Autor Wątek: Music Flowers  (Przeczytany 3583 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
Music Flowers
« dnia: 2 Lutego 2006, 11:50 »
Pani z Radissona ich bardzo polecała, ponoć świetnie grają i prowadzą wesele. A wy co o nich sądzicie? A może macie inne propozycje? szukam zaespółu, który oprócz fajnej muzyki będzie umiał rozruszać towarzystwo.

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Music Flowers
« Odpowiedź #1 dnia: 2 Lutego 2006, 13:42 »
Szczerze mówiąć pierwsze słyszę....

aczkolwiek podesłałam Ci jak prosiłaś namiary na Galileo... Polecam gorąco  :mrgreen:
Grają dobrze, a Tomek jest niesamowity jeśli chodzi o rozkręcanie towarzystwa  :lol:  u mnie wszyscy się świetnie bawili  :P
 Tylko nie wiem czy będą mieć wolny termin...



Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
Music Flowers
« Odpowiedź #2 dnia: 3 Lutego 2006, 12:37 »
Dzięki za namiary - napewno zadzwonię

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Music Flowers
« Odpowiedź #3 dnia: 3 Lutego 2006, 13:08 »
Music Flowers są znani w Szczecinie, ale nie wiedziałam, że też grają na weselach.
Podejrzewam, że będą bardzo drodzy. Jak będziesz znałą szczegóły finansowe napisz nam koniecznie!

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
Music Flowers
« Odpowiedź #4 dnia: 3 Lutego 2006, 15:08 »
ok, napiszę

Offline pika
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Music Flowers
« Odpowiedź #5 dnia: 5 Marca 2007, 12:58 »
no z tego co się orientuję to brali za wesele po 800 na osobę w zespole spróbuj jeszcze MM Group regulamin

Offline kamila zabka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Music Flowers
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Czerwca 2007, 10:13 »
moge prosic namiary na galileo?bo nie moge znalezc a jestem zainteresowana tym zespolem,pozdrawiam i z gory dziekuje.  :)

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Odp: Music Flowers
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Czerwca 2007, 13:46 »
Dziewczyny, piszcie na temat. W temacie jest mowa o MUSIC FLOWERS, nie o Galileo, MMGroup etc.

Offline kamila zabka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Music Flowers
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Czerwca 2007, 22:38 »
czy tern zespol music flowers maja strone internetowa?ktos ma kontakt do nich?

Offline malgosiak

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Płeć: Kobieta
Odp: Music Flowers
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Czerwca 2007, 19:27 »
Ja bede miala ich na weselu.. w czerwcu 2008. Wydaje mi sie ze sa jedna z elegantszych orkiestr w Szczecinie. I jest wersja 4 osobowa- 3200 i 5 osobowa - 4000. Graja od godz 19 do 5 rano u Nas tzn graja 10 godzin. Wokalistka jest corka Pana ktory to prowadzi i naprawde ma ladny glos.

Offline Joanna27
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.10.2011
Odp: Music Flowers
« Odpowiedź #10 dnia: 6 Lipca 2010, 15:20 »
Czy ktos ma nowe wieści co do cen music flowers??

Offline 81marta
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04-09-2010
Odp: Music Flowers
« Odpowiedź #11 dnia: 4 Sierpnia 2010, 14:31 »
Byłam na weselu gdzie grała ta kapela. Powiem szczerze że nie byłam zachwycona ich zachowaniem. Pani z zespołu śpiewała bardzo ładnie. Wykonywali jednak utwory które nie nadają się na wesele chyba że ktoś wcześniej ustali z nimi repertuar. Ja oceniam ich jednak od strony gościa a nie organizatora (wiem że znajdzie się zawsze taki co narzeka). Co do zachowania to popijał sobie pan grający na saksofonie, robili przerwy po pół godziny. Większość gości siedziała bo jak tu tańczyć przy muzyce typu jazz. Także ja nie polecam ale to moje zdanie. Może coś się poprawiło od strony wykonywanych utworów. Pozdrawiam :)

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Music Flowers
« Odpowiedź #12 dnia: 9 Sierpnia 2010, 13:01 »
Podejrzewam, że był to wybór (repertuar) Państwa Młodych. :)

Offline 81marta
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04-09-2010
Odp: Music Flowers
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Sierpnia 2010, 21:37 »
Możliwe. Nie zaprzeczam :)

Offline tera_m
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.09.2010
Odp: Music Flowers
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Sierpnia 2010, 21:32 »
beda grali na moim weselu dokladnie za 2 tyg - ale mnie zmartwilas ta opinia, szczególnie tymi długimi przerwami. . . . . Cena 5 tys.  za 5 osób + nocleg dla zespołu bo wesele  nie bedzie w Szczecinie

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Music Flowers
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Sierpnia 2010, 07:38 »
Mów co chcesz, ale moim zdaniem to za drogo. :(

Offline 81marta
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04-09-2010
Odp: Music Flowers
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Sierpnia 2010, 17:00 »
Kurcze, ale sobie życzą. Nawet nie miałam pojęcia. I jeszcze za ich nocleg trzeba zapłacić. Gruba przesada :/

Offline katinana
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7.07.1990
Odp: Music Flowers
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Stycznia 2011, 13:28 »
Grają bardzo dobrze, są profesjonalni, mają repertuar bardzo nowych piosenek, ale również i tych barzdo starych, znanych standardów, co ważne dla gości, zwłaszcza tych ciut starszych, którzy raczej nie gustują w melodiach dyskotekowych. Dobry zespół to podstawa wesela. Grają sporo muzyki tanecznej tej naprawdę tanecznej, typu Cha-cha, Samba, Tango czy Fokstrot i robią przeróżne zabawy i konkursy, co ważne na poziomie. Polecam Music Flowers.

Offline zabuula
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.05.2011
Odp: Music Flowers
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Lutego 2011, 12:16 »
Ja również będe miała na swoim weselu zespół Music Flowers.
Do tego wyboru skłoniło mnie to, że jest to zespół z klasą, świetnie śpiewają, grają i przy okazji wyglądają- a nie jacys przebierńcy albo co gorsza ubrani w dresy;)
Miałam okazję posłuchać ich w radissonie i nie miałam wątpliwości. Ok nie są tani, ale dla mnie zespół to jedna z najważniejszych stron wesela.
Ważne jest również to, że Pan grający na saksofonie jest wodzirejem;) zawsze ktoś zaposi do zaśpiewania 100 lat albo zaproponuje fajny konkurs ( co za dużo to nie zdrowo oczywiście) :)
Moje wesele w maju, mam nadzieję, że będe bardzo zadowolona z orkiestry.

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Music Flowers
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Lutego 2011, 14:07 »
tera_m jesteś już po weselu. Napisz proszę jak sprawdził się  zespół. Twoja opinia pomoże innym, którzy chcą  zamówić Music Flowers.

Offline tera_m
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.09.2010
Odp: Music Flowers
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Lutego 2011, 17:12 »
Cytat: obserwator link=topic=2031. msg1467070#msg1467070 date=1297688850
tera_m jesteś już po weselu.  Napisz proszę jak sprawdził się  zespół.  Twoja opinia pomoże innym, którzy chcą  zamówić Music Flowers.
Zespół spawdził się w 100% , zależało mi aby to był prawdziwy band bez kiczu!!! Byli wspaniali bez grama fałszu - pan Zenosław prowadził wesle w sposób profesjonalny - 15 min przed każdym umówionym konkursem, oczepinami , podziękowaniami , zyczeniami itp.  przychodził do mnie badz męża i subtelnie przypominał, współpracował z kierownikiem sali co do każdej atrakcji wiec nie było organizacyjnych wpadek, oczepiny poprowadzone brawurowo - w zasadzie był 1 konkurs (bo tak chcieliśmy) : KARETA ale taka że wszystkim brzuchy pękały ze śmiechu!!! Podczas obiadu przygrywala piękna klasyczna (ale nie nudna muzyka) oraz rozbrajające żarciki prowadzącego He He
Jesli ktoś będzie zainteresowany moge przesłać kilka fotek jak wyglądał zespół .
Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia

Offline bachsa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
Odp: Music Flowers
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Lutego 2011, 18:47 »
Music flowers grali na weselu mojego brata w zeszlym roku i byl to najlepszy z zespolow jaki slyszalam do tej pory na weselu:) takze aktualnie sama rozwazam ich zatrudnienie, choc dopiero zaczynam sie rozgladac:) Zabawy byly kulturalne, zadnego brudzenia czy zenady, przerwy i owszem byly, ale w mojej opini na tyle wywazone zeby sie nie znudzic ani nie pasc na parkiecie.  Z opinii zarowno mlodszej czasci gosci jak i leciwych ciotek - wszyscy bardzo ich chwalili.

Offline saluna
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 84
  • Płeć: Kobieta
Odp: Music Flowers
« Odpowiedź #22 dnia: 3 Czerwca 2011, 16:58 »
nie ma co ukrywać - na dzień dzisiejszy nie ma dla nich konkurencji w Szczecinie , są bez watpienia najlepszym zespołem jaki słyszałam do tej pory a słyszałam ich wiele w poszukiwaniu tego odpowiedniego na wesele. Zagrali u mojej siostry i od razu przyszłe mlode pary pytały o wolne terminy. Zero kiczu, muzyka na zywo, piękny wokal. czego wiecej chcieć?:)