Autor Wątek: szukam wizazystki z podkarpacia  (Przeczytany 4216 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline monikakunicka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
szukam wizazystki z podkarpacia
« dnia: 4 Lutego 2006, 04:34 »
Witam!
szukam wizazystki  z okolic podkarpacia dokladniej przemysl-rzeszow...czy macie jakies namiary na salony- ktos kto jest sprawdzony robi ladne makijaze i fryzury...

Offline magdzik100
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
szukam wizazystki z podkarpacia
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Września 2006, 21:53 »
ja tez szukam ale dokładnie interesuje mnie kosmetyczka z Krosna

Offline paulina*
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 62
szukam wizazystki z podkarpacia
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Września 2006, 12:02 »
znalazłam kiedyś na necie inf ,ze w łańcucie jest wizazystka (gdzies w rynku), ale nie potrafie powiedziec czy godna polecenia, bo osobiscie nie bylam i nie znam nikogo kto by tam byl.moze powinnas moniczko poszukac w swoim miescie dobrego fryzjera i kosmetyczki- no i oczywiscie umowic sie na fryzure i makijarz próbny. bedziesz wtedy widziała czy ci to pasuje, czy tez musisz szukac wizazysty. ja kiedys w czasie studiow bylam u jakiegos wybitnego fryzjera ,ktory przez dwa dni w miescie w ktorym studiowalam robil fryzurki, przycinał ,upinał itp powiem szczerze ze bardzo sie ciesze z tego, ze nie zgodzilam sie na zmiane fryzury,pozwolilam tylko na upiecie włosow,farbowanie.wygladalam jak straszydlo! dodam jeszcze ze warunkiem dostania sie do tego wybitnego fachowca bylo wczesniejsze zakwalifikownie sie -panie z salony fryzjerskiego w ktorym odbywala sie ta impreza, dokonywaly wyboru dziewczyn z niespotykanymi,ladnymi i zadbanymi wlosami .ja mam swoje krecone i troche dłuzsze niz do ramion, wiec spodobalo sie ale wiecej na cos takiego juz bym nie poszla.

Offline ulunia

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
szukam wizazystki z podkarpacia
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Listopada 2006, 15:55 »
magdzik100 jeśli to jescze aktualne to ja moge polecic kosmetyczke przeczytaj regulamin !- salon Afrodyta - koło starego cmentarza - nad biurem podróży, nad sklepem z biżuterią - obok salonu kosmetycznego jest salon i wypozyczalnia suknien slubnych

salon o którym mówie to trzy w jednym - kosmetyczka i fryzjer - solarium tez mają

w tym salonie malowałam sie na wszelkie większe okazje - slub rowniez i naprawde POLECAM !!

z usług fryzjerskich tam nie korzystałam nigdy - tam czesała sie moja kolezanka na swój slub - fryzurę miała piękna ale jest malutkie ale: mianowicie - jak zaczeła tańczyc to wszystkie misterne loki zaczeły "fruwać" - być może fryzjerka na to nie zróciła uwagi w kazym razie po prostu miała za mało spinek  - ale wystarczyło kilka wsuwek i lakier i sytuacja została uratowana 8)

ale ogólnie "Afrodytę" polecam  8)





Offline sylvik

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 213
szukam wizazystki z podkarpacia
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Kwietnia 2007, 13:03 »
a moze ktos zna dobra  wizazystke ze stalowej woli??

Offline alexandra715
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
szukam wizazystki z podkarpacia
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Kwietnia 2007, 12:56 »
dziewczyny znacie moze salon fryzjerski "Frizz"?/ znajduje sie on  na baranówce.....i ja wlasnie zapisałam sie tam do fryzjera....ale bardziej chodzi mi o kosmetyczke , która tam maluje....bo tez u niej mam zamiar sie malowac, ale nie mam zadnej opinii na temat tego jak ona to robi.zapisałam sie tak troche  w ciemno  :drapanie: i nie wiem czy to był najlepszy pomysł :|| jesli ktos cos o niej słyszał to bede wdzieczna za info :smile:

Offline Alicjas
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
szukam wizazystki z podkarpacia
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Kwietnia 2007, 19:53 »
niestety nie moge wam pomoc bo nawet w moim rodzinnym miescie juz nikogo nie znam (jaslo)  ;)
 ale szkoda ze nas tak malo z podkarpackiego na tym forum.... myslalby kto ze u nas nikt nie wychodzi za maz  :los:

Offline vonka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 11307
  • data ślubu: 2008
szukam wizazystki z podkarpacia
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Kwietnia 2007, 21:38 »
Cytat: "Alicjas"
szkoda ze nas tak malo z podkarpackiego na tym forum
fakt, mało nas  :mdleje: