Autor Wątek: Witam...  (Przeczytany 2579 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yuri
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Witam...
« dnia: 4 Stycznia 2010, 21:49 »
. . .  chciałem się przywitać, i urządzić sobie ładnie profil, ale po zapoznaniu się z totalitarnym regulaminem strach cokolwiek tu zrobić. . .

Offline justys0101
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7686
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: [color=black
Odp: Witam...
« Odpowiedź #1 dnia: 4 Stycznia 2010, 22:01 »
Nie jest tak źle  ;)  :hello:

Offline izabelle13

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3688
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.09.2007
Odp: Witam...
« Odpowiedź #2 dnia: 4 Stycznia 2010, 22:04 »
Witaj na forum ;D

Offline yuri
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witam...
« Odpowiedź #3 dnia: 4 Stycznia 2010, 22:14 »
oj jest ;) popatrzmy na ten regulamin :)
  20.  Zabrania się kasownaia i usuwania wątków lub ich fragmentów.  Forum jest miesjcem publicznym jeżeli więc ktoś ma wątpliwości czy chce pisać o rzeczach osobistych publicznie niech się zastanowi zanim coś napisze.  Z chwilą publikacji postów na forum staja się one wlasnosićą wlaściciela serwisu. - jak można zabraniać ludziom edycji ich własnych postów? ale mniejsza o to forum jest miejscem publicznym według regulaminu, a dalej czytamy. . .
  2.  Posty o charakterze kryptoreklamy są surowo zabronione.  W przypadku pojawienia się takich postów na forum, będą one natychmiast kasowane, a autor otrzyma ostrzeżenie od Administratora.  Trzy ostrzeżenia oznaczają zakaz pisania postów.
   3.  Za reklamę / kryptoreklamę uważa się:
- pisanie postów o treści reklamowej;
- podawanie w postach danych adresowych do firm świadczących usługi w branży weselno - ślubnej;
- podawanie linków do komercyjnych stron www firm z branży weselno - ślubnej;
- zamieszczanie zdjęć z logotypem, nazwą, nazwiskiem czy innym napisem będącym nazwą firmy;
- podawanie w profilu użytkownika adresu e-mail sugerującego swym brzmieniem branżę weselno- ślubną, adresu komercyjnej strony www lub adresu strony prywatnej, w której zamieszczony jest link do strony komercyjnej;

Podawanie linków do naszej bazy danych nie narusza zasad regulaminu forum

krypto reklama ?? czyli co jeśli zapytam o jakieś firmy z branży to będziecie mogli mi podać tylko te zaakceptowane przez administratorów?? czy to nie narusza jakiś ogólnych zasad którymi rządzą się fora dyskusyjne? gdzie ludzie mogą polecić innym coś co jest rzeczywiście dobre a nie tych którzy wykupili sobie reklamę.  co innego gazetka, banery reklamowe.  ale żeby ograniczać użytkowników? A zdjęcia z logotypem. . .  to przepraszam jak dostane od fotografa ze swojego ślubu zdjęcia z jego logiem, a jego nie będzie w bazie to co? Nie mogę ich umieścić? Co innego płatna reklama którą właściciel strony może wrzucać gdzie chce a co innego ograniczanie użytkowników. . .  To jest otwarte forum dyskusyjne czy kółko wzajemnej adoracji ? Sorry ale nie spotkałem się nigdy z taką polityką na forum, zwykle jest tak że ludzie podają sobie nawet linki do konkurencji jeśli jest tam odpowiedź na ich pytanie, panują zasady zdrowej konkurencji, a nie celowych ograniczeń.

Offline yuri
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witam...
« Odpowiedź #4 dnia: 4 Stycznia 2010, 22:17 »
nie mniej jednak ja również Was witam ;) i mam nadzieję że ktoś podejmie dyskusję na ten temat, bo szkoda żeby w miejscu które jest tak popularne i zrzesza tylu ludzi działy się takie rzeczy.

Offline mka

  • Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5815
  • Płeć: Kobieta
  • We are connected that is how I feel...e-zadymiary
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Odp: Witam...
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Stycznia 2010, 12:22 »
Zasady są proste, albo się je akceptuje albo nie....witam  :hello:

Offline heartache

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.04.2011
Odp: Witam...
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Stycznia 2010, 16:47 »
 :hello:
A wszystko to przez pomyłkę ... :)


Offline aagatkaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4044
  • Płeć: Kobieta
Odp: Witam...
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Stycznia 2010, 10:29 »
Witaj na forum! :-*
życzę miłego buszowania! ;)
Pozdrawiam!

Offline Isus

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1227
  • Płeć: Kobieta
  • Kochamy się:*
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: Witam...
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Stycznia 2010, 11:36 »
Witam!
Regulaminem nie ma sie co tak bardzo przejmować ;D
Zycze Ci młego forumowania :id_juz: :id_juz:

Offline ANNUUSSIIA

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 952
  • Płeć: Kobieta
Odp: Witam...
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Stycznia 2010, 13:14 »
Ja również Cię Witam!!! :)
Regulamin nie jest taki zły :)