Autor Wątek: Be Free  (Przeczytany 2688 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline paulincia1984
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 51
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2016
Be Free
« dnia: 20 Stycznia 2010, 14:01 »
Witam czy zna ktoś zespół ze szczecina Be Free
Prosze o opinie

Offline MISIEK

  • Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 544
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Be Free
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Stycznia 2010, 15:00 »
Pierwszy raz słyszę tą nazwę , jeśli mam być szczery  ??? - niestety nie pomogę w tym temacie

Offline Kraspedia

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • Going out of my mind
  • data ślubu: 2010
Odp: Be Free
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Sierpnia 2001, 08:44 »
A ja znam.

Dosłownie przed chwilą pisałam o nich opinie  :)

Mieliśmy spotkanie z panem Tomkiem z tego zespołu, zanim zdecydowaliśmy się na dj'a.

Ja polecam.
Nie jestem długo na e-wesele, ale da się zauważyć, że szukając zespołu bądź dj'a właśnie tu, człowiek w kółko widzi te same nazwy zespołów i dj'ów którzy zapewne mają zajęte najbardziej oblegane terminy.
Zanim spotkaliśmy się z Be Free także próbowałam ich tu odnaleźć, ale bezskutecznie.

Paulincia myślę, że naprawdę warto spotkać się z tym zespołem.
Nie wiem jak prowadzą wesela. . .  ale Pan Tomek poświęcił nam dużo czasu by opowiedzieć wszystko ze szczegółami, pokazać filmiki, zdjęcia.  Mieliśmy okazję też zobaczyć sprzęt na którym grają bo zostaliśmy przyjęci w ich studiu muzycznym.  Widać, że to nie tylko zespół weselny, ale przede wszystkim ludzie muzycznie wykształceni, którzy czują muzykę.
Także warto się nimi zainteresować.

Pozdrawiam

Offline BiK
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • data ślubu: 17.08.2013
Odp: Be Free
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Sierpnia 2013, 10:45 »
REWELACYJNE TRIO!!! Pełen profesjonalizm!!! Grali na naszym weselu.   Dodatkowo przygotują dla Was mix muzyczny na pierwszy taniec- dla najbardziej wymagających.  Było rozrywkowo, rewelacyjnie, cudownie.   Brak słów, żeby to opisać- to trzeba przeżyć!!! Dzięki nim- NASZ DZIEŃ BYŁ JAK Z MARZEŃ, a uśmiech nie schodził nam z twarzy.   Nasi Goście wychwalają ich po dziś dzień.   Wesele było pełne zabaw, tańców, śpiewów, niespodzianek, biesiadowania i szybkich zwrotów akcji.   GORĄCO POLECAMY, a nie pożałujecie!!!

Więcej komentarzy o nich na ich stronie internetowej, gdzie można również sprawdzić ich terminarz na rok obecny, jak i przyszły.