Autor Wątek: Witam!  (Przeczytany 8224 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Andziocha
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
Witam!
« dnia: 2 Lutego 2006, 23:42 »
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa ale mam nadzieje ze moge sie przylaczyc. Mam 20 lat i tez borykam sie z glupimi tekstam. Pozdrawiam Was goraco!


Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
Witam!
« Odpowiedź #1 dnia: 3 Lutego 2006, 14:59 »
Witam serdecznie!
Napisz coś więcej o sobie! :)



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

Offline Ecia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1128
Witam!
« Odpowiedź #2 dnia: 3 Lutego 2006, 15:03 »
Witam! :hello:

Napisz coś więcej - o jakiś głupich tekstach mówisz?...


Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Witam!
« Odpowiedź #3 dnia: 3 Lutego 2006, 15:03 »
Witamy w gronie szczęśliwych !! :D

A co do tekstów to pewnie takie że jest z amłoda, za smarkata na ślub .. nie przejmuj sie ja choć ciut starsza też się z tym spotykam, ludzie tak mają ale cóz ... glupoty nie wytępisz - takim ludziom trzeba współczuć . Ja i tak pokaze ze dorosłam do małżeństwa !!

Offline Andziocha
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
Witam!
« Odpowiedź #4 dnia: 3 Lutego 2006, 15:17 »
Cześć! No cóż mam na imię Ania i jak już powiedzialam mam 20 lat. 10 czerwca tego roku biorę ślub.Z moim narzeczonym jestem ponadz 5 lat. A te teksty dotyczą dokładnie tego że jestem za młoda itp.Wydaje mi się że połowa rodzinki jak tylko dowiedziła się że wychodzę za mąż od razu pomyślała że będę mamusią  :lol: A niech mają niespodzinkę że się mylą.Ja to co ktos tam o mnie mówi mam tam gdzie słoneczko nie dochodzi. Najważniejsze dla mnie jest to że moi rodzice nie mają nic przeciwko.Pozdrawiam Was wszystkie narka


Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Witam!
« Odpowiedź #5 dnia: 3 Lutego 2006, 15:18 »
Witam Cię goroco  :lol:

Nie przejmuj się... niektórzy lubią wtykać nos w nieswoje sprawy... jedni mówią 20 za wcześnie, inni, ze 24 to za późno itp..  :?

Ja się z tym nie spotkałam, poniewaz w dniu ślubu miałam 23 lata i pół roku, więc czas najwyższy na ślub hehe, ale wszyscy się dziwili jak to możliwe, ze mój wówczas narzeczony ma ochotę na ślub... a miesiąć przed ślubem kończył 21 lat...  i tak się ludzie dziwili..  :x najbardziej to chyba moje koleżanki.. którym się do ślubu nie spieszy,a i których faceci (najczęściej starsi, tak koło 25-26) także nic na ten temat nie wspominają..

Także głowa go góry  :mrgreen:
 Będzie dobrze...

Pozdrawiam i napisz coś więcej o sobie... ślubie, przygotowaniach itp..



Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Witam!
« Odpowiedź #6 dnia: 3 Lutego 2006, 15:36 »
Witaj Aniuw naszym gronie! :mrgreen:

Offline Agutka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1802
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2006
Witam!
« Odpowiedź #7 dnia: 3 Lutego 2006, 16:11 »
Witamy serdecznie :D A ludzie jacy są ,tacy są :evil: Nigdy wszystkim nie dogodzisz, a najważniejsze, że Wy jesteście szczęśliwi i rodzice nie mają nic przeciwko :!:
Relacja z tego Jedynego Dnia :) Zapraszam  Gość
http://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?p=119076#119076

Offline Agnieszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3075
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.08.2005
Witam!
« Odpowiedź #8 dnia: 3 Lutego 2006, 16:16 »
Witam gorąco :D


Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama..

Offline Andziocha
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
Witam!
« Odpowiedź #9 dnia: 3 Lutego 2006, 19:16 »
Hejka! Tak naprwde to juz sie tym nie przejmuje. Tylko najlepsze jest to że mieszkam w malej miejscowosci i mam bardzo orginalne nazwisko ze jak ktos je uslyszy to wszyscy wiedza o kogo chodzi no i moja bratowa ktora nosi moje nazwisko jest w ciazy.Podejrzewam jak ludzie sie o tym dowiedza to pierwsze skojarzenie bedzie "Ania jest w ciazy i dlatego sie zeni" beda kabarety! :D Moje przygotowania ida dobrze, tylko mam jeden najpowazniejszy problem: suknia (nie moge sie zdecydowac w jakiej bedzie mi najlepiej), tak to mniej wiecej wszystko jest zalatwione. I jeszcze Wam powiem ze musze sobie radzic sama z tymi przygotowaniami bo Robert (moj narzeczony) jest zagranica :(


Offline Andziocha
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
Witam!
« Odpowiedź #10 dnia: 3 Lutego 2006, 19:20 »
Jeszcze jedno np. moja ciotka nie powiedziala mi wprost Aniu jestes za mloda tylko mowi to do mojej mamy. A to wszystko jest przez zazdrosc bo ona ma corke ktora ma 25 lat i niestety musi czekac bo jej chlopak nawet nie wpadl na pomysl zareczyn. Ach ta rodzinka...na zdjeciu i to na brzegu zeby mozna bylo odciac.


Offline moniaKK
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
Witam!
« Odpowiedź #11 dnia: 3 Lutego 2006, 19:58 »
Witam!!Stawiam dopiero pierwsze kroczki na tym forum,wiec troche musze sie tu rozejrzec:-)Pozdrawiam :D


Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Witam!
« Odpowiedź #12 dnia: 3 Lutego 2006, 20:05 »
Nie ma się czym przejmować - to WASZE szczęście i WASZE decyzje. A inni niech WAM zazdroszczą a co ... :P

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Witam!
« Odpowiedź #13 dnia: 3 Lutego 2006, 21:03 »
moniaKK.. załóż własny temat .. bedziesz lepiej widoczna na forum  :mrgreen:

witaj adziocha... :mrgreen:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline moniaKK
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
Witam!
« Odpowiedź #14 dnia: 3 Lutego 2006, 21:07 »
hehe tez tak sobie wlasnie pomyslalam i poprawilam sie , dzieki :mrgreen:


Offline asia

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 9607
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Witam!
« Odpowiedź #15 dnia: 4 Lutego 2006, 00:15 »
Witaj Andziocha!
Miło, że do nas zawitałaś i mam nadzieję, że będziesz z nami jeszcze dłuuuuugo po ślubie!  :wink:
Gadaniami innych się nie przejmuj tylko rób to co dyktuje Ci  :serce:
Ilu jest ludzi tyle jest poglądów i opinii...
Pozdrawiam  :D

Offline Andziocha
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
Witam!
« Odpowiedź #16 dnia: 4 Lutego 2006, 13:53 »
Hej! Ja też mam nadzieję że po ślubie będę mogła dalej z Wami rozmawiać bo to fajna sprawa mieć znajomych z internetu. W wakacje wyjeżdzam do angli więc nie jestem pewna czy będę miała dostęp do internetu. Ale zrobie wszystko żeby był. Pozdrawiam


Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Witam!
« Odpowiedź #17 dnia: 4 Lutego 2006, 17:46 »
Witaj Aniu :) U mnie też dużo osób wywala oczyska  :shock: na wieść o naszym ślubie (oboje w sierpniu będziemy mieli po 22 lata), ale na prawde nie mamy na co czekac :D znamy sie tak jak Wy 5 lat i to wystarczający okres zeby kogos poznac i wiedziec ze to wlasnie TA jedna jedyna osoba z ktora chce sie spedzic reszte zycia :D

Offline Andziocha
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
Witam!
« Odpowiedź #18 dnia: 4 Lutego 2006, 19:06 »
Hej Dziubasku! Zgadzam sie z Toba w 100%. Co to za różnica czy ślub będzie teraz czy za 3 lata. Dokładnie skoro wiemy że jesteśmy sobie przeznaczeni to co za różnica?Między mną a Robertem jest 3 latka różnicy. A jak przygotowania do tego najważniejszego dnia?  :jupi:


Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Witam!
« Odpowiedź #19 dnia: 4 Lutego 2006, 20:09 »
Cytat: "Andziocha"
jak przygotowania do tego najważniejszego dnia?


Idą do przodu :D był chwilowy zastój, ale zaraz po sesji ruszamy pełną parą- zamierzamy zrobić samemu zaproszenia :D Mamy juz sale, dj, foto, kamerzyste, suknie upatrzona  :serce:... wiec chyba wszystko najwazniejsze juz jest :D Teraz musimy zadbac o najprzyjemniejsze szczegóły :D Po sesji wybieramy się także na podbój obrączek :D

Offline Andziocha
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
Witam!
« Odpowiedź #20 dnia: 4 Lutego 2006, 21:32 »
My już też mamy wszystko załatwione, musimy tylko dopracować szczegóły. Obrączki będę dbierac we wtorek    :jupi:  tylko mamy problem z autem no i najważniejszy nie mam sukienki!  :Olaboga:


Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Witam!
« Odpowiedź #21 dnia: 5 Lutego 2006, 09:59 »
Cytat: "Andziocha"
no i najważniejszy nie mam sukienki!


Spokojnie Aniu!! 4 miesiące to w sam raz na znalezienie tej wymarzonej :D Jest tyle pięknych kiecek, że na pewno wśród nich znajdziesz tę jedyną :) Ja kilka salonów odwiedziłam zanim znalazłam swoją...a i tak wypatrzyłam ją na targach ;) Życzę powodzenia w szukaniu- to chyba najprzyjemniejsza część przygotowań  :mrgreen:

Offline monika_mb

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 654
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29 lipiec 2006
Witam!
« Odpowiedź #22 dnia: 5 Lutego 2006, 15:17 »
Witam!
Ach ci ludzie..... jak się kogoś kocha i wie, że to ta osoba, to przecież wiek nie ma znaczenia...
Liwia Łucja B. - zawdzięczam Ci swoje życie.....


31.08.2007r, godz.19:50... Liwia..nasz maleńki wielki Cud... 53cm, 3650g

Offline Andziocha
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
Witam!
« Odpowiedź #23 dnia: 5 Lutego 2006, 15:37 »
Hejka! Teraz to muszę się martwić o ślub a nie o głupie gadanie. Ja niestety nie mam gdzie jechać na Targi a u mnie w mieście są tylko 4 sklepy z sukniami dlatego też muszę szukać w internecie i szyć. Wiecie właśnie się dowiedziałam że mam auto do ślubu!- normalnie kamień mi z serca spadł!  Pozdrawiam!!!


Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Witam!
« Odpowiedź #24 dnia: 5 Lutego 2006, 17:36 »
Cytat: "Andziocha"
u mnie w mieście są tylko 4 sklepy z sukniami dlatego też muszę szukać w internecie i szyć

Aniu proponuje najpierw przejść się po tych 4 salonach, zobaczyć w jakim fasonie jest Ci najlepiej (czy w sukni, czy np w gorsecie ze spódnicą, a jeśli w gorsecie to jakim...i wtedy szukaj podobnych w necie! niestety nie zawsze jest tak, ze wygladamy dobrze w sukni która nam się podoba na modelce...wiem to po sobie!!! Podobaly mi się suknie z gorsetami, ale wygladam w nich strasznie... ;) Więc zdecydowałam się na suknie w całości... i też zamierzam szyć  :mrgreen:

Offline Andziocha
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
Witam!
« Odpowiedź #25 dnia: 5 Lutego 2006, 19:00 »
Dobrze Dziubasku że mi powiedziałaś ! Dziękuję! :bukiet: Faktycznie muszę tak zrobić.  A jak masz tak wogóle na imię? Powiedz coś o sobie jesli oczywiście chcesz Buzki papa


Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Witam!
« Odpowiedź #26 dnia: 5 Lutego 2006, 19:48 »
Mam na imię Ania- tak jak Ty... cos o sobie? heh... jutro skoncze 22 lata, od pazdziernika aktywnie planuje swoj slub ktory odbedzie sie 25 sierpnia. Mamy juz sale, dj, fotografa, kamerzyste, wybrana suknie, wybrane obraczki i duzo zapalu na dalsze przygotowania:) z Tomkiem jestem prawie 5 lat, oboje studiujemy, pracujemy...od miesiaca mieszkamy razem  :serce: i jest super :) Kochamy zeglarstwo i naszych przyjaciół  :serce: heh... a moze cos wiecej o Was teraz? :D

Offline Andziocha
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
Witam!
« Odpowiedź #27 dnia: 5 Lutego 2006, 21:36 »
No to tak Aniu...mieszkam w Radomsku (takie nie duże miasto niedaleko Częstochowy) 20 lat skończe dopiero w lipcu. W maju mam mature bo chodzę do technikum a w czerwcu 10 dni po weselu zdaję maturę zawodową. Mój Robert od roku jest w Angli i tam pracuje. Bardzo za nim tesknie i ciężko mi ale cóż mam robić. Jesteśmy 8 miesięcy po zaręczynach. Chyba mniej więcej troszkę o nas powiedziałam :lol:


Offline Andziocha
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
Witam!
« Odpowiedź #28 dnia: 5 Lutego 2006, 21:48 »
Jeszcze zapomniałam zapytać czy wiesz może jak się liczy napoje na wesele?bo imprezke mamy na ok 100 osób i nie mamy pojęcia ile trzeba kupić  :hopsa:


Offline madziulek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4486
  • Płeć: Kobieta
Witam!
« Odpowiedź #29 dnia: 6 Lutego 2006, 09:40 »
Witaj i nie przejmuj sie niczyimi tekstami ludzie tak z zazdrości Ci mowią :) ciesz sie swoim szczesciem :)
Kuba 2007
Szymon 2010