Autor Wątek: HOTEL/ RESTAURACJA DAKOTA - NIWY. Proszę o opinie  (Przeczytany 3169 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marta_Lewa123
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
HOTEL/ RESTAURACJA DAKOTA - NIWY. Proszę o opinie
« dnia: 14 Grudnia 2009, 21:26 »
14. 08. 2010 mam tam wesele, i chciałabym prosić pary młode o opinie

Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: HOTEL/ RESTAURACJA DAKOTA - NIWY. Proszę o opinie
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Grudnia 2009, 21:46 »
ooooo chociaż jestem już po ślubie,czekałam na kogoś kto zdecyduje się mieć tam wesele;-) Superrrrrrrr miejsce,gdyby było już wtedy kiedy my załatwialiśmy salę na bank robilibyśmy tam wesele;-)miejsce bardzo nas zauroczyło,wesele mieliśmy w gazdówce,ale dzień przed pojechaliśmy do Dakoty zapytać,czy moglibyśmy przyjechać tam na zdjęcia......noi udało się;-)))) miejsce jest magiczne,śliczne wnętrza,piękne,niepowtarzalne fotki na zewnątrz jak i w środku;-)oczuwiście nie moge nic stwierdzić o jedzeniu i całej organizacji,ale cała załoga bardzoooooooooooo fajna,bardzo mili i uprzejmi ludzie z obsługi,w dniu ślubu bardzo fajnie sie tam czuliśmy,było dużo śmiechu,pozwolili nam robić fotki gdzie tylko chcemy.....no superrrrrrrrrrr.gratuluje wyboru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Offline Marta_Lewa123
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: HOTEL/ RESTAURACJA DAKOTA - NIWY. Proszę o opinie
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Grudnia 2009, 21:28 »
Dziękuje za takie miłe słowa otuchy. .  No mam nadzieje że zorganizują wesel na poziomie.  Pozdrawiam

Offline tola84

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.06.2010
Odp: HOTEL/ RESTAURACJA DAKOTA - NIWY. Proszę o opinie
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Grudnia 2009, 13:05 »
tez myslalam zeby tam zrobic wesele ale szczerze mowiac ceny troszke nas przestraszyły no i nie mozna wnosic swojego alkoholu. Fakt wystroj przepiekny. Ja osobiscie tam nie jadlam ale ostatnio moj tata byl tam na obiadku i nie byl zachwycony powiedzial ze juz tam nie pojedzie, ale wiadomo co osoba to inna opinia moze byc 10 osob zadowolonych a jedna nie wiec sie nie przejmuj miejsce sliczne