Autor Wątek: Firma GOLD COMMERCE  (Przeczytany 17939 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aaaneta

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4454
Firma GOLD COMMERCE
« dnia: 8 Stycznia 2006, 11:34 »
Mam pytanie czy ktoras z Was spotkala sie z ta firma  :?: , reklamowali sie na targach slubnych, maja bardzo duzy wybor i naiektore modele sa super, ale przyznam ze pierwszy rez sie z nimi zetknelam i dlatego zastanawiam sie czy sa godni zaufania.
Dzieki z gory za welkie informacje  :D

Offline Miziak
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Maja 2006, 22:18 »
Cześć,
Jak miło spotkać znaną mi firmę  ;-)
My właśnie u nich wybraliśmy i perścionek zaręczynowy i obrączki!! Są super!! Mogę spokojnie ich polecić!!!
Nie mogę natomiast zdecydować się na "dalszą" biżuterię. Marzy mi się taka rusałkowa Panna Młoda i szukam kolczyków w tym klimacie. Może ma ktoś z Was namiary na odpowiedni sklep lub jubilera???

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Maja 2006, 23:19 »
Bardzo fajna firma....podobają mi sie ich projekty. Niestety chyba tylko w stolicy dostepna.
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline Ladyinred
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Lipca 2006, 19:11 »
Dziś właśnie zamówiliśmy obrączki w goldcommerce. Wszystkie pokazywane nam modele wygladały o niebo lepiej niż w apartach i innych red rubinach, a poza tym miały odpowiednią wage (tzn. nie były puste/dmuchane). Odbiór dopiero za 1.5 miesiąca, ale jak tylko je dostane napisze co i jak!


Offline joannaj75
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Września 2006, 12:39 »
na ja własnie się dziś do nich wybieram żeby coś wybrać ....pan powiedział mi przez telefon że napewno coś wybiorę bo mają dużo wzorów i można nawet coś zmienić samemu....

chyba cenowo wychodzi podobnie jak Apart a wykonanie solidniejsze i nie taka masówka

Offline Bernadetka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 920
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01-09-2007
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Września 2006, 10:42 »
Ja jestem niestety ze Szczecina, ale na pewno obrączki kupię u nich. Modeli bardzo dużo, możliwość wprowadzenia zmian, bardzo sympatyczna, fachowa obsługa. Początkowo dowiadywałam się na temat wybranych modeli drogą elektroniczną, jednakże mając okazję bycia w Warszawie natychmiast do nich pobiegłam, przez co zakochałam się na szczęście już w jednym modelu (początkowo było ich osiem 8) i żadna inna obrączka tej obrączne nie dorówna.


Offline Bernadetka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 920
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01-09-2007
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Września 2006, 10:51 »
Moja obrączka (przyszła :D)



Offline joannaj75
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Września 2006, 13:09 »
a to moja juz zamówione :

Offline Bernadetka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 920
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01-09-2007
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Września 2006, 13:17 »
Śliczna skromniutka dość tradycyjny model, ja chciałam coś wystrzałowo nietypowego. Będę musiała dużo w niej zmienić (jest bardzo mięsista), bo mam bardzo małe łapki, ale mam nadzieję, że zachowa swój pierwotny wygląd.
Jeśli mogłabyś napisz jej "parametry": szerokość grubość masę no i oczywiście cenę za Twój rozmiar.


Offline Bernadetka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 920
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01-09-2007
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Września 2006, 13:18 »
Oj, zapomniałam o najważniejszym jak długo czekasz na realizację zamówienia?


Offline joannaj75
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Września 2006, 11:04 »
czeka się u nich max do 4 tyg zależy od modelu , a cene ustalasz że możesz dac max 800 zł i pani ci mówi że przy tym modelu się nie wyrobi do tej kwoty albo że się spokojnie zmieścisz w kosztach ....jeśli masz mały palec to zaoszczedzisz na swoim rozmiarze ..poza tym moja jest taka jak na zdjęciu ale z zółtego złota....powinno wyjść ok

Offline Bernadetka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 920
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01-09-2007
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Września 2006, 13:27 »
To cudownie, obawiałam się, że ten sposób ustalenie ceny obrączki to tylko slogan reklamowy, zachęcający a jak przyjdzie co do czego dochodzi do rozczarowania. Okres realizacji zamówienia jest króciutki, czy będziecie mieli jakieś dodatkowe przymiarki, oględziny jeszcze przed ich ostatecznym odebraniem?


Offline joannaj75
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #12 dnia: 5 Października 2006, 09:14 »
no i odebrałam , cena taka jaką ustaliliśmy , więc nie musisz się martwić ,że będzie coś inaczej niż Ci powiedziano .
Ja jestem zadowolona ,chociaż ten mój paluszek takim mały ,że moja a jego to jak 1:5 :-)))
 :lol: polecam tę Firmę

Offline Bernadetka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 920
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01-09-2007
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Listopada 2006, 11:38 »
Jupiiii hura już 2 grudnia będę wybierać obrączki, jeden problem czy jeszcze nie zmienię zdania co do tej niby już wybranej, taka oferta może zmącić w głowie. Jeszcze ostatni dałam się przekonać do takiej:



Offline Gosia_O

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Lutego 2007, 21:35 »
Polecam tą firmę z czystym sumieniem- są naprawdę suuuuper! Nasze obraczki zamawialiśmy właśnie u nich i jeżeli chodzi o jakość usługi i produktu oceniam na 6+, a cena o połowę niższa niż np. w Aparacie (którego zreszta uwielbiam, ale te ceny... :mdleje: ) Mają swoją stroną internetową ktorą warto odwiedzic i zorientowac sie w ofercie. Wszystkie obraczki mozna modyfikowac, np. zmieniac szerokość, dodać diamenty, zmienić z żółtego złota na białe...Jeżeli chodzi o białe złoto można wybrać rodowane lub nie. Naprawde wybór jest ogromny, obsługa wzorowa i terminy całkiem ok. - jakies 4tygodnie. Jeszcze raz gorąco polecam! super firma! :brawo_2:
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...
 

Offline Bernadetka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 920
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01-09-2007
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Lutego 2007, 11:48 »
Zgodnie z obietnicą mdziara wklejam zdjęcia.
Zapomniałam dodał, że główną zmianą, której się obawiałam najbardziej była zmiana matu na poler, ale obie z p. Jaonną stwierdziłyśmy, że zmiana była na korzyść.




Na tym zdjęciu chciałam ukazać wielkość kamieni, ale nie wiem czy zdjęcie jest dostatecznie wyraźne.


Bardzo również polecam firmę Gold Commerce, śliczne wzoru, możliwośc wprowadzenia zmian (szerokości, grubości obrączek, wielkości kamieni i ich ilości, poler/mat), miła obsługa. Dla mnie obrączka miała być wyjątkowa, bo na całe życie, ale teraz jest i będzie także wspomnieniem miłych i kompetentnych ludzi jakich poznaliśmy przy ich wyborze :przytul: .


Offline evamarija
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Kobieta
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Lutego 2007, 12:16 »
Piekne. Mi osobiscie te drugie bardziej sie podobaja ale Twoje tez sa piekne - sa inne niz oferuja jubilerzy w Szczecinie. Jakie sa ceny? Problem moze byc z poszerzeniem w przyszlosci w przypadku tych drugich.

Offline Bernadetka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 920
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01-09-2007
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Lutego 2007, 13:20 »
Z powiększeniem może być problem, ale u pseudo złotników. Mi powiedziano, że każdą obrączkę da się powiększyć, tylko trochę to kosztuje pracy (przeba od nowa osadzić kamienie). Drobne problemy typu odświeżenie powierzchni będę załatwiać w Szczecinie u złotnika przez Gold Commerce poleconego, zmianę rozmiaru czy ponowne osadzenie kamieni niestety będę musiał wykonywać u nich, ale dla mnie to kolejna okazja do zrobienie sobie wycieczki do stolicy.
Ceny tylko z początku odstraszają, jak się widzi obrączkę na oczy i trzyma się ją w dłoni wiesz już za co płasisz, są mięsiste, ciężkie (szerokość, grubość i wyokrąglenie powierzchni od wewnątrz to powoduje - na zdjęciach to widać) u innych jubilerów miałam wrażenie, że ich złoto jest dmuchne. Podejrzanie lekkie były te obrączki.
Na e-maila mogę podać ceny modeli, którymi ja byłam zainteresowana.


Offline mdziara

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2007r
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Lutego 2007, 21:52 »
Bernadetka obraczki sliczne, choć ja osobiście nie jestem przekonana do obraczek z bialego zlota. Podobają mi sie, ale przez większość osób mogą być traktowane jako srebrne. Między innymi dlatego też zastanawiamy sie nad zakupem mieszanych.

Brylanciki jednak ładniej prezentuja sie własnie w bialym złocie i to jests ten plus na ich koncie ;-) . Mam pierscionek zareczynowy z białego z brylantem i właśnie ślicznie lśni.

Offline mdziara

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2007r
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #19 dnia: 1 Marca 2007, 08:46 »
jeszcze jedno pytanko? Nie wiecie czy te male brylanciki to nie nie beda wypadac...? tzn. czy sie zdazały takie przypadki. ;-) kurcze ja jestem chyba zbyt przezorna, w koncu bedzie tak że nie znajde tej jedynej obraczki bo w kazdej cos znajde co nie bedzie mi pasowac. Moj pzrzyszly maz ma ze mna  klopocik.. :skacza:

Offline Nea

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #20 dnia: 1 Marca 2007, 11:39 »
Mogla bym prosic o przeslanie cen modeli obraczek ktorymi bylas zainteresowana na adres:

nea3@wp.pl

Offline kejno
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #21 dnia: 1 Marca 2007, 13:54 »
Cytat: "Bernadetka"
Na e-maila mogę podać ceny modeli, którymi ja byłam zainteresowana.


Ja też poproszę :taktak:

-----------------


Bez Ciebie wszystko jest głupie...

Offline Bernadetka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 920
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01-09-2007
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #22 dnia: 1 Marca 2007, 21:41 »
Nea, e-mail poszedł właśnie (chyba nawet trzykrotnie :zdziwko:, chyba się za bardzo śpieszyłam).
Natomiast kejno przydałby się adres e-mail, nie masz go podanego w profilu, więc  :drapanie:


Offline kejno
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #23 dnia: 2 Marca 2007, 09:04 »
ehh ale się popisałam :taktak:  już podaję:

kejno@gazeta.pl

-----------------


Bez Ciebie wszystko jest głupie...

Offline mdziara

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2007r
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #24 dnia: 2 Marca 2007, 13:30 »
i ja poprosze, moze w końcu na cos sie zdecydujemy

Offline Bernadetka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 920
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01-09-2007
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #25 dnia: 2 Marca 2007, 20:55 »
mdziara, prośba taka sama jak wceśniej do kejno - adresik, na który mam wysłać informacje o obrączkach.


Offline mdziara

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2007r
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #26 dnia: 3 Marca 2007, 08:11 »
upsss... ale ja bylam wczoraj rozgarnieta ;-)
juz zapodaje  magdap@go2.pl

Z góry dziekuje

Offline Bernadetka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 920
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01-09-2007
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #27 dnia: 3 Marca 2007, 12:16 »
kejno i madziara informacje już poszły, powodzenia przy dokonywaniu wyboru


Offline LaGrucha

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #28 dnia: 30 Kwietnia 2007, 17:04 »
Witam! Obrączki w rzeczy samej przepiękne. Czy i ja mogę prosić o ceny? aleksandra_gruchala@wp.pl dzięki

Offline Bernadetka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 920
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01-09-2007
Firma GOLD COMMERCE
« Odpowiedź #29 dnia: 30 Kwietnia 2007, 18:48 »
Przepraszam najmocniej, ale niestety się mi troche komputerek zawirusował i musiało się to formacikiem skończyć i nie mam już tych danych, mam nadzeję, że może kejoni, nea lub madziara tu jeszcze zaglądają i Ci pomogą.
W razie czego zrób tak jak ja zrobiłam, wybrałam kilka interesujących mnie modeli, załaczyłam ich obrazki i poprosiłam, o krótką charakterystykę i wycenę. Pani Joanna (kierowniczka salonu chyba  :drapanie: ) służy pomocą i odpowiada na wszystkie pytania bardzo wyczerpująco.