Autor Wątek: Kościół Rektorski Ducha Św. ul.Jana Pawła II- ma ktoś zdjęcia wystroju, opinie?  (Przeczytany 3190 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline orinokooo

  • Marzenia trzeba spełniać.. same się nie spełnią:D
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10-07-2010
Baaaardzo zależy mi na zdjątkach ze ślubów i opiniach na temat tego małego kościółka.  Niestety poszukiania w necie spełzły na niczym a wiem, że nie tylko ja szukam  ;D
Będę wdzięczna za każdą fotkę.

Pozdrawiam Przyszłe Panny Młode


Offline martafly

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Kobieta
Witaj!

Moim zdaniem to najlepszy wybór jakiego mogłaś dokonać, ten kościół jest po prostu magiczny :)

Tu wrzucam dwa zdjęcia dekoracji z kościoła św. Ducha, a na maila prześlę Ci więcej, a także filmiki
Napiszę też jak wygląda tam sprawa z dywanem, kwiatami na ołtarz itd ...

Aha koszt tej dekoracji to 450zł do podziału między wszystkie Pary :)







serdecznie pozdrawiam wszystkie Panny Młode, które wybrały ten uroczy kościół :)


Offline orinokooo

  • Marzenia trzeba spełniać.. same się nie spełnią:D
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10-07-2010
Nie wiem jak mam dziękować za fotki  :D :D :D

Nie potrafiłam go sobie wyobrazić w wystroj ślubnym... przyznam, że wybrałam go niejako z konieczności - nie robili nam najmniejszych problemów co do rezerwacji terminów i stamtąd najłatwiej poprowadzić gości na wesele. Ale po obejrzeniu zdjęc jestem zachwycona, słyszłam co prawda, że ten kościół na ślub jest idealny ale to od przyszłej teściowej a nasze gusta nie zawsze się zgadzają ;D
Jeszcze raz wielkie dzięki martafly  :D


Offline Agii_87

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
  • Otworzyłeś moje serce i uratowałeś moją duszę :*
  • data ślubu: 17.07.2010
oooo no proszę ja również ślubuje w Kościele Rektorskim tydzien po Tobie, fakt kościół jest śliczny, jak bym równiez mogła prosić o jakieś informacje związane z dekoracja to bym była baaaaardzo wdzieczna :)

Offline zosia442
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-2010
Mój najpiękniejszy dzień również będzie miał miejsce w tym Kościółku, miesiąc po Was. Ja wybrałam to miejsce ponieważ Kościół jest kameralny i będzie pełen bliskich mi osób, natomiast wielkie kościoły nie dają takiego wrażenia. Księża są bardzo weseli i sympatyczni a przedewszystkim są po stronie młodych a nie przeciwko nim jak to niestety bywa w innych parafiach:(
Będziemy mieć piękne Śluby:)
PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode

Offline orinokooo

  • Marzenia trzeba spełniać.. same się nie spełnią:D
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10-07-2010
Szkoda tylko, że nie znalazła sie jeszcze żadna para, która bierze ślub w ten sam dzień... trzeba będzie stroić samemu  :P


Offline PikkuMu
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2011
czy ktoś się orientuje jak to jest w rektorskim gdy chce się przyprowadzić księdza z zewnątrz? (a dokładnie z rodziny) ??? co trzeba załatwić ? i jakie koszta? Wolałabym się przygotować przed rozmową z księdzem stamtąd.

Offline PikkuMu
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2011
Szukam par które niedługo będą miały ślub w tym kościele