Autor Wątek: Jakie dodatki do sukni Palladium San Patrick?  (Przeczytany 2601 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline batat
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
Jakie dodatki do sukni Palladium San Patrick?
« dnia: 14 Stycznia 2010, 11:56 »
Cześć dziewczyny, kupiłam suknię ślubną (teraz mam wątpliwości czy to "ta", ale wisi już w szafie, więc klamka zapadła), a teraz się zastanawiam jakie dodatki do niej dobrać. Przede wszystkim mam problem z biżuterią. I welon - na pewno mgiełka bez haftów, ale krótki, długi  ??? Pomożecie?

Offline anulla_p

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6506
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27-06-09
Odp: Jakie dodatki do sukni Palladium San Patrick?
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Stycznia 2010, 17:20 »
kieca piękna, piękna, piękna  :o

dodatki widziała bym jak najbardziej delikatne, kolczyki nie wiszące tylko na sztyfcie i delikatny łańcuszek i wszystko to w kolorze srebra



Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline 84aska

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 5 września 2009
Odp: Jakie dodatki do sukni Palladium San Patrick?
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Stycznia 2010, 09:12 »
Śliczna suknia:)
ja również uważam, że dodatki srebrne lub z białego złota - na pewno łańcuszek lub delikatny naszyjnik i nieduże kolczyki.
Co do welonu - jak najbardziej mgiełka bez żadnych ozdób i jak najbardziej długi, lekko ciągnący się po ziemi. Jednak ważne, żeby tiul był lekki i delikatny... Będzie romantycznie i elegancko :) ale to oczywiście tylko moje zdanie i propozycja:)


Offline paooolka

  • Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: Jakie dodatki do sukni Palladium San Patrick?
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Stycznia 2010, 11:46 »
piekna suknia :)
minimalizm to podstawa, tak jak wspomniały dziewczyny, delikatne kolczyki + lancuszek z drobna zawieszka.
suknia ma tren?
a niechcialabys takiego welonu jak ma modelka? pieknie wyglada!
Il corpo è solo uno strumento. Il corpo senza lo spirito non ha nessun valore.

całkiem nowa JA

Offline batat
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Jakie dodatki do sukni Palladium San Patrick?
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Stycznia 2010, 08:55 »
Dzięki dziewczyny, też mi się wydawało, że najbardziej pasowałaby jakaś delikatna biżuteria. Tylko muszę się zastanowić nad naszyjnikiem, może w ogóle z niego zrezygnuje  ??? Suknia ma tren, ale nie chcę mieć welonu równego z trenem, tylko kupię chyba równy z suknią. Z firmowego raczej zrezygnuję, bo za welony San Patricka i Pronoviasa trzeba niestety słono zapłacić  :P