Autor Wątek: jakie wybrać obrączki by przetrwały lata  (Przeczytany 4411 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline agnes1984

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-08-2010
jakie wybrać obrączki by przetrwały lata
« dnia: 9 Listopada 2009, 00:59 »
Cześć! Planujemy ślub w sierpniu 2010 roku.  Jest jeszcze duzo czasu ale juz powoli zastanawiamy sie nad modelem obrączki.  Gładkie, kalsyczne? czy z wzorkiem? diamentowe czy satynowane (te ostatnie najbardziej mi sie podobają)? Oboje prowadzimy firmę , co wiąże sie z wyjazdami po towar, noszeniem skrzynek itp czyli potencjalne narazenie obrączki na zarysowania. Dla mnie obraczka stanowic bedzie symbol milosci wiec bedzie uzywana na codzień.  Dlatego chciałabym prosic Was o radę, jaki rodzaj obrączki najlepiej kupic aby potencjalne zarysowania byly mało widoczne i służyła na lata?? Czy mój typ satynowanej zółtym złocie polecacie?

Offline Daria81
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 84
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2009
Odp: jakie wybrać obrączki by przetrwały lata
« Odpowiedź #1 dnia: 9 Listopada 2009, 15:47 »
My kierowaliśmy się renomą jubilera.Wybraliśmy obrączki w Aparcie i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Od  dnia ślubu nie ściągamy obrączek, nawet do sprzątania i innych prac domowych jej nie zdejmuję . Obrączki się nie rysują, wyglądają przepięknie.

Offline nesa
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-08-2010
Odp: jakie wybrać obrączki by przetrwały lata
« Odpowiedź #2 dnia: 9 Listopada 2009, 15:57 »
tylko nie satynowe. moja przyjaciółka sprzedaje złoto i te satynowe sa tragiczne niby właśnie na nich nie powinno być nic widać a się strasznie brudzą, rysują. już lepsze piaskowane.
a najlepsze takie by były średnio błyszczące- chodzi mi o to by nie były polerowane na wysoki błysk bo wida,c wszystkie rysy. i najlepsze półokrągłe bo na płaskich też widać wszystkie rysy.
czyli dla was najlepsze mega klasyczne. na pewno na lata.