Autor Wątek: Co najpierw ???  (Przeczytany 7458 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cherry

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 447
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31.07.2010
Co najpierw ???
« dnia: 22 Stycznia 2010, 19:22 »
Dziewczyny, mam problem. Ponieważ nie wiem co powinnam w dniu ślubu załatwić najpierw :-\
Jak myslicie, najpierw iść do fryzjera i później z ułożoną grzywką, welonem i fryzurą na makijaż, ale wtedy jest on wykonywany na siedząco i grzywka zostanie zburzona przy nakładaniu na czoło kosmetyków?
A może najpierw zrobić makijaż a potem isc do fryzjera, ale wtedy przy myciu włosów, ich układaniu, szczególnie układaniu grzywki, może jakimś przycinaniu jej on może się zniszczyć? Poratujcie bo już sama nie wiem  :-\
Jak to było u was ?

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: Co najpierw ???
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Stycznia 2010, 19:55 »
Najpierw fryzjer a pózniej makijaż .
Wiadomo że u fryzjera i sie myje i suszy włosy wiec wtedy makijaż się rozmyje , rozetrze itd .

A na czoło przecież nakładasz tylko jakiś fluid , puder i to trwa sekundę więc nic się raczej nie zniszczy .
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline madzia_n

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 20831
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Odp: Co najpierw ???
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Stycznia 2010, 20:13 »
Ja miałam najpierw fryzjera, potem makijaż. Z tym, że fryzjerka przychodziła do mnie do domu i została u mnie, podczas gdy ja jechałam na makijaż :) Po makijażu wróciłam do domku, a ona dorobiła mi grzywkę(bo przy malowaniu by się zepsuła jakby ją wcześniej zrobiła) i wpięła diadem i welon :)


Offline madzia_n

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 20831
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Odp: Co najpierw ???
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Stycznia 2010, 20:14 »
Ah jeszcze dodam, że to w sumie indywidualna sprawa fryzjerek czy makijażystek, bo, jak robiłam sobie próbny makijaż w jednym salonie, to powiedziano mi że mam przyjechać przed fryzjerem, a z kolei w tym salonie kosmetycznym gdzie się ostatecznie malowałam, powiedziano że najpierw ma być fryzura, potem makijaż. Fryzjerce łatwiej było czesać mnie po makijażu, ale w ostateczności uczesała mnie przed i było wszystko ok ;)


Offline paooolka

  • Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: Co najpierw ???
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Stycznia 2010, 10:58 »
podzielam zdanie Eli, podklad i puder mozna nalozyc tak ze nie popsuje fryzury
Il corpo è solo uno strumento. Il corpo senza lo spirito non ha nessun valore.

całkiem nowa JA

Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: Co najpierw ???
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Stycznia 2010, 12:09 »
Dobrym rozwiązaniem jest znalezienie salonu fryzjersko-kosmetycznego, gdzie najpierw umyją i lekko podsuszą włosy (ewentualnie zawiną na wałki), wtedy kosmetyczka robi makijaż a później fryzjerka kończy układać włosy. Ja tak zrobiłam przed studniówką i byłam zadowolona, więc przed ślubem też zdecyduję się na takie rozwiązanie :)

Offline alahya
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: Co najpierw ???
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Września 2001, 03:27 »
ja się skłaniam raczej ku kolenjości 1.  fryzjer 2.  makijaż, chyba tak bezpieczniej:)

Offline szachrajka133

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13 lipca 2013
Odp: Co najpierw ???
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Września 2011, 20:29 »
Ja mam przykład po sobie byłam tylko świadkową i najpierw miałam fryzjera a potem kosmetyczkę i to była dobra kolejność bo fryzjerka nie żałowała mi lakieru do włosów wiec moje czoło, uszy, i kark cały się lepił.  Gdy byłam na makijażu później pani mi wszystko tonikiem zmyła i fryzura nawet tego nie odczuła:)
Zakochany bliźniak:)

Offline Justyna88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Co najpierw ???
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Września 2011, 00:11 »
Też sądzę, że właściwą kolejnością jest 1.  fryzjer, 2.  kosmetyczka.  Podczas mycia włosów może dojść do starcia części podkłądu z czoła i policzków.   Poza tym lakier etc. , wiadomo. 

Offline Monika Margo

  • Monika Margo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
Odp: Co najpierw ???
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Marca 2013, 22:01 »
Najlepiej najpierw pójść do fryzjera a później do wizażystki.  Dobra makijażystka będzie uważać, żeby nie pobrudzić włosów makijażem.
Monika Margo

Offline SlubNaCyprze_net
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
Odp: Co najpierw ???
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Kwietnia 2013, 22:41 »
Najlepiej najpierw pójść do fryzjera a później do wizażystki.  Dobra makijażystka będzie uważać, żeby nie pobrudzić włosów makijażem.

Zgadzam się. Fryzjer bardziej Cię wymęczy niż makijażystka. Mycie włosów, układanie, utrwalanie. Lepiej nie ryzykować rozmazania tuszu, cieni.

Offline alicjakacik
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.07.2013
Odp: Co najpierw ???
« Odpowiedź #11 dnia: 7 Października 2013, 13:22 »
Najpierw fryzjer.  Koleżanka u góry dobrze mówi.  Fryzjer a potem do kosmetyczki na makijaż odpowiedni do uczesania.
odchudzanie kraków

Offline moniczka1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.2013
Odp: Co najpierw ???
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Listopada 2013, 09:41 »
ja mialam najpierw fryzjera, a potem kosmetyczke :) moim zdaniem taka powinna byc kolejnosc :)
w najgorszym przypadku - lepiej miec nieco "zepsuta" grzywke niz rozmazany make-up.  grzywke zawsze mozna jakos samemu ulozyc, a makijaz ? niestety nie da sie tak ladnie zrobic/poprawic po kosmetyczce