Autor Wątek: Salony w Poznaniu- POMOCY!!!!!!!  (Przeczytany 3199 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nika
  • Przyjaciele
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5596
  • Pola i Lenka nasze szczęście ...
Salony w Poznaniu- POMOCY!!!!!!!
« dnia: 4 Stycznia 2006, 09:07 »
Hej, hej!Czy znacie jakieś dobre salony z Poznania gdzie obsuga jest mila i fachowa?no i oczywicie ceny nie zaczynają się od 5000!!!Czy są salony w których można znaleść wszystko lącznie zadnymi butami i bielizną? Do których salonów lepiej nie zaglądać?Ja dopiero zaczynam wędrówkę i trochę obawiam się że nie znajdę nic  w czym bedzie mi dobrze i w czym bede sie dobrze czuć!!!Chcialabym żeby szukanie sukienki bylo przyjemnoścą tak jak powinno być!!Jakie Wy macie doświadczenia?A tak w ogóle to jeżeli ślub mam w lipcu to kiedy owinnam zacząć szukać sukienki żeby nie slyszeć że mam jeszcze duzo czasu i powinnam przyjść później??!!


Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Salony w Poznaniu- POMOCY!!!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 5 Stycznia 2006, 20:18 »
z poznańskich salonów znam salon  Jolanty Dudy Koprowskiej (wrzuć do wyszukiwarki nazwisko - na pewno znajdziesz strone www) i pretty woman (bardzo miła pani)

Offline Tajusia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2534
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2005
Salony w Poznaniu- POMOCY!!!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 6 Stycznia 2006, 21:13 »
Ja znam salony w Poznaniu :)
Fakt ze salon Pani Dudy-Koprowskiej ma niezły wybór sukni ale to bardziej pracownia niz salon, tzn. ustala sie wzor wspolnie z pania i powstaje ta JEDYNA (ale tam raczej butów i bielizny nie dostaniesz).
Ja kupowalam swoja w salonie Agnes na Głogowskiej, polecam bo wybór przeogromny od A do Z (buty bielizna stroiki wszystko co zamarzysz, a nawet moga ci uszyc buty z materialu z jakiego bedzie suknia i do tego koszule lub kamizelke dla pana młodego) naprawde kompleksowa obsluga, mozna znalezc suknie w przyzwoitych cenach a komfort przymierzania duży bo zamiast przymierzalni sa cale pokoje do przymierzania!
Polecam jeszcze salon na ul.Dąbrowskiego (przy skzyzowaniu z Zeromskiego)- malutki
ale panie bardzo sympatyczne - ja tam rozpoczelam swoja wedrowke po salonach (calkiem przypadkowo) i to mnie bardzo optymistycznie nastroiło. Bo musze przyznac ze mialam takie obawy jak Ty, ze to bedzie katorga, ze nic nie znajde, ze wszystkie sknie beda w rozmiarach "wieszakowych" i w nic nie wejde, ze panie beda mnie traktowaly niepowaznie i z wyzszoscia itp. ale pozniej sie okazalo ze szukanie to duza przyjemnosc, a przymierzanie - jeszcze wieksza!

Szczrze Ci nie polecam salonu na ul. Grnwaldzkiej Magdalena (chyba) tam jest sporo sukni i ceny przyzwoite ale włascicielki okropne, powiedzialy mi na samym wstepie ze na mnie sukni nie znajda bo maja same male rozmiary a jak juz sie uparlam zeby cos przymierzyc to potem slyszalam komentarze ze jestem za szeroka tu i tam, i w ogole koszmarnie niemile, gadaly glupoty ze nawet moja mama sie wsciekla, a drgi salon ktorego nie wspominam mile to na Strzeleckiej, taki duzy z komisem - tam za kazdym razem jak wchodzilam bylo mnostwo ludzi, pelna poczekalnia i panie zabiegane nigdy nie maily dla mnie czasu :( wiec w koncu zrezygnowalam bonie udalo mi sie nic przymierzyc.
Milo takze bylo w Julii na ul. Ogrodowej - tam tez jest wybor butow :)

Ale sie rozpisalam uffff...

Zalecaja rozpoczac szkanie okolo 5 m0cy wczesniej na wypadek jakby trzeba bylo sprowadzac suknie. Aha i jeszcze jedna rada - najlepiej w wiekszosci salonmow mawiac sie telefonicznie, wtedy na bank masz zapewnione ze sobie poprzymierzasz, bo to jednak troszke trwa :p
"...Jest na ziemi jedno moje małe miejsce, gdzie poza biciem serca nie liczy się NIC więcej..."

Offline AnetaM

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1000
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005
Salony w Poznaniu- POMOCY!!!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 6 Stycznia 2006, 21:42 »
Cytat: "Tajusia"
Zalecaja rozpoczac szkanie okolo 5 m0cy wczesniej na wypadek jakby trzeba bylo sprowadzac suknie. Aha i jeszcze jedna rada - najlepiej w wiekszosci salonmow mawiac sie telefonicznie, wtedy na bank masz zapewnione ze sobie poprzymierzasz, bo to jednak troszke trwa Jezyk


Popieram, napewno trzeba wcześniej biegać i pzymierzać aż zanjdziesz tą wyjątkową, niekiedy na sprowadzenie sukini potrzeba nawet ponad 3 miesiące a do tego jeszcze przymiarki itd. lepiej wcześniej niż póżniej na szybcika wszystko załatwiać. Ja swoją sukeinkę kupowałam w salonie Madonna, ceny różniaste od przyzwoitych do nieprzyzwoitych.
czekam aż szczęście powróci...

Offline swenc
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Salony w Poznaniu- POMOCY!!!!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 7 Stycznia 2006, 19:02 »
a cymbeline? Jaka obsługa?

Offline Nika
  • Przyjaciele
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5596
  • Pola i Lenka nasze szczęście ...
Salony w Poznaniu- POMOCY!!!!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 8 Stycznia 2006, 17:42 »
Dzięki za informacje napewno skorzystam, już dawno myślałam o tym żeby udaćsiędo Agnes na Głowgowska a opinie na ich temt tylko mnie utwierdziły, jeżeli chodzi o Cymbeline, to byłam tam kiedyś i szczerze nie polecam, Pani na powoitanie ocenia chyba każdego i jego mozliwości na zakup w ich salonie ja chyba według niej nie zaliczałam sie do potencjalnych klientek bo była naprawde delikatnie mówiąc średnio uprzejma!!Więcej tam nie pójdę chociaż jedna bardzo mi się spodobała!!A wie ktoś może jak sie przedstawiająceny w Agnes za dodatki i suknie?Pozdrawiam!!


Offline kargeo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Salony w Poznaniu- POMOCY!!!!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Stycznia 2006, 09:53 »
Polecam Julię na Ogrodowej, sukienki przesliczne i ceny przyzwoite, obsługa kompetentna, ale trzeba zarezerwować na sprowadzenie sukienki min. 3 miesiące.
Kolejny faworyt to Madonna, w którym juz zakupiłam dla siebie kiece:). Zauroczyły mnie sukienki w internecie. Wiedziałam juz w jakich krojach jest mi możliwie dobrze, wiec wystarczyło sie umówić na spotkanie. Panie przemiłe (taka ich rola:)), doradzały nienachalnie. Bardzo jestem zadowolona.
Agnes na Głogowskiej ma ciekawą kolekcję oraz Demetrios na Kraothoffera.
Cymbelin na Pl. Cyryla nie przypadł mi do gustu choć obsługa miła.A salony na Dąbrowskiego szukając dla siebie sukienki omijałam dużym łukiem. W czasie poszukiwań sukni dla mojej przyjaciółki byłyśmy rozczarowane tym salonem, brakiem kompetencji i kiepską obsługą.