Autor Wątek: cuekirnia Beza - Antoniów w Dąbrowie Górniczej  (Przeczytany 12346 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gala22

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: IX 2010
cuekirnia Beza - Antoniów w Dąbrowie Górniczej
« dnia: 9 Stycznia 2010, 22:19 »
Mam pytanie jakie macie doświadczenie z tą cukiernią i jakie ciasta wam najlepiej smakowały - potrzebne jest mi to paczek dla gości oraz jaki smak tortu wg was był najsmaczniejszy  lub z jakim kremem???
ps. jaki wystrój tortu cukiernia preferuje???

Offline ajka85

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 634
  • Płeć: Kobieta
  • Miłość, miłości jakże pięne bramy
  • data ślubu: 21.08.2010
Odp: cuekirnia Beza - Antoniów w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Stycznia 2010, 09:30 »
ciasta i torty przepyszne, wszystkie... Pan cukiernik dostosuje sie do Ciebie, jesli masz jakas wlasna wizje tortu. Malo tego przyznac musze, ze zazwyczaj mam obawy przed kupowaniem ciast z masami to on je robi przepyszne, ale rownie dobre sa inne. Zamow te, ktore Ty ( twoi goscie) najbardziej lubisz

Offline gala22

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: IX 2010
Odp: cuekirnia Beza - Antoniów w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Stycznia 2010, 13:18 »
Myslałam o wisniowym z bita smietaną  ;D a jakie ciasta polecasz do paczki dla gości???

Offline ajka85

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 634
  • Płeć: Kobieta
  • Miłość, miłości jakże pięne bramy
  • data ślubu: 21.08.2010
Odp: cuekirnia Beza - Antoniów w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Stycznia 2010, 13:27 »
moze tradycyjnie jablecznik sernik i cos jeszcze? Moj narzeczony uwielbia stamtad orzechowca miodowego

Offline aagaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3236
  • RAZEM od 3.03.2004
  • data ślubu: 2011
Odp: cuekirnia Beza - Antoniów w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #4 dnia: 4 Lipca 2011, 12:02 »
ja mogę polecić każde ciasto z tej cukierni!! Są pyszne! :)
ja uwielbiam sernik i tiramisu !


Offline klient28
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: cuekirnia Beza - Antoniów w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Stycznia 2012, 14:24 »
25. 01. 2012

Doświadczenia są nie miłe .  Już opisuje dlaczego.  Parę dni temu zadzwoniłem z zapytaniem czy można by było w środę czyli dzisiaj spróbować samych ciast.  Wiadomo że tortu nie będzie z wiadomego powodu, gdyż tortu nikt nie zrobi dla jednej osoby.  Oczywiście pani potwierdziła że można przybyć i że można przyjechać i że ona przekaże komu trzeba żeby coś przygotowali z ciast na spróbowanie.  No i finał: Po przyjeździe wręcz otrzymaliśmy opryskliwy śmiech że jak to nikt się nie umawiał.  Nie wiem czy to był szef czy nie gdyż biegał po zakładzie i swojej prywatnej posesji jak potrzepany i każdego pracownika wypytywał czy ktoś dzwonił i się umawiał.  Wnioskuje że to interes rodzinny i jest tam tyle szefów ilu pracowników.  Każdy odbiera telefon i każdy jest szefem.
Najlepsze jest stwierdzenie jak powiedziałem że się tak nie robi bo specjalnie człowiek brał wolne w pracy żeby przyjechać to otrzymaliśmy odpowiedź następującą : cyt: " Przecież nie musi Pan korzystać z naszych usług ".
Wnioski i punktacja 0-10
- podejście do potencjalnego klienta 1 / za to że w ogóle się odezwał i wpuścił na zakład
- kontakt bezpośredni w rozmowie 0
- wypieki : może i dobre bo kuzynka z będzina od nich brała ale po takiej rozmowie to i najlepsze ciasto by stanęło w gardle i tylko nie miłe wspomnienia.
- obsługa telefoniczna i dogadanie 0 : obiecanki cacanki przez telefon a na miejscu głupiemu radość
To tyle .  Dodam że znam tą ciastkarnię nie od dziś i nigdy tak nie było.  I na koniec dodam że tak to jest w życiu jak już się czegoś dorobisz i wypromujesz to później traktujesz kogoś jak śmiecia ( czyli potencjalnego klienta ).

Offline aagaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3236
  • RAZEM od 3.03.2004
  • data ślubu: 2011
Odp: cuekirnia Beza - Antoniów w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Stycznia 2012, 14:34 »
cóż to za klient który w jedynym swym poście stara się w taki sposób oczernić od wielu lat działającą cukiernię!
przykre to bardzo, gdyż zazwyczaj takie opinie zapadają w pamięć bardziej niż setki pozytywnych.
Mam nadzieję że nie zepsuje ona tak dobrej opinii tej cukierni, ja sama nie mam zamiaru brać jej do siebie
gdyż wielokrotnie, na wielu imprezach i weselach miałam okazję kosztować tych ciast,
a także na własnym weselu byłam przez nich obsługiwana i od początku do końca,
kiedy bym tam nie była byłam bardzo mile obsłużona i nikt nie traktował mnie jak śmiecia!

a skoro już Pan zna tę cukiernię nie od dziś to tym bardziej się dziwię...



Offline klient28
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: cuekirnia Beza - Antoniów w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Stycznia 2012, 14:41 »
Proszę czytać ze zrozumieniem.  I dopiero stawiać wnioski co do mojego postu.  To są moje odczucia które dosłownie wynikły o godzinie 11. 00 dzisiejszego dnia więc proszę nie komentować jak Pani nie było na miejscu.  Bo sobie nie życzę akurat.  A pani już się w tej kwestii wypowiedziała , a forum służy do wystawiania komentarzy a nie do bronienia.  Wnioskuje że Pani ma coś wspólnego z ciastkarnią.  Gdyż powiedziałem również że to opisze na forum , a pani nagle tak jakoś pani komentuje.  Więc powtarzam wypraszam sobie bo nie było pani przy tym zdarzeniu więc niech sobie Pani daruje. 

Offline aagaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3236
  • RAZEM od 3.03.2004
  • data ślubu: 2011
Odp: cuekirnia Beza - Antoniów w Dąbrowie Górniczej
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Stycznia 2012, 18:28 »
Zapewne wszyscy którzy coś będą teraz komentować w pozytywny sposób, będą mieli coś wspólnego z tą cukiernią...
dla Pańskiej wiadomości, jestem na tym forum od 6 lat jako prywatna osoba. I mam tu więcej wpisów na różne tematy niż jeden specjalnie krytykujący. Oczywiście Pana prawo i tego nikt Panu nie odbiera.
Wiem tylko jak odbierane są negatywne opinie, pamięta się je dłużej niż te pozytywne.