Autor Wątek: Suknie ślubne La Sposa i Pronovias czy są naprawdę ciężkie?  (Przeczytany 3245 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fili25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.05.2010
Witajcie,

Mam pytanie, zwłaszcza do dziewczyn które przetańczyły swoje wesela w sukniach hiszpańskich. W salonach ślubnych dowiedziałam się, że te suknie są bardzo ciężkie, więc po paru godzinach noszenia mogę mieć dosyć, a strasznie mi się podobają. Czy da się w nich wytrzymać? Jestem osobą niską i szczupłą i dlatego się troszkę obawiam. Pozdrawiam.

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: Suknie ślubne La Sposa i Pronovias czy są naprawdę ciężkie?
« Odpowiedź #1 dnia: 2 Grudnia 2009, 23:51 »
ja miałam la sposę - persję.. dugi tren ciągnął mnie " do tyłu" ale żeby zwiększyc pewnośc z,ę   nie zerwie się wiązanie były wszyte podwójne troki..

suknia jest cieżka  dlatego panie wszyły mi ramiaczka.. do kościoła schowane  wewnatrz sukni , które załozyłam na balety... czy da się wytrzymać?? no pewnie,zę się da... fakt.. na koniec chciałam ją z siebie zerwać zeby uwolnic się od jej cieżaru ale było to o godzinie 7dmej rano a załozyłam ją około 11.30

pronovias to firma- córka la sposa.. myślę,ze  tkanina jest lzejsza ( suknie te są "tańszą" kopią la posa), bo suknie la sposa szete są z satyny królewskiej - materiał stworzony specjalnie dla la sposa- a ta satyna jest cieżka...

reasumując..

podoba ci się ?? bier!!
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Fili25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.05.2010
Odp: Suknie ślubne La Sposa i Pronovias czy są naprawdę ciężkie?
« Odpowiedź #2 dnia: 3 Grudnia 2009, 12:57 »
Monia dzięki za radę.
 
Byłam już w kilku salonach, ale jednak materiały tych hiszpańskich sukienek są naprawde rewelacyjne, po prostu bajeczne. Zła jestem tylko na siebie, bo w jednym salonie Pani z góry mi powiedziała, że sukienka jest bardzo ciężka i nawet nie zaproponowała do przymiarki a to był mój numer 1, więc mogłam się uprzeć. Na 90% jestem teraz zdecydowana na La Spose (10% to ten ciężar hehe), a Pani zaproponowała nawet skrócenie trenu w celu zmniejszenia tego ciężaru, chociaż wiem że właśnie te treny dodają uroku. Pozdrawiam

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: Suknie ślubne La Sposa i Pronovias czy są naprawdę ciężkie?
« Odpowiedź #3 dnia: 3 Grudnia 2009, 13:41 »
szczerze?? moja persja zyskła na wyglądzie kiedy  zcięłam go całkowicie po weselu... zrobia się z niej "rurka" i wygląda teraz niebo lepiej ;) tyleże ja po ciaży  w nią już nie wejdę ;)
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"