Autor Wątek: Czerwiec 2011  (Przeczytany 3966 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline meteoryczna88

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • Tylko Ty i Ja - Najmniejsze Państwo Świata ...
  • data ślubu: 19 czerwiec 2010
Czerwiec 2011
« dnia: 29 Września 2009, 14:24 »
Postanowiliśmy się pobrać w czerwcu 2011 roku , wiemy że sale trzeba już rezerwować ale co z resztą?? ??? Pierwszy raz mam doczynienia z tyloma przygotowaniami dlatego chciała bym prosić o rady co , gdzie , i jak zorganizować żeby to był najpiękniejszy dzień mojego życia bez niepotrzebnych problemów i stresów, a także kiedy najlepiej zacząć przygotowywać to wszystko tzn zespół , suknie, itd. . .
prosze o pomoc i z góry dziękuje
Dzięki Tobie wiem ,że mam już wszystko w dwóch słowach Kocham Cie!!!

Offline carollaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5375
  • Płeć: Kobieta
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Września 2009, 20:21 »
My załwialiśmy w takiej kolejności: sala, kościół, DJ, kamerzysta, fotograf. To było na początku. A później wszystko dookoła, czyli suknia, kwiaciarnia, fryzjerka, kosmetyczka, zaproszenia, alkohol, tort, ciasta, samochod itd...



Offline bloodberry

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Września 2009, 22:53 »
My planujemy też na 2011, ale na wrzesień.  Mam ten sam problem co Ty.  Nie mam pojęcia od czego zacząć, a wiem, że już powinnam.  Póki co, mam wybrany kościół i rozmowę z księdzem w piątek o 19:).  Miejsca jeszcze nie wybrałam, ale na razie nie mam czasu obejrzeć sal.  I nie wiem czy wynająć jakieś miejsce i reszta we własnym zakresie, czy może lepiej w restauracji czy hotelu (żeby goście mieli blisko do spania).  Kapeli nie chcę, tylko DJa, co do fotografa to moja koleżanka poleca Studio Este. 
Nie mam niczego umówionego jeszcze, bo po prostu nie wiem od czego zacząć, a nie chce powierzać przygotowań nikomu innemu, bo mam swoje wizje i lubię mieć kontrolę nad wydarzeniami, które mnie dotyczą. . .
[img=hxxp: suwaczki.   slub-wesele.   pl/20110910580213.   html][/img]

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Września 2009, 23:19 »
witaj

1) wiadomości  szukaj w dziale  regionalnym.. w pierwszej kolejności szukaj lokalu i orkiestry

2)  masa  wiadomości  przydatnych masz w weselnych działach.. poczytaj  faq " zanim zaczniesz nowy temat  - zajrzyj" .. masz  tam w pigułce  co dzie jest
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline cherry

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 447
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31.07.2010
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Września 2009, 10:46 »
na rozmowę z ksiedzem wydaje mi się być za wczesnie;) Narazie załatwcie sale, zespół i kamerzyste-fotografa. Resztą zajmijcie sie dopiero rok przed ślubem;) Na początku roku 2010 w niektórych parafiach mozna zaklepac godzine na 2011. Powiem szczerze, wiem że chciałybyście już zająć się wszystkim, ale naprawdę jest jeszcze duzo czasu;) Ja też wiedziałam o ślubie na 2 lata przed terminem, więc wiem co mówie;)
Chętnie pomogę jeśli czegoś nie będziecie wiedziały, w sumie juz większość mam załatwioną. Na forum też jest wiele przydatnych informacji, tak więc czytajcie i pytajcie;)
« Ostatnia zmiana: 30 Września 2009, 10:56 wysłana przez cherry »

Offline justys0101
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7686
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: [color=black
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Października 2009, 09:28 »
Ja mam ślub w sierpniu 2011 roku :)

Salę mam już zarezerwowaną :)

Pozostał jeszcze zespół, fotograf, kamarzeysta itd...

Ale wydaje mi się z tym mam jeszcze czas. Najbardziej cieszę się, że mam już miejsce w którym będę mogła przyjąć swoich gości :)

Szał na sale jest ogromny... Często zdarzało mi się, że mój termin - choć wydaje się odległy - był już zarezerwowany.

Offline meteoryczna88

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • Tylko Ty i Ja - Najmniejsze Państwo Świata ...
  • data ślubu: 19 czerwiec 2010
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Października 2009, 13:17 »
a gdzie masz sale? jesli można wiedzieć :)
Dzięki Tobie wiem ,że mam już wszystko w dwóch słowach Kocham Cie!!!

Offline justys0101
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7686
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: [color=black
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Października 2009, 21:10 »
Sala to: Dom Przyjęć Kolejarz w Dąbrowie Górniczej, dokładnie Strzemieszyce.

Życzę powodzenia w szukaniu :)

Zastanawiałaś się już nad jakąś salą?

Offline meteoryczna88

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • Tylko Ty i Ja - Najmniejsze Państwo Świata ...
  • data ślubu: 19 czerwiec 2010
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Października 2009, 11:42 »
Postanowiliśmy wziąść ślub w częstochowie narazie tylko na internecie znalazłam sale a w sobote bede je sprawdzać
Dzięki Tobie wiem ,że mam już wszystko w dwóch słowach Kocham Cie!!!

Offline gosiaczek252
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 621
  • Płeć: Kobieta
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Listopada 2009, 19:02 »
My też bierzemy ślub w 2011 roku, mamy zarezerwowaną sale i orkiestrę. Teraz jesteśmy na etapie poszukiwań fotografa i kamerzysty :) Myślę że jak już to załatwimy to kolejne sprawy (kościół, sukienka itp) tak rok przed czyli lato 2010  :)

Offline JolaM85

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1785
  • Płeć: Kobieta
  • Dobrze,że mamy w sobie tyle siły...
  • data ślubu: 14.02.2015r
  • Skąd:: Sosnowiec
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Listopada 2009, 21:22 »
hej  :)
My także mamy ślub w czerwcu 2011 roku a dokładnie 18-go i mamy juz sale,fotografa+kamerzyste i orkiestre oraz zaproszenia. . . . Chce,u pomalutku kupowac rzeczy gdyz wesele robimy sami,a takie rzeczy jak zaproszenia np sie nie popsuja. . . .  pozdrawiam :)


Offline kacha8609

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3170
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Listopada 2009, 09:47 »
hej my także ślubujemy w czerwcu 2011 i mamy już sale i zespół  ;D teraz rozglądamy się za fotografem i kamerzystą.
meteoryczna88 myślę że powinniście zacząć od sali, zespółu, fotografa i kamerzysty na suknie i kościół jest jeszcze sporo czasu  ;)



Offline Charusheela

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 79
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 kwiecień 2011
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #12 dnia: 6 Grudnia 2009, 19:35 »
Hej, my planujemy ślub na kwiecień 2011 i jeszcze nic nie załatwiliśmy :( nie wiemy od czego zacząć, z tego co piszecie wynika, że powinniśmy zacząć od sali, a my myśleliśmy,że od wizyty w kościele:) Z księdzem da radę ugadac dany termin zarezerwowany w restauracji?


Offline mka

  • Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5815
  • Płeć: Kobieta
  • We are connected that is how I feel...e-zadymiary
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #13 dnia: 6 Grudnia 2009, 19:42 »
My także ślubujemy w 2011...i właśnie zaczynamy przygotowania..damy radę ze wszystkim ;D

Charusheela no na 1,5 roku przed ślubem,nie sądzę, żeby były problemy ;)

Offline kacha8609

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3170
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #14 dnia: 7 Grudnia 2009, 09:26 »
Charusheela szybciej można dogadać się z księdzem na termin bo w danym dniu mogą być np. "4" śluby a na sali która wpadnie wam w oko wesele może być tylko jedno  ::) ::)



Offline Anjuschka

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 10267
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.05.2010
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #15 dnia: 1 Stycznia 2010, 17:21 »

Dziewczyny, otworzyłam wątek PARY MŁODE 2011 - wpisujcie się (tylko proszę wg schematu w pierwszym poście).
Pay Młode 2011

Offline patrycja_4r

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5513
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Stycznia 2010, 18:57 »
My też ślubujemy w 2011r,a dokładniej 04. 06. 2011r.

Salę załatwiliśmy we wrześniu i to tak troszkę przez przypadek(miał byc sierpień,a że jakaś para zrezygnowała i zwolnił się mój wymarzony czerwiec to tak zostało) ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D

We wrześniu też zarezerwowaliśmy orkiestre i to też cud,że mieli wolny termin  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D

fotograf jest w trakcie załatwiania

a dziś zapisaliśmy się w kościelnym kajecie hehehe czyli mamy godz.


Pozdrawiam gorąco w te mroźne dni dziewczynki


Offline Paula___

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1414
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2011r
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Stycznia 2010, 23:33 »
Hey! Salę załatwiłam parę dni temu na 18. 06. 2011r.  Teraz jesteśmy w trakcie załatwiania zespołu.  Fotografa mieć nie będziemy, rodzice będą robić nam zdjęcia.  A kamerzystę załatwią nam teściowie dużo taniej, więc teraz pozostaje mi zdecydować się konkretnie na zespół i spytać w Kościele o nauki przedmałżeńskie. .


Offline mka

  • Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5815
  • Płeć: Kobieta
  • We are connected that is how I feel...e-zadymiary
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Stycznia 2010, 00:01 »
  Fotografa mieć nie będziemy, rodzice będą robić nam zdjęcia. 
Nie chce ale muszę....zastanówcie się jeszcze dobrze z tym fotografem ::) ::)

Offline kacha8609

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3170
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Stycznia 2010, 09:38 »
No właśnie zastanówcie się  ::) Rodzice wam napewno nie zrobią takich zdjęć jak fotograf  ::)

Proszę zapoznać się z pkt.15 Regulaminu (pisanie postów) "Zabrania się cytowania w całości postów bezpośrednich poprzedników. Cytowanie poprzednika może być stosowane w wyjatkowych sytuacjach, kiedy np zalezy nam na podkresleniu jedynie fragmentu wypowiedzi, której dotyczy nasz post"
« Ostatnia zmiana: 1 Lutego 2010, 13:54 wysłana przez Maja »



Offline cherry

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 447
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31.07.2010
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #20 dnia: 26 Stycznia 2010, 09:57 »
po za tym że rodzice na pewno takich zdjęć jak fotograf nie zrobią, to przecież nie będą Wam robić zdjęć ciągle, bo się nie pobawią, a fotograf robi tylko zdjęcia i zawsze coś fajnego uchwyci ;) To taka szczególna okazja, więc może warto postawić na profesjonalizm, a rodzicom zagwarantować dobrą zabawę, a nie latanie z aparatem :) Przemyślcie to jeszcze ;)

Offline justys0101
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7686
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: [color=black
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Stycznia 2010, 10:19 »
Też myślę, że warto zarezerwować fotografa... a rodzicom pozwolić na dobrą zabawę  :)

Offline JolaM85

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1785
  • Płeć: Kobieta
  • Dobrze,że mamy w sobie tyle siły...
  • data ślubu: 14.02.2015r
  • Skąd:: Sosnowiec
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #22 dnia: 26 Stycznia 2010, 12:25 »
Oczywiscie ze tak!! Fotograf to podstawa a rodzice przeciez nie beda robic zdjec samym sobie ja beda podziekowania dla nich prawda...Zreszta fotograf to profesjonalista a do zdjec wraca sie zawsze wy,wasze dzieci potem wnuki...


Offline Paula___

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1414
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2011r
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #23 dnia: 1 Lutego 2010, 13:17 »
Ja chciałam fotografa, ale nasi rodzice płacą za wesele, więc skoro tak zdecydowali to tak musi być. . .  niestety. . .
A zespół mam już załatwiony.  W sobotę zrobiłam z przyszłą świadkową rundkę po salonach sukien ślubnych.  Wiem, że to za wcześnie, ale wymarzyłam sobie taką sukienkę a la księżniczka, to się nazywa chyba balerina i chciałam zobaczyć czy mi w takiej będzie w ogóle dobrze, żeby się nie napalać zbytnio na taką a potem, żeby miało się okazać że taka zupełnie mi nie pasuje.  Jestem niską osobą, dlatego tak mogło być.  Z jednego salonu mnie wygonili i kazali przyjść za rok, ponieważ co roku w styczniu zmieniana jest kolekcja. .  Trochę późno moim zdaniem, ale trudno. . .  Dlatego w pozostałych dwóch powiedziałam że to już w tym roku i w jednym z nich przymierzyłam 3 suknie. .  W sumie fajne uczucie. .  Czułam się właśnie jak księżniczka:)))


Offline mka

  • Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5815
  • Płeć: Kobieta
  • We are connected that is how I feel...e-zadymiary
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #24 dnia: 1 Lutego 2010, 13:46 »
Arlesia22 no mhm...a ty pracujesz? Do 2011 jest jeszcze dużo czasu spokonie odłożyłabyś sobie na fotografa..napisałam wcześniej długiego posta ale go skasowałam bo nie mam prawa oceniać decyzji podjętych przez Ciebie, Twojego PMa i rodziców...i nie wiem też jaka jest wasza sytuacja finansowa..ale.........
Ja chciałam fotografa, ale nasi rodzice płacą za wesele, więc skoro tak zdecydowali to tak musi być. . .  niestety. . .
.to znadnie mnie zwaliło z nóg  :mdleje:   :przytul: :przytul: :przytul:

Offline Paula___

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1414
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2011r
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #25 dnia: 1 Lutego 2010, 13:53 »
No niestety nie pracuje, bo nie mogę znaleźć pracy, i mamy tyle wydatków, że nie ma mowy o żadnym odkładaniu, bo urządzamy jeszcze mieszkanie. . .


Offline kacha8609

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3170
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2011r.
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #26 dnia: 1 Lutego 2010, 14:06 »
No niestety nie pracuje, bo nie mogę znaleźć pracy, i mamy tyle wydatków, że nie ma mowy o żadnym odkładaniu, bo urządzamy jeszcze mieszkanie. . .

A ja bym wzięła fotografa i zapłaciła mu z pieniędzy uzbieranych na weselu, przecież nie wszyscy goście przynoszą prezenty  ::) ::)
No ale tak jak pisze Marta :
 
Arlesia22  nie mam prawa oceniać decyzji podjętych przez Ciebie, Twojego PMa i rodziców...i nie wiem też jaka jest wasza sytuacja finansowa..ale.........

 ::) ::) ::) ::) ::)



Offline mka

  • Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5815
  • Płeć: Kobieta
  • We are connected that is how I feel...e-zadymiary
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #27 dnia: 1 Lutego 2010, 14:09 »
To nie lepiej było poczekać z weselem aż odbijecie się finansowo?Tak tylko pytam.. ::) ::)

Offline cherry

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 447
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31.07.2010
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #28 dnia: 1 Lutego 2010, 14:16 »
Arlesia21 Nie chcę Was oceniać, bo każdy robi po swojemu, ale to Wasze wesele i Wasze wejście w nowe życie. Nie warto moim zdaniem podporządkowywać się aż tak rodzicom. Oni płacą ale... To wasze wesele, wasz dzień... Zrób tak żebyś potem nie żałowała, bo ten dzień się już nie powtórzy. Postarajcie się porozmawiać o tym z rodzicami, może poszukacie jakiegoś np zafascynowanego fotografią młodego człowieka, który wyręczy Waszych rodziców, zrobi to artystycznie, a w niższej cenie? Jest wiele możliwości;)
My np odłożyliśmy o rok ślub po to żeby zrobić go za swoje pieniądze, właśni po to aby Nam nikt nie dyktował jak ma Nasz Dzień wyglądać.
Kacha8609 też ma racje, możecie np poprosić gości żeby wam przynieśli pieniądze zamiast prezentów, dużo osób teraz tak robi, zapłacicie fotografa i kupicie to czego potrzebujecie  ;)

Offline mka

  • Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5815
  • Płeć: Kobieta
  • We are connected that is how I feel...e-zadymiary
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Odp: Czerwiec 2011
« Odpowiedź #29 dnia: 1 Lutego 2010, 14:21 »
Tak dziewczyny tylko wiecie z tą kasą z wesela to nigdy nie przewidzisz ile się uzbiera... ::) ::) No na fotografa powinno wystarczyć... ;) ;)