Autor Wątek: Zespół Players z Nowogardu  (Przeczytany 2992 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gosia82
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Zespół Players z Nowogardu
« dnia: 2 Października 2009, 13:09 »
Witam! Poproszę o opinię tego zespołu. 

Offline elistek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.07.2011
Odp: Zespół Players z Nowogardu
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Lipca 2011, 18:22 »
The Players są The Best! Grali u nas na weselu i przetańczyłam całą noc! Do samego rana, jak większość gości :) Grali pięknie, śpiewali wspaniale :) świetny Zespół! Ja jestem bardzo zadowolona i nasi goście też, więc polecam, bo oprawa muzyczna wesela jest jednym z najważniejszych elementów :)

Offline E-w-k-a-a-a
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Zespół Players z Nowogardu
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Lipca 2011, 10:06 »
Witam,
zespół Players z Nowogardu grał u nas na weselu 4 czerwca.  Znaleźliśmy ten zespół przypadkiem i nie wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać, ale okazało się, że jest najlepszy !!! Wszyscy goście i my także byliśmy zachwyceni.  Grają róznorodną muzykę, i dla młodszych i dla starszych, wszyscy bawili się świetnie.  Wszyscy znajomi, którzy brali ślub przed nami mówili, że nasz zespół był najlepszy, a nasz kamerzysta myślał, że muzykę puszczają z playbacku bo grali tak fajnie.  Ale mamy uwiecznione na kamerze, że cała muzyka była na żywo ;]
Jak to na ślubie i weselu nie wszystkie rzeczy idą zgodnie z planem, ale zespół okazał się strzałem w 10 i gdybym jeszcze raz miała wybierać zespół nie chciałabym nikogo innego. 
Przez to, że nie znaliśmy tego zespołu wcześniej to nie chciałam, aby grali nam piosenkę na pierwszy taniec i na podziękowanie dla rodziców na żywo, więc daliśmy im na płycie.  Później tego żałowałam jak zobaczyłam jak grają.  Więc jeżeli ktoś ma wątpliwości to nie ma się nad czym zastanawiać, niech grają na żywo - na pewno się nie zawiedziecie.  Większość piosenek wykonali lepiej niż w oryginale, a mówili tak wszyyscy, ale to wszyyyscy nasi goście, a to się przecież żadko zdarza, żeby nikt z gości nie narzekał ;]
Jeszcze raz serdecznie polecam zespół Players, będziecie tak samo zachwyceni jak my ;]

Offline dynek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Zespół Players z Nowogardu
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Lipca 2011, 13:55 »
Witam.
Byłem gościem na trzech weselach gdzie na dwóch grali u tej samej rodziny i naprawdę przykładają się do swojej pracy! Każda z tych imprez miała (oprócz największych przebojów) zróżnicowany repertuar a oczepiny były prowadzone przez wodzireja z humorem, jednocześnie ze smakiem i za każdym razem były inne konkursy:-).  Energia rozpiera ich nawet do samego rana i nie widać po nich zmęczenia.  Grają najnowsze przeboje, które lecą na vivie lub esce jak również standardy np.  dla dziadka i babci, z przewagą disco lat 80-tych.  Nie brakuje oczywiście biesiady i disco-polo, czego osobiście nie trawię.  Zchodziliśmy na przerwę spoceni i zawsze zadowoleni.  Mają krótkie przerwy między setami muzycznymi.  Zamawiałem u nich piosenki i sami nie wołali za nie pieniędzy.  Bawiłem się na wielu weselach ale jak narazie uważam, że zespół The Players jest najlepszy!!!

Offline Carmen81
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.08.11
Odp: Zespół Players z Nowogardu
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Lipca 2011, 19:46 »
W 100% zgadzam się z poprzednimi opiniami.  "Players" to najsympatyczniejszy i najbardziej profesjonalny zespół jaki do tej pory widziałam na weselu! Uśmiechnięci, weseli widać że to co robią sprawia im radość i satysfakcję-nie stoją na scenie "za karę" jak co poniektóre kapele ;)  Głosy mają rewelacyjne, różnorodny repertuar, fajne brzmienie, zabawy oczepinowe prowadzone są sprawnie, bez przynudzania i z humorem.  Są otwarci na wszelkie propozycje i pomysły pary młodej i 'łapią' fajny kontakt z gośćmi weselnymi.  Naprawdę polecam! Ja i mój narzeczony bawiliśmy się wspaniale-do 7 rano ;D

Offline veronka17

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 407
  • Płeć: Kobieta
  • .: co mnie nie zabije , to mnie wzmocni :.
  • data ślubu: Jak będzie , to sie dowiecie :)
Odp: Zespół Players z Nowogardu
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Lipca 2011, 12:43 »
 ;) ....posty średnio co 3 dni......ciekawe :)
Jak nagle wszystkim się przypomniało , żeby zdac relację o zespole.....;)

Offline manioh
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Zespół Players z Nowogardu
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Lipca 2011, 15:06 »
Witam.  Jestem zarejestrowany na tym forum od kilku lat i tak się składa że jestem członkiem zespołu The Players.  Pierwszy raz zabieram tu publicznie głos ponieważ traktowałem to forum jako skarbnicę wiedzy na temat tego jakie są zaopatrywania Młodych Par na zespoły muzyczne, czego oczekują, jakie mają wymagania i gusta co w znacznym stopniu pozwala nam być elastycznym i spełniać oczekiwania Nowożeńców.  Pełniłem tu rolę obserwatora.  Nigdy nie wypowiadałem tu swoich opinii ani ja ani pozostali członkowie, nigdy też nie stosowaliśmy tu kryptoreklamy.  Żadne z nas nie wypowiadało się tu na jakikolwiek temat.  Jednak w tym w tym miejscu zostałem zmuszony przez VERONIKE17 do zabrania  głosu.  Veronika17 sugeruje że stosujemy tu kryptoreklamę ponieważ średnio co trzy dni pojawia się opinia na nasz temat.  Więc spieszę wyjaśnić i poinformować ją, że nigdy nie zależało nam na opiniach na tym forum, do niczego jest to nam nie potrzebne mamy swój rynek, a ilości zleceń  może nam pozazdrość nie jedna kapela.  Tak więc nie chodzi tu wcale o reklamę (no może troszeczkę) dla nas najlepszą reklamą jest poczta pantoflowa i to jak potencjalny klient widzi nas w akcji a nie opinie na tym forum, które już skrzywdziło wiele osób, zespołów itd.  nierzetelnymi opiniami a wręcz nieuczciwym działaniem konkurencji .  Opinie wystawione powyżej (nie wszystkie) zostały wystawione na naszą prośbę, a dlaczego przybyło ich tyle w tak krótkim czasie? Ponieważ dopiero nie dawno poprosiliśmy Pary Młode,  u których graliśmy na weselach o wystawienie swoich opinii o nas.  A dlaczego o to poprosiliśmy? Ponieważ jedna z przyszłych Pań Młodych miała dylemat czy podpisać z nami umowę ponieważ nie mogła znaleźć żadnych opinii na nasz temat na tym forum.  Ot i całe meritum sprawy.  A veronika17 zaraz rozpęta burzę bo niektórzy mają takie zachowania we krwi.  Gdyby zależało nam na opiniach wcześniej to by było ich tu przynajmniej kilkadziesiąt  i to może nie co trzy dni ale może nawet częściej, bo zdarza nam się grać trzy  wesela w jeden weekend.  Tak więc może tak na złość złośliwym, teraz będziemy prosili wszystkie Pary Młode u których będziemy grać na weselach aby wystawiały nam opinie.  A co ? Tak na złość! Dla reklamy ! A dlaczego nie?! Zawsze znajdzie się ktoś komu coś przeszkadza no cóż tacy też muszą być :-( .
Pozdrawiam wszystkie Pary Młode, które wystawiły nam tu opinie i za które bardzo, bardzo   dziękujemy
i jeszcze raz życzymy wam wszystkiego najlepszego - The Players


 

Offline manioh
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Zespół Players z Nowogardu
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Lipca 2011, 20:22 »
Małe przeprosiny dla veronki17 za błąd w jej nicku.  Pisałem veronika17 zamiast veronka17.  Chylę czoła, wielkie Sorki

Offline GeriavitDrinker
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zespół Players z Nowogardu
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Lipca 2011, 20:33 »
No widzisz Veronka, nie ma co się denerwować. Po prostu poprosili zadowolonych klientów o wystawienie opinii 8)

Offline oriordan
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16-07-2011
Odp: Zespół Players z Nowogardu
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Lipca 2011, 22:18 »
Witam,

wszystkim, którzy szukają kapeli na wesele polecamy zespół THE PLAYERS.  Wesele mieliśmy 16 lipca br.  w woj.  pomorskim.  Zespół przybył punktualnie i zagrał rewelacyjnie.  Świetny dobór piosenek, mało przerw, bardzo dobry kontakt z gośćmi - pełen profesjonalizm.  Najbardziej cieszyły nas opinie gości, którzy po imprezie mówili, iż było to najlepsze wesele na jakim byli.  Także gorąco polecamy zespół THE PLAYERS- jest rewelacyjny i nie wyobrażamy sobie innego na naszym weselu.  Dziękujemy im za wszystko! Alicja i Patryk

PS jeżeli ktoś ma więcej pytań do nas na temat kapeli THE PLAYERS można napisać do nas maila na adres: oriordan@o2. pl.  

Offline ksrybka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.08.2011
Odp: Zespół Players z Nowogardu
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Sierpnia 2011, 11:04 »
Dnia 6 sierpnia 2011 roku odbyło się nasze wesele, podczas którego grał zespół „THE PLAYERS” z Nowogardu.  Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko napisać, że zespół to prawdziwy strzał w dziesiątkę!! Po prostu rewelacja!! Goście bawiący się na weselu powtarzali, że jeszcze z takim zespołem muzycznym się nie bawili!! Zespół grał przeboje dla każdego - zarówno dla młodych, jak i tych troszkę starszych!! Ponadto, co dla niejako anglistki jest wielkim atutem - Magda, Michał i Mariusz pięknie śpiewają w języku angielskim i co najważniejsze nie kaleczą tego języka!! Dla mnie był to olbrzymi wyznacznik, gdyż chyba nie znosiłabym gdyby podczas mojego wesela ktoś śpiewał mi niepoprawnie
Zespół grał bardzo długie bloki z króciutkimi przerwami!! Polecamy zespół THE PLAYERS w 100% i dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną podczas zabawy na naszym weselu!! Zespół pierwsza klasa, a usługi przez nich świadczone naprawdę na najwyższym poziomie!!!
Ukłony w stronę barwy głosu i waszych osobowości!

Pozdrawiamy i dziękujemy;
Kasia i Maciek

Offline karrlajn
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04-08-2012
Zespół Players z Nowogardu
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Lutego 2012, 13:13 »
Coś mało o tym zespole ;( Proszę o wszelkie opinie o nich! :)

Offline asicka18

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.06.2013
Odp: Zespół Players z Nowogardu
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Lutego 2012, 19:36 »
ja nie byłam na żadnym weselu z ich udziałem, ale słyszałam od kilku niezależnych osób, że są mega dobrzy w tym co robią i lubią to robić.   Dodatkowo nie spożywają alkoholu na weselu, co uważam ze jest ważne.  Sama chciałam ich mieć ale niestety mają juz zajęty termin:/

Offline karrlajn
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04-08-2012
Odp: Zespół Players z Nowogardu
« Odpowiedź #13 dnia: 27 Lutego 2012, 12:04 »
Dziękuję!

Offline malinowa__mamba

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5066
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zespół Players z Nowogardu
« Odpowiedź #14 dnia: 1 Września 2012, 21:55 »
ZESPÓŁ REWELACJA!!! :)

Polecili mi go w sali, w której robiliśmy wesele, przesluchaliśmy na internecie i sie zdecydowalismy...nigdy wcześniej jedak nie slyszelismy jak graja na zywo i czy fajnie prowadza cale wesele, wiec wiec kilka razy sie zastanawialam czy dobrze wybralismy...

Na szczescie ich zostawilismy i okazali sie rewelacyjni...swietny kontakt, kulturalni, muzyka swietna!!! Repertuar sobie troszke podstroilismy pod nasze gusta...zero obciachowego disco polo(nie mowie o 'jestes szalona', bo takie disco polo zawsze musi byc na weselichu...oczywiscie jak ktos lubi 'stracilas cnote' to tez zagraja ::)) ...duzo rock'a w repertuaze...dla nas idealnie...
Ludzie zachwyceni, nie schodzili z parkietu, bo same hiciory lecialy...przerwy krótkie, super oczepiny i totalnie zero alkoholu na ich stole...kazdy pytal skad taki swietny zespol wynalezlismy...

zdecydowanie polecam!!!

Offline karrlajn
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04-08-2012
Odp: Zespół Players z Nowogardu
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Września 2012, 11:28 »
Teraz i ja mogą wyrazić swoją opinię nt.  tego zespołu :)
4 sierpnia odbyło się nasze wesele z ich udziałem.
Wszelkie moje obawy były nieuzasadnione!
Uważam, ze zespół jest super! Grali to, przy czym goście chcieli się bawić.
Było i trochę biesiady i disco polo, i trochę nowości.  Do 5 rano wszyscy daliśmy radę, przy końcu tańczyłam już w balerinach do utworu "Bania u cygana" :)
Myślę, że gościom się podobało :) W każdym razie jesteśmy bardzo zadowoleni! Polecamy!
Karolina i Borys