Autor Wątek: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy  (Przeczytany 14688 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pawciur
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 03.07.2010
Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« dnia: 24 Lutego 2010, 20:54 »
 Czy ktoś wie coś na temat restauracji zatoka ???  Proszę bardzo o jakieś opinie 

Offline ewulka132
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2012
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lipca 2011, 21:12 »
Odnawiam temat:) Jesli wie ktos cos na temat restauracji prosze o opinie:)

Offline burberry84
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14-04-2012
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Lipca 2011, 22:09 »
no cóż ja będę mogła coś na ten temat powiedzieć dopiero w kwietniu przyszłego roku:) własnie wtedy mamy tam wesele.  opini na forach na temat zatoki jest naprawdę mało.  Nam jednak właścicielka przypadła do gustu i wyglada na konkretną osobę.  A sala jest bardzo ładna.

Offline kwasek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.10.2011
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Lipca 2011, 17:42 »
Opowiem Wam w październiku jak tam wyglądają wesela :)
Co do właścicielki zgadzam się, bardzo sympatyczna kobieta i pomocna. 

Offline ewulka132
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2012
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Lipca 2011, 20:42 »
Dzieki:)
Mam nadzieje, ze jeszcze ktos sie wypowie, kto mial tam wesele.
Ja na co dzien mieszkam w Anglii i w zasadzie narazie wszystko opieram na internecie.
Siedze na forach i ogladam zdjecia.  Mam tylko nadzieje, ze znajde cos co mi bedzie odpowiadalo, bo mam tylko tydzien na to pod koniec sierpnia, bo tylko tyle urlopu mi sie udalo dostac, takze bede wdzieczna za wszelkie informacje:)
Pozdrawiam:)

Offline ewulka132
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2012
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Lipca 2011, 20:52 »
A jak tam wyglada dekoracja?? jest w cenie, czy lepiej samemu?? i jak z miejscem do tanczenia, bo niektorzy pisza, ze goscie musza tanczyc miedzy stolami, a inni ze miejsca jest dosyc. . .

Offline burberry84
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14-04-2012
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Lipca 2011, 20:59 »
więc tak sala sama w sobie tyle uroku,że w zupełności wystarczy.  W cenie jest przystrojenie żywymi kwiatami stołów i czegoś tam jeszcze ;).  Ja tylko kupię zieloną organzę by zrobić kokardki na krzełsa(troszkę chcę  te kolorki biały, brąz, beżowy przełamać-ale naprawde nie trzeba) nie wiem jak z przystrojeniem miejsca państwa młodych.  Chodzi tutaj o serce czy coś takiego nad państwem młodych.  Muszę o to zapytać jak bedę.  My robimy wesele na max 60 osób i nie widzę by był jakiś problem.  Jest fajnie bo można sobie wybrać stoliki albo okrągłe albo prostokątne.  W razie czego otwierana jest jeszcze jedna salka obok więc można w razie czego część gości tam upchac ;)

Offline ewulka132
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2012
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Lipca 2011, 21:35 »
My planujemy na 70 osob, ale moze sie cos jeszcze zmienic na plus i bedzie 80. . .  wiec chyba wtedy moze byc problem. . . 
a wolalabym gosci w jednej sali miec:) ja mam swoja wizje ustrojenia sali i ciezko mi znalezc cos co by sie z tymi kolorami nie gryzlo:) ogladalam zdjecia park hotelu i tam mi przeszkadzaja te zielone kafle na podlodze:( no nic wszystko sie okaze jak dotre w sierpniu do POlski i bede mogla wszystko obejrzec:) 

Offline Sylwia Bartchodzie
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Lipca 2011, 20:36 »
Witam,
 pracowałam w Zatoce 28. 05. 11 sala dość ładnie ustrojona ,kwiaty w wysokich wazonach nie przeszkadzają w rozmowie miedzy gośćmi. Jak by  co to mam foty :)
pozdrawiam Sylwia

Offline ewulka132
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2012
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Lipca 2011, 23:38 »
Wystroj sali mysle zrobic sama albo po prostu komus zlecic wykonanie, bo mam konkretny pomysl:) A jak z miejscem?? zmiesci sie 70 osob czy bedzie klopot?? A zdjatka chetnie bym obejrzala:)

Offline Sylwia Bartchodzie
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Lipca 2011, 14:36 »
Wesele na którym byłam było chyba na ponad 70 osób i było dość przestronnie :)
http://img685.imageshack.us/img685/9335/ozdobymale.jpg

« Ostatnia zmiana: 26 Lipca 2011, 09:12 wysłana przez .:Anka:. »

Offline Malachite

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Kobieta
  • Emilek, ur. zm. 9 XII 2009, Lenka, ur. 18 III 2011
  • data ślubu: 10.06.2011
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Sierpnia 2011, 20:15 »
My mieliśmy wesele w Zatoce 2 miesiące temu. Bardzo polecam to miejsce. Cena przystępna, miejsce przeurocze, sala śliczna (pokój dla Pary Młodej także ;-)), pyszne jedzonko, bardzo miła i pomocna właścicielka. Mi osobiście troszkę przeszkadzało to, że miejsce dla orkiestry wyznaczone jest na antresoli, przez co orkiestra nie ma bezpośredniego kontaktu z gośćmi. Muzycy muszą schodzić do gości schodami. My mieliśmy około 70 - 80 osób i nie przeszkadzało to, że byli oni podzieleni na 2 sale - drzwi między salami są baaaardzo szerokie. Chętnie odpowiem na szczegółowsze pytania.

Offline ewulka132
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2012
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Sierpnia 2011, 20:00 »
Ja chetnie bym sie wypytala o szczegoly, bo sie zastanawiam nad zrobieniem tam wesela...
przeraza mnie podzial na te 2 sale troche i miejsce, bo na zdjeciach nie ma go za wiele, a z tym zespolem, to nie da rady jednak na dole??
byloby miejsce na barek i stolik z ciastem, zimnymi przekaskami i ksiega gosci??

Offline Malachite

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Kobieta
  • Emilek, ur. zm. 9 XII 2009, Lenka, ur. 18 III 2011
  • data ślubu: 10.06.2011
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Sierpnia 2011, 20:26 »
Wysłałam linka na priv. z fotkami z naszego wesela. Możesz sobie podejrzeć wygląd salki :-) (Fotek jest dużo i pierwszą połowę zdjęć możesz sobie podarować ;-))
U nas stół biesiadny był w tej drugiej sali.
Właścicielka jest bardzo sympatyczną Panią, więc z pewnością będzie dążyła do tego, żeby Was zadowolić.
Aj, tak przeglądam fotki i przypomniało mi się jeszcze, że dla Pary Młodej w ramach prezentu od Restauracji jest krótki rejsik łódeczką :-) (Na łódeczkę, jeśli dobrze pamiętam, może wejść do 12 osób, u nas byli więc razem z nami rodzice, chrzestni, świadkowie i kamerzysta :-))
Lokalizacja Zatoki (nad zatoczką ;-)) to także duży plus. My kupiliśmy dla gości lampiony do puszczania na wodę - to była największa frajda.

Offline Pandi
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Sierpnia 2011, 09:56 »
Z opinii innych, to podobno wesela sa organizowane w sposob profesjonalny. Moja znajoma tam byla niedawno na weselu i nie mogła sie nachwalić. Wlasnie ta lodka i ten wspomniany rejs stanowil najwieksza atrakcje wesele .. Miejsce godne polecenia

Offline ewulka132
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2012
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Sierpnia 2011, 23:04 »
Bede tam w niedziele sale na wesele ogladac, to napisze co mysle:) Poki co mam wrazenie, ze jest tak srednio to odremontowane:/ no ale moze ja wybredna jestem...

Offline ddiddilinka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04 Maj 2013
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Sierpnia 2012, 18:35 »
Hej :)
Ponawiam temat.
Czy moglibyście powiedzieć coś więcej na temat tej sali? Może możecie udostępnić jakieś zdjęcia. Chciałabym właśnie tam zrobić wesele bo sala faktycznie jest pełna uroku. :)

Offline AnnaMaria87

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.06.2014
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #17 dnia: 5 Października 2012, 22:09 »
Hmm jaka cena za osobę? Jakieś przykładowe menu? Il porcji na osobę?

Offline ddiddilinka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04 Maj 2013
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Października 2012, 10:39 »
AnnaMaria87 odnośnie ceny to zachęcam udać się bezpośrednio do Zatoki. My byliśmy dostaliśmy pełne informację odnośnie ceny, menu. Właścicielka restauracji jest bardzo sympatyczną osobą, która doradzi odnośnie jedzenia, porcji. My się zdecydowaliśmy :)

Offline maala89
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15 wrzesień 2012
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Października 2012, 22:46 »
15 września mieliśmy wesele w Zatoce rewelacja!Goście zachwyceni piękną salą, jedzenia bardzo dużo i cena w porównaniu do innych lokali była bardzo przystępna. Potwierdzam właścicielka złota kobieta. Mieliśmy także rejs gondolą w prezencie od restauracji , wyszły piękne zdjęcia :) Również polecam przejść się osobiście do Zatoki, pokażą Wam album z wystrojem sali itd oraz odpowiedzą na każde pytanie. Szkoda, że wesele jest raz w życiu szybko zleciała ta jedna noc :P

Offline Wicia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2015
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Września 2013, 14:24 »
Witam! Chciałabym odnowić wątek dotyczący restauracji Zatoka dużo słyszałam o tym lokalu na wesele może jakieś opinie???

Offline xxona111
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 21.09.13
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #21 dnia: 4 Października 2013, 20:33 »
Witam
Dwa tygodnie temu mieliśmy wesele w Zatoce i jestem niezadowolona,ponieważ kelnerki nas okradły wiadomo nigdy nie otrzymasz całego jedzenia ,które zostało no chyba ,ze byś się nie bawiła tylko liczyła dewolaje.
Na drugi dzień jak wstaliśmy panie nie oddały nam wszystkich kwiatów ,które otrzymaliśmy w prezencie ( nie było ich dużo bo nie chcielismy kwiatow tylko wino więc tym bardziej powinny oddac te kilka bukietów ) !
Dowiedziałam się o tym od tesciowej po slubie ,gdy zapytala dlaczego od niej nie mam kwiatow w wazonie ,pozniej ogladalismy zdjecia i jeszcze z 3 bukietow mi brakowało pewnie stoja u jakiejs kelneki w domu ;)
Oprocz tego nie na wszystkich stołach były potrawy ,dowiedzielismy sie o tym od gosci.  A i miała byc kaczka a'la zatoka czy cos takiego co pewnie każdy z was ma w menu ,a tego nie bylo.
Ja jako panna młoda nie miałam kieliszka do wina przy naszym stole ,moze to blachostka ale jest. . Jak mielismy plynąc gondola ,to pan ktory ja prowadzil dopiero sie szykowal i szedl po wino itp.  Świadek byl wczesniej juz ich uprzedzic, no ale coz. .
Choć nie mozna mowić ,bo to moze nie jego wina tylko ktoś mu tak kazał ,ten pan byl bardzo miły i aż sie przyjemnie plynelo ta gondola i super ,ze maja taka atrakcje .  Ogolnie tak jak piszecie włascicielka to super kobieta ma do tego wszystkiego podejscie ,ale na tym sie bajka konczy.  Sala bardzo ladnie ustrojona ,obsluga była miła ,ale jak widać troche się działo . . kto by pomyslał.

Offline Darin85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #22 dnia: 16 Października 2013, 18:15 »
Cześć!

Mam pytanie odnośnie restauracji Zatoka - czy da radę zrobić tam wesele na około 100 osób? Sala nam się bardzo podoba, właścicielka super, termin pasuje tylko właśnie "martwi" nas :) liczba gości, która prawdopodobnie będzie się u nas bawić.  Poniżej 100 osób raczej nie będzie a parkiet nie jest jakiś bardzo duży. 

Miał ktoś z Was wesele w Zatoce na około 100 osób?
Jakie są ogólnie Wasze opinie na temat tej restauracji?

Pozdrawiam

Offline ketus13
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • data ślubu: 07.07.2017
  • Skąd:: Bydgoszcz
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #23 dnia: 17 Kwietnia 2016, 22:19 »
A czy ktoś mógłby się wypowiedzieć o jedzeniu? Przede wszystkim czy smaczne ;) Czy 3,5 porcji starczyło spokojnie? I jak wyglądała kwestia ustalenia menu i późniejszego spakowania ,,wałówki"  do domu ;)

Offline karolinka_87
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.10.2016
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Kwietnia 2016, 23:50 »
Ja wyszłam głodna :) raczej źle było dobrane menu bo nigdy wcześniej nie widziałam szaszłyków na weselu może szaszłyki to za dużo powiedziane kawałki piersi z kurczaka nadziane na patyk i obok sos. Na 8 osób były chyba 3 devolaye i jakieś inne mięsa. My byliśmy głodni później już nie było co jeść, kompletnie nic nie było na stole nigdy nie widziałam tak pustego stołu na weselu. A później dowiedziałam się od Panny Młodej że jedzenia było full i oni dostali dużo zwrotu do domu że jeszcze imprezę zrobili z tego jedzenia. Na ślubie byłam w 2013 r. Nie wiem czyja wina z tym jedzeniem czy organizacji? Nie wiem ja byłam na weselu gdzie było ponad 60 osób i to było wystarczająco. Sama tej sali bym nie wybrała za 180 zł od osoby... W utp jest full jedzenia i dużo zostaje nie spotkałam się ze złą opinią nt jedzenia a cena 160-170 zł

Offline Vivka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6224
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: maj 2014
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Kwietnia 2016, 15:24 »
ja byłam w tej restauracji na weselu w 2014 roku jako gość, stoły okrągłe, jedzenia mało, niby młodzi wszystko ustalili w przyzwoitych ilościach ale ja z wesela wyszłam głodna :( poza tym nie ma tam klimatyzacji co jest ogromnym minusem latem... podczas wesela na dworzu było ok. 18-20 stopni a było dosyć ciepło na sali więc nie wiem jak gorąco musi tam być gdy są upały... no i samo wejście i toalety też nie zaciekawie się prezentują.



Offline 90Wiola12

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.08.2016
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #26 dnia: 6 Maja 2016, 23:07 »
Jestem w szoku.. byłam nie raz tam na zabawie i nie mogę złeho slowa powiedziec. Ja będę miała wesele w Zatoce.  Menu jest bardzo bogate i cena jest bardzo przyzwoita. 
Poza tym teraz Zatoka jest  po remoncie.

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #27 dnia: 6 Maja 2016, 23:22 »
Osobiście nie byłam nigdy w restauracji Zatoka koleżanka mi kiedys opowiadała, że była na weselu i nie była zadowolona, głównie z obsługi, jak zaczęła planować swoje wesele to mówiła, że ma uraz i tego miejsca nie wybrałaby. Za to mój kuzyn był tam chyba 3 czy 4 lata temu na weselu i nie zauważył żadnych niedociągnięć. Więc co osoba to opinia, może zmienił się właściciel, albo menager.

Offline ketus13
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • data ślubu: 07.07.2017
  • Skąd:: Bydgoszcz
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #28 dnia: 9 Maja 2016, 12:26 »
My ostatecznie zdecydowaliśmy się na Zatokę.
Pani kierownik jest po prostu Aniołem z niebiańską cierpliwością ;)
Odebrała od nas milion telefonów, gdy nie mogła rozmawiać zawsze oddzwoniła, oprowadziła nas po restauracji, nie naciskała na decyzję tylko szczerze przedstawiła ofertę- co jest w stanie zorganizować, a co raczej odradza.
Mój wielki szacunek zdobyła, zwłaszcza gdy zamiast zniechęcać do konkurencji (wahaliśmy się między zatoką a drugą restauracją) przyznała że jest to firma, której należy przyznać że ma świetne jedzenie. Inne restauracje słysząc o konkurencji, sypią ich wadami jak z rękawa- a tu niesamowity szacunek i pokora!

Co do sali- po remoncie jest po prostu przepiękna ;) Sama w sobie sprawia że czuje się wyjątkowo (a co dopiero w księżniczkowej sukni). A wszelkie wymienione tu niedogodności, jak mało miejsca czy ilość obsługi- na pewno zostaną dopracowane tak by był to nasz wyjątkowy dzień ;)

Offline Nodi
  • Moderator
  • forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 26.09.2015
Odp: Wesele w restauracji ZATOKA w Bydgoszczy
« Odpowiedź #29 dnia: 3 Czerwca 2016, 09:15 »
Patrząc na datę Twojego ślubu i na nasz obecny popaprany klimat, wypada zapytać czy w związku z remontem założyli już tam klimę?
Żonki suknia na sprzedaż: suknia ślubna na sprzedaż: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=55372.0

Koleżanka odstąpi termin 15.07.2017: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=56064.0