Autor Wątek: Dj Misiek - opinie!  (Przeczytany 2057 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lucciola

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
  • Każdy dzień jest ten jedyny...
  • data ślubu: 18.09.2010r.
Dj Misiek - opinie!
« dnia: 12 Lutego 2010, 10:31 »
Bardzo mnie interesuje opinia na temat tego Dj.Stworzyłam podobny wątek w regionalnej bo ten Dj jest ze Szczecina.Ale tam nikt nie odpisuje więc próbuję szczęcia na ogólnym.Wobec tego proszę o wasze zdanie na temat Dj Miśka.Pozdrawiam!

Offline Agulec_102

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4019
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.05.2010
Odp: Dj Misiek - opinie!
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lutego 2010, 13:01 »
Lluciola,

wiesz co, spotkałam się z nim osobiście.  Bardzo sympatyczny człowiek, z poczuciem humoru, ma doświadczenie estradowe, więc myślę że kontakt z gośćmi na weselu miałby znakomity.  Występuje razem z koleżanką po fachu, jednak nie oznacza to że liczy sobie za pracę dwóch osób, cena b. przystępna.  Ja nie zdecydowałam się na niego z bardzo prozaicznego powodu, robię b. małe przyjęcie w restauracji, dysponuję ograniczonym budżetem, no i płacąc za "wyżywienie" DJ'a musiałabym zapłacić za dwie osoby. . . Oczywiście pan Jacek zastrzegał żeby się o jego (i koleżanki) wyżywienie nie martwić, ja sobie jednak nie wyobrażam aby był zdany na swoje kanapki. . Generalnie na forum spotkałam się z pozytywnymi opiniami i na mnie też zrobił b. pozytywne wrażenie.

Pozdrawiam,
Aga

Offline Myszunia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dj Misiek - opinie!
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Lutego 2010, 10:37 »
Sz.  P.  Misiek ja nie będę takiej wiochy robiła jak Pan robi i pozostawię ten temat bez komentarza.  Ci co czytają forum będą wiedzieli o co chodzi.
Pozdrawiam.

Offline lucciola

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
  • Każdy dzień jest ten jedyny...
  • data ślubu: 18.09.2010r.
Odp: Dj Misiek - opinie!
« Odpowiedź #3 dnia: 1 Marca 2010, 07:45 »
 ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
Że niby ja to DJ Misiek?
Bo juz nie rozumiem?
A może Agulec_102?
Bardzo proszę o opinie a nie jakieś bzdurne podejrzenia i teorie spiskowe!
A zresztą i tak już podpisałam umowę więc opinię potrzebne mi są w celu uspokojenia koszmarów przedślubnych :) :)
Pozdrawiam!

Offline Agulec_102

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4019
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.05.2010
Odp: Dj Misiek - opinie!
« Odpowiedź #4 dnia: 2 Marca 2010, 16:36 »
Lucciola,

i co podpisałaś umowę z DJ Miskiem?

Offline lucciola

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
  • Każdy dzień jest ten jedyny...
  • data ślubu: 18.09.2010r.
Odp: Dj Misiek - opinie!
« Odpowiedź #5 dnia: 3 Marca 2010, 07:35 »
Tak podpisałam :)
I myślę,że nie będę żałować!

Offline Myszuś

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: Dj Misiek - opinie!
« Odpowiedź #6 dnia: 3 Marca 2010, 13:18 »
luciolla. . . . .  a mogę dostać namiary na tego dj-a??
szukałam w internecie, ale tam jest ich aż 3 , a skoro mówisz że nie bedziesz żałowała to chętnie bym się z nim skontaktowała.

dzięki i pozdrawiam



Offline lucciola

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
  • Każdy dzień jest ten jedyny...
  • data ślubu: 18.09.2010r.
Odp: Dj Misiek - opinie!
« Odpowiedź #7 dnia: 3 Marca 2010, 13:33 »
Myślę,że to nie będzie koniecznie!Możesz znaleźć go w bazie firm e - wesele!

Offline Agulec_102

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4019
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.05.2010
Odp: Dj Misiek - opinie!
« Odpowiedź #8 dnia: 3 Marca 2010, 13:56 »
Lluciola,

to fajnie, też myślę że będziesz zadowolona. Ja już tego nie sprawdzę, choć też już miałam umowę podpisywać, ale stało się inaczej...

Myszuś,

nie chcę oczerniać p.Jacka bo wyjaśniliśmy sobie sytuację przez telefon, choć mimo wszystko dalej uważam że to było nieprofesjonalne z jego strony i czuję się zawiedziona  :(, ale to moje prywatne odczucia (pozostaje mi tylko wierzyć, że to było nieporozumienie), więc powiem tylko tyle, jeśli się zdecydujesz, od razu podpisuj umowę, bo nie dla wszystkich umowa słowna jest wiążąca..

Offline Myszuś

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: Dj Misiek - opinie!
« Odpowiedź #9 dnia: 3 Marca 2010, 14:16 »
agulec 102

przyznam się że nie do konca wiem o co chodzi z tobą i tym dj-em, ale domyslam się że potwierdził wam , że będzie grał u was ale ktos inny dostał wasz termin? to naprawde jest nieprofesjonalne zachowanie

ale bardzo tobie dziękuję za rade! przykro mi że pewnie mieliście problemy przez to nieporozumienie. . . . .  ale moja mama też mi już chyba 1000 razy mówiła żebym odrazu podpisywała umowy ;-)



Offline MISIEK

  • Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 544
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dj Misiek - opinie!
« Odpowiedź #10 dnia: 3 Marca 2010, 16:06 »
No to skoro już zostałem wywołany do tablicy - pozwólcie kilka słów wyjaśnienia z drugiej strony  :)

Pani Agnieszko jest mi niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji (to juz sobie wyjaśniliśmy podczas naszych rozmów telefonicznych) ponieważ było ich kilka.
kilka postów wyżej pisze Pani:


  Ja nie zdecydowałam się na niego z bardzo prozaicznego powodu, robię b. małe przyjęcie w restauracji, dysponuję ograniczonym budżetem, no i płacąc za "wyżywienie" DJ'a musiałabym zapłacić za dwie osoby. . . Oczywiście pan Jacek zastrzegał żeby się o jego (i koleżanki) wyżywienie nie martwić, ja sobie jednak nie wyobrażam aby był zdany na swoje kanapki. . Generalnie na forum spotkałam się z pozytywnymi opiniami i na mnie też zrobił b. pozytywne wrażenie.

zresztą podobej treści wiadomość od Pani dostałem na mój adres poczty elektronicznej. Nie będę cytował , gdyż nie uważam  za stosowne (wiadomość jest do wglądu).
Ważne jest  to iż zrezygnowaliście Państwo pierwotnie z moich usług. Prawdą jest również to , iż kontaktowałem się z Panią telefonicznie szukając możliwości pomocy Państwu w dniu Waszej Uroczystości , (spotkalem sie z ponowną odmową z Pani strony) , następnie był telefon od Pani z zapytaniem czy moglibyśmy wrócić do "negocjacji" na co przystałem , miało dojść do spotkania , które w pierwotnym terminie nie  odbyło sie, do drugiego spotkania niestety juz nie doszło , ponieważ termin konkretnie nie został ustalony ustalony, gdyż w międzyczasie doszło do podpisania umowy z inną Parą Młodą.

Szanuję każdego Klienta,i życzyłbym sobie , aby wszystkie Młode Pary i nie tylko , były zadowolone z poziomu swiadczonych przeze mnie usług. Na pewne sytuacje nie mam niestety wpływu , jak chociażby na brak zdecydowania ze strony Par Młodych spotykających się ze mną w celu ewentualnego podpisania umowy. Na pewno prawda leży gdzieś pośrodku.  
Być może należaloby znaleźć inne lepsze wyjście  - co niekiedy jest bardzo trudne , niestety.

Wszystkie zainteresowane strony a w szczególności przesympatyczną Pania Agnieszkę jeszcze raz gorąco przepraszam.









Offline Agulec_102

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4019
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.05.2010
Odp: Dj Misiek - opinie!
« Odpowiedź #11 dnia: 3 Marca 2010, 16:54 »
Myszuś, Panie Jacku,

dlatego wyraziłam tylko swój żal, ale jak zaznaczyłam, prywatne odczucie. A przede wszystkim napisałam dlatego, aby forumki zwracały uwagę na to, by jednak wszystko mieć na piśmie, bo inaczej zdarzają się niespodzianki, niedomówienia, jak w każdej branży zresztą.

Zdaję sobie sprawę, że było trochę zawirowań co do prowadzenia imprezy przez Pańską osobę, w moim przekonaniu nasza sobotnia rozmowa telefoniczna była dosyć jasna, kwestią było umówienie się na konkretny dzień na podpisanie rzeczowej umowy (obiecałam się skontaktować w tygodniu, ponieważ I-szy termin odpadł z przyczyn wyższych), no trudno, może ja nie wyraziłam się wystarczająco jasno, może Pan mnie nie zrozumiał, nieistotne, sprawa zamknięta.
Ja pozwolę sobie tylko jeszcze zasugerować, aby jednak w takim przypadku gdy na jeden termin jest więcej chętnych, kontaktować się z tymi, którzy byli w pierwszej kolejności. Miałam taką właśnie sytuację z p.M. Bajonem, który od początku zapowiedział, że na mój termin jest para chętna (jeszcze niezdecydowani), więc nic nie obiecuje, bo oni mają jednak pierwszeństwo, co dla mnie było całkowicie zrozumiałe. No i zabrali mi Go  ::)
Panie Jacku, również uważam Pana za miłą osobę, dużo zdrówka.

Offline Niki_73
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dj Misiek - opinie!
« Odpowiedź #12 dnia: 3 Marca 2010, 17:26 »
:)No widzę że najlepszy dj w zachodniopomorskim znów jest na linii ostrzału . Ludzie dajcie mu już spokój, facet jest świetnym dj-em ma bardzo mało wolnych terminów a to chyba zdecydowanie świadczy o tym jaki jest dobry, ja sama miałam szczęście że się wpasowałam z datą ślubu w wolny termin i było super. Wspólnie z mężem i rodzicami stwierdziliśmy że dzięki niemu nasza impreza była wystrzałowa magiczna i wszystko od początku do końca było super. Jeżeli ktoś nie wie czego chce i nie może sie dogadać z tak komunikatywnym facetem jak Pan Jacek to już tylko i wyłącznie jest jego problem .  wszystkim chętnym bardzo polecam tego dj a zainteresowanym wyśle wiadomości na priw Pozdrawiam