jest dla nas bardzo wazne:)dzownilam do kobietki mowi ze jest wlasnie zabiegana bo chca rozwiazac ten salon i jak tylko sobie wszystko poukladaja to mam zadzwonic czyli za ok tydzien,ja zadzownie w czwartek w razie czego jakby cos sie zmienilo:D:D :D :D

a jak u was opowiadaj,cos macie dodatkowego??jak mieszkanko macie??kupiliscie??remontujecie?? :brawo_2:


:*:*:*


Offline ylka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1615
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011-05-14
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #27 dnia: 22 Czerwca 2010, 13:29 »
no to trzymam kciuki, żebyś wszystko pozaliczała  :ok: :ok: Ja tak nie lubiłam studiów, zwłaszcza okresu sesji, a teraz strasznie tęsknię, to był świetny czas  ;D ;D
Widziałam Twoją sukienkę. Ja wprawdzie poluję na inną (tiulową), ale ta mi się bardzo podoba  ;D Mam nadzieję, ze uda Ci się kupić tanio sukienkę, ja też mam taki zamiar, zastanawiam się nad używaną. Daj znać, jak będziesz miała jeszcze coś na oku  :grin:

My na razie z przygotowaniami do ślubu stoimy w miejscu, bo właśnie żyjemy mieszkaniem  :skacza: Od lipca wchodzimy i czeka nas mały remont (niby mały, ale mój Rafał chce wszystko zrobić sam, więc trochę czasu pewnie zejdzie  :cegly: ) Na razie kupiliśmy panele i płytki do łazienki, ale to dopiero wierzchołek góry lodowej  ;)

Offline Paulincia:)

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.05.2011
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #28 dnia: 22 Czerwca 2010, 14:05 »
A mieszkanko kupiliscie nowe?czy od kogos?

Mi juz tak sie marzy swoj wlasny kat:(ale narazie musze sie pocieszyc mieszkaniem wynajmowanym,mysle ze zaraz po studiach cos sie wymysli,wezmie kredyt itd i cos sie w koncu ruszy:)
Zreszta mam male marzenie ktore mam nadzieje ze sie spelni zaraz po studiach ale zdradze za rok jak juz cos zaczne robic w ta strone:)

Co do studiow juz marze zeby sie skonczyly!!!!lece do pracy papapa
:*:*:*


Offline Paulincia:)

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.05.2011
Odp: Witam serdecznie!
« Odpowiedź #29 dnia: 22 Czerwca 2010, 22:55 »
Nie dokonczylam pytan bo lecialam na tramwaj :skacza: ylka jakie plytki  i panele kupiliscie???:D:D jaki kolorek??Czy masz jakies plany odnosnie zaprojektowania wnetrz??duzy pokoj,lazienka,kuchnia szybko mi tu relacje zdawaj o wszystkich planach odnosnie mieszkanka :skacza:
:*:*:*