Autor Wątek: SUKNIE MAJA Z SOSNOWCA RATUNKU!!!!!  (Przeczytany 12326 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gosiek 8513:)

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 529
  • Płeć: Kobieta
  • Ja jestem jak noc Ty jesteś jak dzień...:*
  • data ślubu: 11.o9.2o1o
SUKNIE MAJA Z SOSNOWCA RATUNKU!!!!!
« dnia: 16 Marca 2010, 21:40 »
 :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
DZIEWCZYNY RATUNKU ZAMÓWIŁAM WCZORAJ SOBIE SUKNIE ŚLUBNĄ W SALONIE W SOSNOWCU.
gDY WESZŁAM DO SALONU PANIE SYMPATYCZNE SUKNIE TEŻ OK WYGLĄDAŁY ZAMÓWIŁAM POWIEDZIAŁAM JAK MA WYGLĄDAĆ MOJA NAWET DAŁAM ZDJĘCIE MOJEJ SUKNI WPŁACIŁAM ZALICZKĘ NO A WIECZOREM GDY JUŻ WRÓCILIŚMY Z NARZECZONYM TO DOPIERO WESZŁAM NA FORUM A TAM. . . . . . . . . :(:(:( NO WŁAŚNIE WIĘKSZOŚĆ TO SAME NEGATYWY I SIĘ ZAŁAMAŁAM 450ZŁ JUŻ WPŁACONE A JA PRAWIE PÓŁ ROKU PRZED ŚLUBEM MAM TAKIEGO STRESA I TAKA JESTEM ZAŁAMANA ,ŻE SZOK :'( :'( :'( I NIE WIEM CO ROBIĆ ??? ??? ???
W LIPCU MAM PIERWSZĄ PRZYMIARKĘ A NA KARTCE KTÓRĄ DOSTAŁAM JEST PIECZĄTKA ZADATEK NIE ZWRACALNY:(:(:( POMOCY CO TERAZ NIE WIEM JEŚLI KTOŚ SZYŁ TAM SUKNIĘ TO PROSZĘ O OPINIE

Offline heartache

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: SUKNIE MAJA Z SOSNOWCA RATUNKU!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Marca 2010, 21:52 »
Może po prostu nękaj ich pytaniami jak tam suknia i poproś o wcześniejsze jej przygotowanie, jeśli będzie coś nie tak, albo zmieni ci się wizja na coś wtedy będzie czas na poprawki.Podobno klient nasz pan i powinni zrobić tak jak sobie tego życzysz...
A wszystko to przez pomyłkę ... :)


Offline gosiek 8513:)

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 529
  • Płeć: Kobieta
  • Ja jestem jak noc Ty jesteś jak dzień...:*
  • data ślubu: 11.o9.2o1o
Odp: SUKNIE MAJA Z SOSNOWCA RATUNKU!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Marca 2010, 22:05 »
 :)NO FAKT WEZMĘ ZE SOBĄ SWOJĄ TEŚCIOWĄ ONA POTRAFI I MI POMOŻE ;D PIERWSZA PRZYMIARKA W LIPCU A TYDZIEŃ PRZED ŚLUBEM BĘDZIEMY JUŻ NA MAZURACH TO I TAK SUKIENKĘ BĘDĘ ODBIERAŁA WCZEŚNIEJ ALE MIMO WSZYSTKO SIĘ STRESUJĘ JAK NIGDY;/
aLE DZIĘKI ZA DOBRE SŁOWO POPRAWIŁO MI HUMOREK:)

Offline patik

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 774
  • Płeć: Kobieta
  • Dziś już wiem że zawsze jesteś blisko mnie..
  • data ślubu: 15.05.2010
Odp: SUKNIE MAJA Z SOSNOWCA RATUNKU!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 2 Kwietnia 2010, 21:46 »
gosiek ja wplacilam zaliczke na tej samej zasadzie co Ty.. nie poczytalam opini,nie dowiadywalam sie..
jak zaczelam jezdzic po salonach przymierzac suknie, dopiero zobaczylam roznice w wykonaniu..
zrezygnowalam z szycia tam.. tym bardziej ze widzialam jak dziewczyny sa niezadowole!
teraz nie zaluje!
ale Ty kochana nie musisz sie sugerowac wszystkimi opiniami..
wiesz,roznie moze byc.. jezeli od samego poczatku bedziesz sobie "pilnowala" zamowienia to mysle ze bedzie w miare ok.
faktycznie ustal wczesniejszy termin i przede wszystkim duzo przymiarek,
nie daj sobie narzucac ich "pomyslow" tylko sama badz pewna jaka chcesz suknie.
przypilnuj zeby nie zgubily zdjecia Twojej wymarzonej sukni, bo to tez sie zdarza!
po prostu musisz pokazac ze nie moga sobie olewac spawy tylko maja Cie wyjatkowo potraktowac i powaznie!

nie zalamuj sie,bedzie ok.

Offline gosiek 8513:)

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 529
  • Płeć: Kobieta
  • Ja jestem jak noc Ty jesteś jak dzień...:*
  • data ślubu: 11.o9.2o1o
Odp: SUKNIE MAJA Z SOSNOWCA RATUNKU!!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 5 Kwietnia 2010, 22:11 »
 :) Witam :)
Myślę,że będzie ok z sukienką wzięły mój projekt ale drugi mam dla siebie  no i jak coś będzie nie tak to będziemy działać no ale  pojadę na przymiarkę i wtedy będę mogła co kolwiek powiedzieć:) jak to wygląda
Bardzo dziękuję za wsparcie:):)
Pozdrawiam:)

Offline LEXUS
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.10.1010
Opinia na temat Sukni Maj w Sosnowcu
« Odpowiedź #5 dnia: 5 Września 2010, 13:29 »
Witam wszystkie przyszłe Panny młode ! Obiecałam sobie że kiedy zamówie już suknie w Sosnowcu u Pani Obajtek to napisze wszystkim niepewnym co i jak.  Zamówiłam suknie w Marcu br.  slub mam 16. 10. 2010r wiec to już tuż tuż ;D Postanowiłam zamówić suknie w sosonowcu bo nie ukrywam chodziło mi o koszt tej sukni. . . .  900zł to moim zdaniem swietna cena za nowa suknie szyta na MIARE! Miałam pewne obawy ale i tak ja zamówiłam . . . .  W piatek  3. 09. 2010 miałam druga przymiarke  .  Gdy tylko Pani przyniosła suknie w rekach prawie sie rozpłakałam. . . . . . . .  Choć góra sukni była cała w szpilkach to  była dokładnie taka sama jaka sobie wymarzyłam !!!!!!!!!!!!!!! Suknie sama sobie zaprojektowałam i Pani Obajtek uszyła dokładnie to co siedziało w mojej głowie . . . . . . . .  :) Szczerze polecam ten salon dzisiaj juz wiem ze wszystkie te negatywne opinie to tylko i wyłacznie złosliwosc konkurencji! Jesli zastanawiacie sie czy szyc tam suknie to smiało można ja tam uszyc i Polecam szczerze! Jak tylko bedzie juz po moim slubie to obiecuje ze przesle wam zdjecia na forum abyście mogły zobaczyc tO CUDO ;D jESLI MACIE JAKIES PYTANIA PISZCIE NA GG 11044057 Chetnie odpowiem na wasze pytania.  Pozdrawiam

Offline madziatko

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8927
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010/31.07.2010
Odp: SUKNIE MAJA Z SOSNOWCA RATUNKU!!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 5 Września 2010, 21:16 »
Złośliwość konkurencji?No nie powiedziałabym. Nie mam żadnego interesu w tej branży :)
 A ja widziałam kilka wręcz zdruzgotanych Przyszłych Panien Młodych, które miały zły w oczach z innego powodu niż szczęście. Raz byłam tak, gdy szukałam swojej sukni, drugi raz jak już wiedziałam czego chcę i szukała kto mi uszyje, a trzeci jak butów szukałam. I z każdą następną wizytą przekonywałam się, że nie jest to dobry salon.. Ale Tobie wszystkiego co najlepsze życzę i cudnej sukni :)



Offline patik

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 774
  • Płeć: Kobieta
  • Dziś już wiem że zawsze jesteś blisko mnie..
  • data ślubu: 15.05.2010
Odp: SUKNIE MAJA Z SOSNOWCA RATUNKU!!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 5 Września 2010, 21:59 »
ja rowniez niejeden raz bylam swiadkiem zaplakanych przyszlych panien mlodych.. takze dziekuje za taka wspolprace..
wiec zlosliwosc konkurencji to raczej bardzo zle okreslenie..
zreszta po napisanym 1 poscie nie za duzo mozna wymagac.. ;/

Offline LEXUS
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.10.1010
Ja jestem Bardzo zadowolona !!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Września 2010, 11:40 »
Może zdarzało sie kilka negatywnych opini na temat tej pracowni, ale szczerze moge polecic ten salon .   Niektóre przeyszłe Panny młode same nie wiedza czego chca i  stad wynikaja problemy! Byłam tego swiadkiem ! Swoja droga jesli ktos nie zamawial tam sukni i nawet tam nie był to wydaje mi sie ze wypowiedz na temat Pracowni Pani Obajtek jest nie na miejscu. . . .  i nie mozna sugerowac sie tym " bo ktoś tam powiedział" Wszystkie moje znajome które szyły tam suknie były bardzo zadowolone .  Madziatko , Dziekuje za zyczenia co do sukni 17. 09 odbieram ja i jestem przekonana ze bede zadowolona!

Offline joanna1827
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2013
Odp: SUKNIE MAJA Z SOSNOWCA RATUNKU!!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Stycznia 2011, 15:14 »
Cytat: patik link=topic=20353. msg1355589#msg1355589 date=1283716784
ja rowniez niejeden raz bylam swiadkiem zaplakanych przyszlych panien mlodych. .  takze dziekuje za taka wspolprace. .

Jak to zapłakanych? nie wyobrażam sobie tego żeby kupić sukienke, zapłacić dość sporą kwotę, a później dostać jakiś koszmar?
Przecież to niewyobrażalne kupować suknię która zupełnie odbiega od projektu, bo tak chyba musiało to wyglądać wnioskując po waszych opiniach.

Cytat: patik link=topic=20353. msg1221034#msg1221034 date=1270237588
zrezygnowalam z szycia tam. .  tym bardziej ze widzialam jak dziewczyny sa niezadowole!
teraz nie zaluje!

przypilnuj zeby nie zgubily zdjecia Twojej wymarzonej sukni, bo to tez sie zdarza!
po prostu musisz pokazac ze nie moga sobie olewac spawy tylko maja Cie wyjatkowo potraktowac i powaznie!

nie zalamuj sie,bedzie ok.

Te wasze opinie to wyglądają tak jakby te sukienki były jakieś niewiadomo jakie okropne, moja znajoma kupowała tam suknie i wcale nie było tak bardzo źle. 
Czasem coś się rozpruło, ale widziałyśmy od razu że trzeba wziać ze soba igłę i nici i nie jest to jakiś kolosalny problem, jak tu wszyscy narzekają.
Każdy wie jakie tam są suknie więc nie ma się co dziwić tylko trzeba sie przygotować na trudne sytuacje a nie od nich uciekać jak to w życiu.

Offline madziatko

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8927
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010/31.07.2010
Odp: SUKNIE MAJA Z SOSNOWCA RATUNKU!!!!!
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Stycznia 2011, 06:59 »
Ja tez miałam suknię szytą przez krawcową (a nie w salonie, choć i tam je przeciez ktoś szyje), ale nie w wyżej wymienionym zakładzie i nie musiałam nic doszywać i łapac nitką. Suknia ma być qg mniw tak uszyta, żeby sie nie pruła, a nie tak żebym ja się zastanawiała czy w kościele będzie jeszcze cała czy juz nie.

Ja tam nie szyłam, bo się po prostu wystraszyłam. Widziałam jakość wykonania, widziałam obsługę i uciekłam. Jeśłi coś jest kilkaset złoty tańsze to też powino mieć odpowiednią jakość, a nie być wybrakowane. To moje zdanie.




Offline sonia1986
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
Odp: SUKNIE MAJA Z SOSNOWCA RATUNKU!!!!!
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Stycznia 2011, 22:09 »
Drogie koleżanki, cóż mogę powiedzieć. . .
byłam w piątek w tym salonie i zobaczyłam coś czego nigdy wcześniej nie doświadczyłam w jakimkolwiek sklepie.

Chyba troche jest w tym prawdy że klientki są tam traktowane jak bydło (tak nie zawaham się użyć tego określenia!!!)
przychodzisz tam, to nawet nie dadzą się rozejrzeć tylko przymierzać, i zamawiać, a jak sie nie podoba to wynocha.

W każdym z salonów ślubnych w Sosnowcu czy nawet w tym z dąbrowy o którym tak źle się tu pisze atmosfera była o niebo lepsza.

A to że pani zwraca się na "ty" to w ogóle jakieś dziwne.

Tutaj, jesli tylko dasz do zrozumienia ze tylko sie rozglądasz i jeszcze powiesz ze ślub masz za 7-8 miesięcy to masz jak w banku żę pani po prostu zacznie na Ciebie patrzeć jak na jakiegos nieproszonego gościa.  Przecież do salonu ślubnego wybieram sie zeby poszukać swojej wymarzonej, wysnionej sukni, a nie jakbym kupowała kapuste na targu, w pośpiechu, raz dwa.

nie polecam tego sklepu a nawet szczerze odradzam.  Tu nie chodzi nawet o to czy sukienki są brzydkie czy bardzo niskiej jakości.  Ale chyba kazdy w przygotowaniach do tak ważnego dnia w swoim życiu chce czuć się wyjątkowo a nie jak na targu rybnym.  Poza tym tak jak poprzedniczki wypisujące tu czasem historie, które zakrawają na absurd wolę mieć pewność, że sukienka będzie taka jaką chcę nawet jeśli zapłacę za nią dużo więcej.

Dlatego ja kupuję w innym salonie, o niebo lepszym

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: SUKNIE MAJA Z SOSNOWCA RATUNKU!!!!!
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Stycznia 2011, 22:30 »
własnie z powodu stresów i bezsilności zakupiłam ubezpieczenie prawne  DAS.. nie kosztuje  duzo ale  gwarantuje ochronę prawną ( nie płąci się  za prawnika i  za pisma a takze do 15 tyś kosztów  sądowych).. moze warto jest  pomysleć? w sytuacjach awaryjnych hasło "prawnik" dobrze działa na  nierzetelne  firmy ;)
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline aside
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • data ślubu: 09.07.2011
Odp: SUKNIE MAJA Z SOSNOWCA RATUNKU!!!!!
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Lutego 2011, 15:09 »
Trochę strasznie to brzmi, opowiem Wam w maju co wyszło po mojej 1. przymiarce w tym salonie  8)

Offline kaassia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.11.2010
Odp: SUKNIE MAJA Z SOSNOWCA RATUNKU!!!!!
« Odpowiedź #14 dnia: 4 Marca 2011, 14:12 »
Moja koleżanka u nich szyła...jak sie ktos kłucił to straszna fuszerę odwalają...a jak ktoś cichutko i udawał że zadowolony i w ogóle, to nawet nie traktowały tak źle...ale i tak na koniec oszukały ją na 300zł...bo dwa razy skasowały, najpierw ona dała, a jak następnym razem mierzyła to jej mamie kazały zapłacić 300zł, mama oczywiście zapłaciła i nic jej nie powiedziała, dopiero w domu to wyszło...i tak oto podwójnie zapłaciły...
A suknia naprawdę bez rewelacji... :(
Madzia 20.01.2012
Wojtuś 27.02.2013
Agatka 18.10.2014


Żonkowo

Offline izusia2908
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.07.2011
Odp: SUKNIE MAJA Z SOSNOWCA RATUNKU!!!!!
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Kwietnia 2011, 21:46 »
Ja tez tam zamowilam bo skusila mnie cena:( panie odrazu z gory narzucily mi ze suknia ma byc dwuczesciowa ,a nosze rozmiar 44! mowilam im ,ze w innym salonie przymierzalam jednoczesciowa i wygladalam super i chce jedno,a oni ze nie bo bedzie bardzo zle i ze moja suknia to tylko dwuczesciowa!i ja glupia sie zgodzilam,zaliczke wplacilam. w piatek chodzilam za butami i tak z ciekawosci panie pytaly mnie o suknie i znow stanowczo odradzily dwuczesciowa bo na 100% sa pewne ze fszvbiny w gorsecie mi sie powyginaja i ze duzo lepiej w calosci. teraz bede dzwonic do nich we wt bo 24. maja mam 1 przymiarke,moze jeszcze nie uszyly!boze,jak ja teraz zaluje ze tam zamowilam i to tylko dlategoze chodzilo o cene! co do tego co piszecie o potraktowaniu klienta to wszystko prawda!najgorsze ze teraz nie mozna zrezygnowac bo zaliczka przepada!a po przeczytanu forum boje sie ze jesli bede marudzic to byle jak mi uszyja:(

Offline gosiek 8513:)

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 529
  • Płeć: Kobieta
  • Ja jestem jak noc Ty jesteś jak dzień...:*
  • data ślubu: 11.o9.2o1o
Odp: SUKNIE MAJA Z SOSNOWCA RATUNKU!!!!!
« Odpowiedź #16 dnia: 25 Kwietnia 2011, 00:58 »
izusia2908 nie martw się ja tam szyłam i tylko trzeba się domagać tego co się chce!!!!
Najlepiej weź kogoś z sobą zawsze masz prawa konsumenckie i o tym pamiętaj i w razie czego daj im model sukni jaki Ci się podoba a drugi dla siebie,żebyś miała podkładkę,że chcesz konkretnie taką a nie inną.
Ja szczerze się wybawiłam w swojej i się nie przejmowałam czy mi się poplami czy porwie podczas tańców a teraz grzecznie leży ;)
Więc uszy do góry i to czego chcesz to wymagaj pamiętaj ;)
Powodzonka ;)

Offline izusia2908
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.07.2011
Odp: SUKNIE MAJA Z SOSNOWCA RATUNKU!!!!!
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Kwietnia 2011, 08:05 »
Mialam ze soba zdjecie i byla tam w calosci ,ale ze one tak naciskaly i przekonywaly ze bedzie mi zle w calosci to szyja dwuczesciowa:( powaznie sie zastanawiam nad rezygnacja,bo jak to mowia spokoj najcenniejszy,a ze  ze mne taki wariat to sie bede cale wesele martwic  przejmowac:(

Offline ellie
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 99
  • Płeć: Kobieta
Odp: SUKNIE MAJA Z SOSNOWCA RATUNKU!!!!!
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Kwietnia 2011, 18:48 »
Trochę mnie dziwi że dałaś  się tak omotać.To ty decydujesz czy chcesz jedno czy dwuczęściową,podejrzewam że łatwiej im uszyć dwuczęściową,dlatego taki model ci wcisnęły,ja bym postawiła na swoim i zmieniła co nieco w  umowie,ty płacisz,ty decydujesz.Klient nasz pan,czyż nie?:)

Offline izusia2908
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.07.2011
Odp: SUKNIE MAJA Z SOSNOWCA RATUNKU!!!!!
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Kwietnia 2011, 15:27 »
dokladnie:) jade w pon na przymiarke,bo juz suknia skrojona i za pozno na zmiane decyzji:(

Offline kaassia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.11.2010
Odp: SUKNIE MAJA Z SOSNOWCA RATUNKU!!!!!
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Kwietnia 2011, 16:47 »
Nooo...najwyżej, jak będzie nie tak jak trzeba to zrezygnuj i kup od kogoś używaną...takie naprawdę nie są w niczym gorsze od szytych na miarę, a już na pewno lepsze od tych z Maji... (przepraszam, ale takie mam zdanie)
Madzia 20.01.2012
Wojtuś 27.02.2013
Agatka 18.10.2014


Żonkowo

Offline ellie
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 99
  • Płeć: Kobieta
Odp: SUKNIE MAJA Z SOSNOWCA RATUNKU!!!!!
« Odpowiedź #21 dnia: 2 Maja 2011, 17:54 »
jak po przymiarce?

Offline izusia2908
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.07.2011
Odp: SUKNIE MAJA Z SOSNOWCA RATUNKU!!!!!
« Odpowiedź #22 dnia: 2 Maja 2011, 19:57 »
Suknia byla tylko sam szablon,nie przypominala tej mojej ze zdjecia bo jeszcze bez ozdob bez podpiec itd ale tak jak bylo bylo ok. co do fiszbin to podobno teraz sa juz takie co sie nie wyginaja na 100%. przy okazji zmienilam sobie troszke dodatkow,siostra ze mna byla mowila ze jest bardzo dobrze. Buciki maja tam tansze niz w necie nawet i sa ładne modele. mam nadzieje ze bedzie ok

Offline gosiek 8513:)

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 529
  • Płeć: Kobieta
  • Ja jestem jak noc Ty jesteś jak dzień...:*
  • data ślubu: 11.o9.2o1o
Odp: SUKNIE MAJA Z SOSNOWCA RATUNKU!!!!!
« Odpowiedź #23 dnia: 4 Maja 2011, 18:02 »
Super ,że jest wszystko ok i że masz wsparcie bliskiej osoby to najważniejsze ;) daj znać jak tam dalsze efekty ;) jak tylko będę w stanie to będę zaglądała na forum i śledziła co i jak ;) pozdrawiam i 3 mam kciuki :)

Offline ellie
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 99
  • Płeć: Kobieta
Odp: SUKNIE MAJA Z SOSNOWCA RATUNKU!!!!!
« Odpowiedź #24 dnia: 6 Maja 2011, 16:41 »
to trzymam kciuki bo efekt końcowy i tak najważniejszy,pozdrawiam:)

Offline izusia2908
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.07.2011
Odp: SUKNIE MAJA Z SOSNOWCA RATUNKU!!!!!
« Odpowiedź #25 dnia: 2 Lipca 2011, 15:33 »
Dziewczyny odebralam swoja suknie slubna i musze uczciwie powiedziec ze mimo wszelkich obaw okazalo sie ze suknia jest przepiekna:) efekt koncowy jest sliczny:) jestem zadowolona juz nie moge sie doczekac zeby sobie ja zalozyc:) takze jezeli o mnie chodzi to nie zaluje teraz ze zamowilam tam suknie.

Offline gosiek 8513:)

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 529
  • Płeć: Kobieta
  • Ja jestem jak noc Ty jesteś jak dzień...:*
  • data ślubu: 11.o9.2o1o
Odp: SUKNIE MAJA Z SOSNOWCA RATUNKU!!!!!
« Odpowiedź #26 dnia: 12 Lipca 2011, 01:34 »
To super ,że wszystko w porządku więc wszystkiego dobrego i aby wszystko się teraz udało tak jak to zaplanowałaś  ;)
Powodzenia i pozdrawiam :)