Autor Wątek: Kluby fitness w Bydgoszczy  (Przeczytany 4628 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Kluby fitness w Bydgoszczy
« dnia: 21 Stycznia 2010, 13:00 »
Czy któraś z forumowiczek mogłaby polecić dobry klub fitness w Bydgoszczy, najlepiej w centrum? Chciałabym zapisać się wkrótce na aerobik, żeby poprawić kondycję przed weselem i może zrzucić ze 2-3 kilogramy ;) Wcześniej ćwiczyłam w Belli w Toruniu, gdzie studiowałam i byłam bardzo zadowolona, ale jeśli chodzi o Bydgoszcz, to nie mam pojęcia gdzie warto się zapisać, więc proszę o opinie :)

Aha, jeśli któraś z Was też chce chodzić na aerobic a nie ma z kim, to proszę o kontakt :) Bo raczej nie uda mi się namówić żadnej koleżanki a samej chodzić się nie chce... ;)

Offline zosia442
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-2010
Odp: Kluby fitness w Bydgoszczy
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Stycznia 2010, 16:16 »
Niestety niezbyt w centrum miasta ale mogę polecić Klub Balance w Łuczniczce, jest to siłownia + sala do areobików z kącikiem 'spa' i cały klub tylko dla kobiet:)
PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode

Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: Kluby fitness w Bydgoszczy
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Stycznia 2010, 20:08 »
Do Łuczniczki mam dobry dojazd :) A wiesz może, jak się ten klub nazywa i jak tam cenowo wygląda?

Offline pzak

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 28.08.2010r
Odp: Kluby fitness w Bydgoszczy
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Stycznia 2010, 20:29 »
Niestety niezbyt w centrum miasta ale mogę polecić Klub Balance w Łuczniczce, jest to siłownia + sala do areobików z kącikiem 'spa' i cały klub tylko dla kobiet:)

Od 99zł miesięcznie za najsłabszy pakiet dla studentów/emerytów do 389zł za platynowy pakiet dla wszystkich. 3 słowa kluczowe w google ("Balance Łuczniczka bydgoszcz"), parę sekund i jest :)

Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: Kluby fitness w Bydgoszczy
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Stycznia 2010, 20:46 »
No tak, Zosia napisała nazwę, punkt dla mnie za bystrość :-\
99 zł dla studentów to sporo, w Belli studenci płacili 50 zł a pozostali 65 za karnet 10-godzinny, może Bydgoszcz jest droższa pod tym względem... :drapanie:

Offline olinda
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010
Odp: Kluby fitness w Bydgoszczy
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Stycznia 2010, 23:37 »
balance, sport factory i centrum to ta sama grupa cenowa od 100zl,
chodziłam do centrum i byłam bardzo zadowolona, zwłąszcza ze spiningu - super!!
cena wysoka, ale chodzisz ile chcesz w ciągu miesiąca. żeby zejść z kosztów, musiałabyś poszukać takich punktów, gdzie płącisz np. za 2 zajecia w tyg. Zobacz ofertę fitnessparku na floriana (samo centrum)


Offline zosia442
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-2010
Odp: Kluby fitness w Bydgoszczy
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Stycznia 2010, 10:03 »
hmm ciekawy ten fitnesspark i ma opcję wejsć tylko na fitness raz w tygodniu i to by mi starczyło:)
PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode

Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: Kluby fitness w Bydgoszczy
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Stycznia 2010, 14:16 »
Jakby ktoś był ciekawy, podaję ceny aerobiku w Fitnessparku na Floriana:

Wejście jednorazowe     16 zł
4 wejścia w miesiącu    54 zł
8 wejść w miesiącu     79 zł
12 wejść w miesiącu    105 zł
Karnet miesięczny bez ograniczeń    129 zł

Karnety na siłownię są odrobinę tańsze.

Znalazłam jeszcze klub fitness na Focha "Sunrise", ale nie mają tam karnetów na jedno lub dwa wejścia w tygodniu, są tylko karnety miesięczne bez ograniczeń (110 zł) i półroczne (550 zł). Trochę bez sensu, bo wiele kobiet i tak nie ma czasu chodzić częściej niż dwa razy w tygodniu, ale jeśli ktoś chce ćwiczyć bardzo często, to tam się bardziej opłaca ;)

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: Kluby fitness w Bydgoszczy
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Stycznia 2010, 15:35 »
Jak mieszkałam w Bydgoszczy to chodziłam do Sport Factory, bardzo bardzo polecam :) Niestety jest to dość daleko, dobrze, że chociaż dojazd tramwajem dobry :)

Offline martafly

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kluby fitness w Bydgoszczy
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Stycznia 2010, 20:41 »
rzeczywiście jeżeli chodzi o różnorodność zajęć odbywających się rownolegle
to chyba trudno przebić SportFacory - tylko ta lokalizacja....masakra, mnie po pół roku skutecznie zniechęciło
to do dalszych wypraw tam....niestety

Offline Mania86

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.10.2010 :)
Odp: Kluby fitness w Bydgoszczy
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Stycznia 2010, 17:50 »
bardzo fajnie i profesjonalnie jest w airfitness na poczatku fordońskiej (koło salonu citroena). nie wiem, jak cenowo, bo mam kartę zniżkową z pracy, ale wielki plus za profesjonalizm

Offline asiul
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 402
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.07.2010
Odp: Kluby fitness w Bydgoszczy
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Stycznia 2010, 18:13 »
ja jeździłam do factory kilka miesięcy, ale dwa tramwaje mnie wykańczały. Była motywacja co prawda, bo jak już się jedzie do klubu godzinę niemal, to szkoda wychodzić po kwadransie, więc twardo siedziałam na np dwóch zajęciach zorganizowanych i siłowni, ale teraz, zimą, to w ogóle sobie nie wyobrażam. Cała wyprawa plus powrót to trzy godziny dla mnie... Chodziłam też do klubu pod moim domkiem i chciałam się zapisać na nowo (100zł dla studentów), ale likwidują go. Sprzęt przenoszą do klubu, do którego zapisuję się jak tylko skończę sesję - Sportway się nazywa, dojazd jest dość łatwy. I cenowo wypadają rewelacyjnie, a zajęć np tanecznych jest milion razy więcej niż w Factory. Tam był tylko aerodance, a tutaj jest salsa solo, jakieś latino, taniec zmysłów, a dla dzielnych jakiś dancehall czy coś takiego i inne. Podobno jest opcja nauki tam pierwszego tańca ślubnego - na ich stronie oglądałam dwa przykłądowe filmiki... dobra, nie rozpisuję się, możecie sobie same w googlach sprawdzić. Ja myślę, że mi się spodoba, zresztą dam znać w lutym. Na pozostałe niestety szkoda mi czasu na dojazd, a ceny grubo powyżej 100 też nie zachęcają...

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: Kluby fitness w Bydgoszczy
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Stycznia 2010, 23:34 »
No tak, ale Sport Factory to nie szkoła tańca  ;D

Zajęcia mają różnorodne i uważam rewelacyjnie wyposażoną siłownie... no i pomysł z Ladies Corner... miodzio :)

Offline pinkGaf
  • pinkdisaLN
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
Może mnie wspomożecie
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Października 2015, 12:35 »
 Nie wiem doprawdy skąd u Was takie negatywne opinie. Sama/sam korzystam z usług tej firmy od wielu lat i nigdy nie zostałam potraktowana źle. 
« Ostatnia zmiana: 29 Października 2015, 13:32 wysłana przez zibi »