Autor Wątek: suknie baletowe na poprawiny - gdzie kupić?  (Przeczytany 5687 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ziuta009
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.05.2010
suknie baletowe na poprawiny - gdzie kupić?
« dnia: 21 Marca 2010, 01:14 »
Witajcie Kobietki:)
Wiecie może gdzie można znaleźć ciekawe długie suknie baletowe, wieczorowe na poprawiny w Bydgoszczy?

Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: suknie baletowe na poprawiny - gdzie kupić?
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Marca 2010, 14:05 »
Baletowe? Chyba chodziło Ci o suknie balowe? :razz: Polecam wybrać się na ulicę Długą i Wełniany Rynek, jest tam sporo dobrych sklepów z odzieżą damską blisko siebie ;)

Offline OlaSzelag

  • Już na zawsze razem !!!
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.08.2010
Odp: suknie baletowe na poprawiny - gdzie kupić?
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Marca 2010, 18:01 »
Ja poprawin co prawda nie robię ale nie lepiej ubrać sukienkę ślubną?? Moja koleżanka na poprawinach miała swoją sukienkę bo wesele robili dla rodziny a poprawiny dla rodziny i znajomych, dzięki czemu następnego dnia goście którzy byli tylko w kościele złożyć życzenia również widzieli ją w całej okazałości.


Offline OlaSzelag

  • Już na zawsze razem !!!
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.08.2010
Odp: suknie baletowe na poprawiny - gdzie kupić?
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Marca 2010, 18:04 »
Ja poprawin co prawda nie robię ale nie lepiej ubrać sukienkę ślubną?? Moja koleżanka na poprawinach miała swoją sukienkę bo wesele robili dla rodziny a poprawiny dla rodziny i znajomych, dzięki czemu następnego dnia goście którzy byli tylko w kościele złożyć życzenia również widzieli ją w całej okazałości.


Offline ziuta009
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.05.2010
Odp: suknie baletowe na poprawiny - gdzie kupić?
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Marca 2010, 18:21 »
ups. .  mały błąd wkradł się w słówko :D Oczywiście chodzi mi o suknie balowe :)

Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: suknie baletowe na poprawiny - gdzie kupić?
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Marca 2010, 08:32 »
Ja poprawin co prawda nie robię ale nie lepiej ubrać sukienkę ślubną??

Myślisz, że się nie zabrudzi? Ja bym raczej nie założyła ponownie sukni po całej nocy tańczenia w niej... :nie: Chyba że ktoś robi poprawiny np. tydzień później, to zdąży wyczyścić swoją suknię ślubną ;)

Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: suknie baletowe na poprawiny - gdzie kupić?
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Marca 2010, 17:35 »
o rany suknia ślubna będzie przecież strasznie brudna dziewczynki;-)założyć ją jeszcze raz hmmmm czułabyś się niekomfortowo,jestem tego pewna.....ja miałam ślub w czerwcu,było ciepło,wygłupiałam się strasznie,bo suknia mi na to pozwalała i wiecie co???jak ją zdjęłam to na plecach została mi nawet moja opalenizna;-)  fajne sukienki sa właśnie na końcu Długiej;-)na Wełnianym;-0



Offline Wilhelminka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.10.2010
Odp: suknie baletowe na poprawiny - gdzie kupić?
« Odpowiedź #7 dnia: 8 Września 2010, 10:07 »
Eleganckie suknie balowe są na rogu Dworcowej i Matejki.  W rożnych kolorach, mniej lub bardziej "bogate" no i co dla mnie najważniejsze w różnych rozmiarach.  Mam rozmiar 44 i bardzo ucieszyło mnie to że wreszcie mogę znaleźć na siebie naprawdę elegancką sukienkę! Duży wybór i naprawdę profesjonalna obsluga:)

Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: suknie baletowe na poprawiny - gdzie kupić?
« Odpowiedź #8 dnia: 8 Września 2010, 16:40 »
Wilhelminka kolejna kryptoreklama????nieładnie........



Offline agnieszka91
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 77
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.09.2015r.
Odp: suknie baletowe na poprawiny - gdzie kupić?
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Stycznia 2015, 00:05 »
A czy są u nas takie sklepy jak np. Lou w Lesznie? Że mają swój sklep ale też szyją na konkretną klientkę? Szukam właśnie kogoś takiego, widziałam też że mają odzież w Widzimisie ale nie mam pojęcia kto to szyje... muszę się tam przejść. Ale jak coś wiecie na ten temat to dajcie znać ok? Byłabym bardzo wdzięczna! :)

Offline blankowa
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 401
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2014
Odp: suknie baletowe na poprawiny - gdzie kupić?
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Stycznia 2015, 11:54 »
W Świeciu jest sklep z sukniami ślubnymi i balowymi. Na pewno też szyją na miarę. Koszt takiej sukni w zeszłym roku to o ile dobrze pamiętam od 350 w górę.

Widzę, że masz ślub w maju - nie lepiej kupić jakąś zwiewniejszą suknię? Ja po zdjęciu swojej ślubnej, mimo, że nie była jakaś wypasiona (tzn. ciężka) odetchnęłam, bo po całym dniu i nocy ciało się zmęczyło. Na poprawiny miałam lekką sukienkę, przed kolano (kupioną za 95 zł ;)).