Autor Wątek: suknia slubna-salon vivien super  (Przeczytany 4930 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gosiaczek3074
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.10.2009
suknia slubna-salon vivien super
« dnia: 15 Września 2009, 08:25 »
musze podzielic sie radościa po zakupie sukni slubnej w salonie sukien slubnych vivienna ul.ku sloncu. piekna suknia w troszke wiekszym rozmiarze .nie oklepana .cudowna .pani ktora tam prowadzi salon- naprawde przemila .

Offline olenka83
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 289
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: suknia slubna-salon vivien super
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Września 2009, 18:42 »
Moje zdanie jest zupełnie inne. Szczególnie co do P. właścicielki bo suknie to oczywiście kwestia gustu.

Offline stokrota86

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1491
  • Płeć: Kobieta
Odp: suknia slubna-salon vivien super
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Września 2009, 16:29 »
ja rowniez kupilam tam suknie i jestem bardzo zadowolona :) pani prowadzaca solon jest przemila osoba i potrafi dobrze doradzic. z niczego nie robi problemu.

olenko, mozesz napisac co masz na mysli? jestem ciekawa o co chodzi  ???



Offline Vienna
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
Odp: suknia slubna-salon vivien super
« Odpowiedź #3 dnia: 2 Października 2009, 17:32 »
suknie to rzecz gustu ,po prostu nie  w moim stylu,same bezy tam widziałam,czy czas się tam zatrzymał?

Offline stokrota86

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1491
  • Płeć: Kobieta
Odp: suknia slubna-salon vivien super
« Odpowiedź #4 dnia: 2 Października 2009, 20:34 »
hmm no fakt jak bylam za pierwszym razem to tez byly same bezy. a ja szukalam czegos zupelnie innego i za drugim razem, jakis czas pozniej kupilam tam swoja sukienke. i na pewno z zadnej strony nie wyglada jak beza, bardziej podchodzi pod mieszanke fasonu klasycznego i rybki :) pozdrawiam



Offline olenka83
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 289
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: suknia slubna-salon vivien super
« Odpowiedź #5 dnia: 3 Października 2009, 14:06 »
daisy - już pisze. Pani jest może przemiła osobą do czasu zamówienia sukni. Jak już zamówisz- koniec tematu, dziewczyny na przymiarkach są traktowane po macoszemu, ich obawy, zapytania są traktowane na zasadzie " Sama przecież pani ten fason wybrała i widziała jak będzie w nim wyglądać". Byłam świadkiem takiej odpowiedzi podczas gdy czekałam z koleżanka na jej kolej. Jeżeli Pani nie potrafi sie powstrzymać przy innych klientach to tylko o niej świadczy ;/ Aby bylo bardziej ironicznie -dla mojej koleżanki, która mierzyła suknie i jeszcze nie miała podpisanej umowy byla przemiła, przesłodka, we wszystkim bylo jej ślicznie zdaniem tej pani. ciekawe czy gdyby podpisała umowę, na pierwszej przymiarce okazałoby sie inaczej. Na szczęście nie podpisała. Dodam, że przemiłych Pań w salonach raczej się należy wystrzegać, one przede wszystkim powinny się znać na rzeczy i fachowo doradzić.

Vienna - zgadzam się z Tobą, w tym salonie czas zatrzymał się na etapie spódnic bez, wiązanych gorsetów i rękawiczek po łokcie...

Offline stokrota86

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1491
  • Płeć: Kobieta
Odp: suknia slubna-salon vivien super
« Odpowiedź #6 dnia: 3 Października 2009, 14:42 »
tez bylam swiadkiem jak dziewczyna miala przymiarke sukni tuz przed slubem. owszem, pani krawcowa, taka starsza nie byla zbyt mila ale gdyby mnie takie cos spotkalo to na pewno bym tego nie zostawila bez echa. nie dalabym sobie dogadywac jakiejs babie. natomiast wlascicielka na cala sytuacje menopauzy swojej krawcowej kazala jej sie po prostu uspokoic. nie byla nie uprzejma i wg mnie zna sie na tym co robi. duzo mi doradzila i robila to z sensem. no coz rozni sa ludzie i ja juz nie raz sie zdziwilam dlatego nie oceniam i ani nie bronie ani nie bede nikogo oskarzac. moge byc jedynie troche zaniepokojona chociaz ja przerobek nie przewiduje.

a co do sukien to akurat rzecz gustu, ale jak juz wspomnialam widzialam tez inne fasony niz bezy wiec tu akurat moge sie nie zgodzic :)

pozdrawiam serdecznie.



Offline olenka83
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 289
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: suknia slubna-salon vivien super
« Odpowiedź #7 dnia: 3 Października 2009, 14:51 »
daisy - w sytuacji, która opisałam ja nie było krawcowej - tylko sama właścicielka. Wiec skoro już dwie osoby "bywają" tam nieprzyjemne to tym bardziej warto unikać tego salonu. Niemniej - mam nadzieje, ze Ty nie będziesz żałować decyzji -trzymam kciuki i zdaj relacje po przymiarce !!!
Pozdrawiam

Offline kasiunia3006
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: suknia slubna-salon vivien super
« Odpowiedź #8 dnia: 3 Października 2009, 15:18 »
Witam dziewczyny,
troszkę mnie przestraszyłyście, też kupiłam suknie w tym salonie i na przymiarki idę w przyszły piątek także napewno napiszę jak było, fakt pani była bardzo miła i dobrze mi doradziła co do sukni, mam nadzieję że wszystko będzie ok :)
Pozdrawiam

Offline stokrota86

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1491
  • Płeć: Kobieta
Odp: suknia slubna-salon vivien super
« Odpowiedź #9 dnia: 3 Października 2009, 16:24 »
no to na pewnoo daj znac jak bylo :) ja sie tam nie boje, nie jestem osoba, ktora daje sobie w kasze dmuchac. place to wymagam. a poza tym jak pisalam nie bede miala zandych poprawek bo nawet jak przytyje albo schudne to rozmiar jest troche regulowany a ja nie mam tendencji ani w jedna ani w druga strone. zmian w sukience tez nie bedzie wiec jestem dobrej mysli :)

no a sytuacja coz, przykre. tez bym sie na pewno po czyms takim zniechecila wiec ciesze sie, ze nie bylam swiadkiem takiej akcji bo sukienke kupilam na prawde po okazyjnej cenie :D



Offline olenka83
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 289
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: suknia slubna-salon vivien super
« Odpowiedź #10 dnia: 3 Października 2009, 18:09 »
Macie dziewyczYny racje - widocznie ja tak źle trafiłam i opinia juz mi się wyrobiła i koniec...Tymbardziej, że w tym samym czasie w lokalu drzwi w drzwi z Vivien była stypa i wchodząć widziałyśmy sceny płaczu itd... Ogólnie przez to wszystko strAsznie wspominam ten salon. Może nie ma to nic do rzeczy ale czasem podświadomie na nas działa ;/

Offline Vienna
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
Odp: suknia slubna-salon vivien super
« Odpowiedź #11 dnia: 5 Października 2009, 18:25 »
dziewczyny,ile osób tyle opinii,nie każdemu się dogodzi,no i są gusta i guściki,jedne wolą bezy inne zaś  suknie w stylu San Patrick(bossskie i droooogie),wszystko zależy także od zasobności portfela rzecz jasna:),generalnie ja osobiście wolałabym szyć w/g własnego pomysłu:D

Offline stokrota86

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1491
  • Płeć: Kobieta
Odp: suknia slubna-salon vivien super
« Odpowiedź #12 dnia: 6 Października 2009, 14:37 »
ja tam nikogo nie bronie, kazda z nas napisala co widziala i tyle. jedyna osoba, ktora na tym ucierpi jest wlascicielka, bo jak tak dalej pojdzie to zacznie tracic popularnosc. mnie nic do tego, wyrazilam tylko swoje zdanie ;). a co do "gustow i guscikow" to tez juz sie wypowiedzialam i jak wspomnialam byly tam inne suknie niz bezy, czego dowodem jest moja suknia. a jak kogos stac na suknie San Patrcik to gratuluje, ale dla mnie nie liczy sie metka bo nie bede z nia chodzic na wierzchu w dniu slubu ;] a tak miedzy prawda a Bogiem to bardzo niewielki procent osob zna sie na tych firmach procz panien mlodych i ew. osob, ktore pomagaja im w wyborze wiec, tak na prawde to nawet nie ma sie czym specjalnie chwalic. no moze tylko ile sie kasy wydalo na taka suknie. ja wole zainwestowac w cos bardziej praktycznego. pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 6 Października 2009, 14:39 wysłana przez daisy86 »



Offline kasiunia3006
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: suknia slubna-salon vivien super
« Odpowiedź #13 dnia: 9 Października 2009, 21:01 »
Witam, jestem już po pierwszych przymiarkach, Panie w salonie były bardzo miłe zarówno p.właścicielka jak i p.krawcowa, a ma przeze mnie sporo roboty (zmniejszenie z 38 na 36 rozmiar) efekty pracy zobaczę za tydzień już nie mogę się doczekać  :)   Pozdrawiam

Offline gosiaczek3074
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.10.2009
Odp: suknia slubna-salon vivien super
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Października 2009, 19:42 »
ja wybralam model amelia i nie jest to fason bezy tylko bardzo prosty!!!pani mila takze po zakupie. przyjechala nawet do mnie do domu by poprawic kolo poniewaz sie odpielo a ja nie umialam sobie poradzic gdyz nastepnego dnia mialam slub.  teraz bylam ponownie   w tym salonie by zawiezc tam suknie do komisu a wlascicielka skladala mi zyczenia.nie odnioslam zadnych negatywnych zachowan od poczatku do konca.a modele sukni zawsze wybieramy same.to nasza decyzja.ja jestem zadowolona.po slubie juz 17 dni!!!

Offline pickaxe
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2012.09.01
Odp: suknia slubna-salon vivien super
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Sierpnia 2012, 13:22 »
To był salon mojego ostatniego ratunku (nigdzie nic nie mogłam znaleźć coś odpowiedniego :/ ) i o dziwo właśnie tam znalazłam tą jedyną :) Panie owszem bardzo sympatyczne ale i też dużo doradzają, nie wciskają nic na siłę.  Było trochę u mnie do poprawki - skrócenie i zwężenie- wszystko było zrobione tak jak się należy :)
Aaa i na sam koniec otrzymałam skromny upominek w ramach podziękowania za wybranie właśnie ich :P
tak więc oceniam Panie z Vivien bardzo pozytywnie

Offline nusiak
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012r.
Odp: suknia slubna-salon vivien super
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Sierpnia 2012, 13:14 »
Ja też kupiłam tam swoją suknię Afrodyta (kolekcja 2012r) - Diamond i nie zgodzę się z tym, że mają tam same bezy bo wybór jest duży:) i suknie są na prawdę różne :). Ja ostateczny wybór podjęłam na drugiej wizycie, gdzie przyszłam z Mamą, bo wiem że ona powie szczerze co i jak ;D. Panie były bardzo miłe od samego początku po kolejne wizyty :). Idealnie dobrały fason sukni do mojej figury:D. Właścicielka i pani krawcowa przesympatyczne, a podejście p.krawcowej podobało mi się bardzo bo wiedziała dokładnie o co mi chodziło i nie musiałam dużo tłumaczyć ;D. Dodatkowo przyniosłam swoje bolerko, które mi zwężono w rękawkach bo były na mnie zbyt szerokie:).
Z mojej strony wielki plus dla salonu. Byłam tak samo traktowana przed jak i po podpisaniu umowy na zakup sukni :).
Podczas odbioru sukni zostałam wyściskana i otrzymałam mały upominek z życzeniami wszystkiego najlepszego ;D
[/url]  [/url]

Offline K a s i a
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3.05.2014
Odp: suknia slubna-salon vivien super
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Marca 2014, 16:41 »
Ja zgadzam się z Oleńką83

Pani właścicielka była przemiła przed podpisaniem umowy.  We wszystkim wyglądałam "pięknie", nie robiła żadnych problemów. 
Podczas podpisywania umowy zapytałam się czy mogę mieć przymiarki w soboty z racji tego że nie mieszkam w Szczecinie (w tym salonie w soboty z reguły nie mają przymiarek), właścicielka nie widziała problemu, aż do czasu, kiedy przyszła suknia i trzeba było się umówić.  Musiałam brać specjalnie wolne w pracy bo właścicielka miała mnie gdzieś.
Była nieuprzejma, miała mnie w nosie.  Kazała odebrać suknię tego samego dnia co pierwsza przymiarka!Krawcowa miała tylko 1 h na skrócenie i wprowadzenie poprawek w sukni!

Zawiodłam się okropnie.  Nikomu nie życzę takie stresu przed ślubem. 

Offline DiamondOrchid
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.07.2013
Odp: suknia slubna-salon vivien super
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Marca 2014, 19:57 »
A ja tez kupowalam suknie tam i od poczatku do konca bylam normalnie traktowana. nie wchodzono mi w tylek kiedy podpisywalam umowe ani nie traktowano mnie zle kiedy ja odebralam. jestem tez z daleka i suknie odebralam miesiac przed slubem, i rowniez przymiarke mialam w jeden dzien - suknia byla tylko skracana. jak dla mnie to bylo akurat idealnie, bo nie chcialoby mi sie jezdzic dwa razy no wiadomo paliwo czas itp. wiec w sumie ja tego nie uznaje za negatywna rzecz wrecz przeciwnie. przez to moglam w sumie spac spokojnie bo wiedzialam ze suknia pasuje i juz czeka na mnie w domu :) nie wiem co tam bylo u ciebie robione ale skoro krawcowa sie wyrobila to w czym problem? z reszta ile nas jest tyle bedzie zdań :)

Offline agateksik
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.06.2014
Odp: suknia slubna-salon vivien super
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Marca 2014, 19:07 »
Kupiłam dziś tam suknię , mam nadzieję ze wszystko bedzie ok bo jak do tej pory to mam pozytywne odczucia