Autor Wątek: Dj Camillo - proszę o opinie  (Przeczytany 4548 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zosia442
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-2010
Dj Camillo - proszę o opinie
« dnia: 13 Października 2009, 10:22 »
Jeśli zna ktoś z imprezy weselnej DJ Camillo bardzo prosiłabym o opinie na jego temat.

Pozdrawiam:)
PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode

Offline AGA_81
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12 wrzesień 2009
Odp: Dj Camillo - proszę o opinie
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Listopada 2009, 14:15 »
Naprawdę godny polecenia :)  Dj Camillo poprowadzil nasza zabawe weselną w Inowrocławiu, we wrześniu tego roku .  Jesteśmy bardzo zadowoleni.  Znalezłam jego namiary w internecie .  Koleś ma rewelacyjne pomysły na to jak zabawic gosci . Przebiera sie za rózne postacie z telewizji [na naszym weselu przebrał sie za Jacksona, Merlin Monroe i goscia z Blues Brothers] O0 .  Widac ,że lubi to co robi .   Muzyka byla dla kazdego,zarówno dla starszych jak i nieco młodszych ludzi.  W dodatku swietnie tanczyl z moją ciotka  ;D Gral tez na gitarze i spiewal sto lat.  Pełny profesjonalizm .  Cena równiez nie była wysoka.  Wczesniej bylismy z meżem na weselu innego dj,  za którgo moja kuzynka zapacila tyle samo co my za Camillo .  Tamten puszczal tylko muzyke i poprowadzil oczepiny bez zadnych wiekszych atrakcji.  POLECAM  :)

Offline zosia442
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-2010
Odp: Dj Camillo - proszę o opinie
« Odpowiedź #2 dnia: 9 Grudnia 2009, 11:34 »
własnie na rozmowie z nim, również odczuliśmy to, że lubi to co robi a to jest bardzo ważne. A jak jeszcze słyszę jakąś tak pozytywną opinie to już zupełnie jestem spokojna:) dziękuje:)

pozdrawiam
PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode

Offline Minojaka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dj Camillo - proszę o opinie
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Grudnia 2009, 15:03 »
bez urazy ale ja przygotowujac sie do slubu korzystam z wielu porad...a widze ze osoba o tym pseudonimie AGA_81 zalogowala sie na tym portalu tylko po to aby kilka miesiecy po weselu napisac jednego posta z pozytywna opinie na temat tego DJ...coz za zbieg okolicznosci...

Offline zosia442
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-2010
Odp: Dj Camillo - proszę o opinie
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Grudnia 2009, 09:35 »
Powiem tak, dj zaczeliśmy szukać 2miesiace temu -czyli 11 miesięcy przed ślubem i było to już niestety stanowczo za późno:( i był to jedyny wolny DJ także nie było "zbyt" wyboru. Więc nawet jedna, choćby miała być nawet nie szczera (chodź z góry tego nie zakładam) opinia podnosi na duchu:)
PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode

Offline AGA_81
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12 wrzesień 2009
Odp: Dj Camillo - proszę o opinie
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Grudnia 2009, 14:30 »
Chciałam tylko dodać ,że na wątek ten natrafiłam zupelnie przypadkiem .  A ponieważ bylam zadowolona z wesela , które nam poprowadził nam ten pan postanowilam  o tym napisać .  Dziekuje za uwage  ;) Pozdrawiam wszystkich nowicjuszy.  ;)

Offline zosia442
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-2010
Odp: Dj Camillo - proszę o opinie
« Odpowiedź #6 dnia: 8 Września 2010, 11:38 »
gdyby był ktoś zainteresowany opinią na temat DJ Camillo to, niestety ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!! - szczegóły w razie potrzeby na prv
PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode

Offline Minojaka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dj Camillo - proszę o opinie
« Odpowiedź #7 dnia: 9 Września 2010, 08:46 »
poprosze Zosiu opinie na priv

Offline magdabdg
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Dj Camillo - proszę o opinie
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Czerwca 2011, 09:59 »
witam, ja również przyłączam się do prośby i proszę o opinie na temat tego dj'a, z góry dziękuję

Offline Dorotka1984
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dj Camillo - proszę o opinie
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Czerwca 2011, 15:11 »
Ja również chętnie się dowiem co poszło nie tak... Bo nie wybraliśmy jeszcze DJa i chcielibyśmy wiedzieć kogo omijać z daleka.

Offline orkan
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 07.2013
Odp: Dj Camillo - proszę o opinie
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Listopada 2012, 09:13 »
Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na forum na ten temat?