Autor Wątek: kwiaty dla alegrików  (Przeczytany 13925 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madziatko

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8927
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010/31.07.2010
kwiaty dla alegrików
« dnia: 10 Stycznia 2010, 11:44 »
Z jakich kwiatów zamówić bukiet, biorąc pod uwagę alergię narzeczonego? Które kwiaty bardziej "drażniące" są? Na chwilę obecną myślę tylko o skromnym bukieciku z róż, bo na nie aż tak nie kicha. Znacie jakieś kwiaty obojętne dla "kichaczy" i żeby pod koniec lipca były dostępne...



Offline gulka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
Odp: kwiaty dla alegrików
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Stycznia 2010, 17:12 »
madziatko   z tego co wiem to nie znajdziesz kwiatka dla alergika  pozostaje opcja sztuczne z domieszka piórek perełek i żywych dodatków zielonych chociaż osobiście nie jestem zwolenniczka sztucznych całkowicie w opcji ślub !!!mysle że twój  narzeczony przetrzyma ceremonie . będziesz bukiet trzymać z dal od jego noska lub wydłubac słupek w kwiatku zastępując go np ozdobnym brylancikeim lub szpilką
www. halokwiaty. sklepna5. pl

Offline madziatko

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8927
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010/31.07.2010
Odp: kwiaty dla alegrików
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Stycznia 2010, 17:38 »
Ja też nie wyobrażam sobie wiązanki ślubnej ze sztucznych kwiatów.. Co to to nie...
Ale niektóre kwiaty uczulają bardziej, a drugie mniej. Na różyczki mniej kicha, więc myślę o nich. Lecz pytam, może ktoś ma doświadczenie i może poradzić coś w tej kwestii..
Trzymanie z dala nie wchodzi w grę, bo czasem wystarczą kwiaty w tym samym pomieszczeniu i zakicha się na śmierć. A w aucie przecież bukiet ze sobą będę miała...



Offline gulka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
Odp: kwiaty dla alegrików
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Stycznia 2010, 10:15 »
hmm wiesz uczulenia sa różne  jeden będzie kichał na róże a inny na fiołki a wy chyba macie ślub jak widzę w lipcu wiec dochodza pylenia letnie traw oj cięzki jest los alergika hehe wiesz może jeszcze  byc bukiet z niewykształconych pąków lili z dodatkiem zielonego  kwiat jest okryty jeszcze i nie rozrzuca pyłków jęsli chcesz to ci wyśle na pw zdjęcie
www. halokwiaty. sklepna5. pl

Offline madziatko

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8927
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010/31.07.2010
Odp: kwiaty dla alegrików
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Stycznia 2010, 13:56 »
Bardzo poproszę :)



Offline WeseleZklasa

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: kwiaty dla alegrików
« Odpowiedź #5 dnia: 6 Kwietnia 2012, 00:26 »
a może papierowy bukiet z origami? :)

Offline SFA
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • data ślubu: 21.10.2012
Odp: kwiaty dla alegrików
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Lipca 2012, 14:43 »
Z tym origami to pomysł nawet nie zły lecz lepsze chyba prawdziwe, a może coś odczulającego weź i będzie ok? Co? Musi być jakiejś wyjście z sytuacji,a może na jakiś rodzaj kwiatów nie jesteś uczulona co?

Offline polemika_schola

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.10.11r.
Odp: kwiaty dla alegrików
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Lipca 2012, 12:38 »
po co kombinowac, lepiej kupic sobie leki na alergie :)
polecam BUDERHIN, zaczniesz go brac 2-4 dni przed ślubem i problemu nie będzie, jestem alergikiem i biore go regularnie

Offline kasieczka00
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.09.1987
Odp: kwiaty dla alegrików
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Października 2012, 10:47 »
Leki dla alergików i sprawa załatwiona, choć origami to bardzo oryginalny pomysł:)