Autor Wątek: sala bankietowa Dyliżans PILNE!!!!!  (Przeczytany 5637 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline -marta-

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 4.09.2010
sala bankietowa Dyliżans PILNE!!!!!
« dnia: 8 Września 2009, 22:29 »
Witam wszystkich! jestem tu nowa i już na samym początku proszę o pomoc.  Czy ktos słyszał jakieś opinie na temat Dyliżansu w Lisim Ogonie? Chodzi mi głownie o jedzenie, bo salę byłam oglądać i jest nie najgorzej.  mam przyblokowany termin na tydzień ale nie wiem czy wszystko ok bo nigdzie nie znalazłam opinii na ten temat.  Jeśli ktoś coś słyszał to niech koniecznie pisze.  pozdrawiam!

Offline Justyna86bdg
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: sala bankietowa Dyliżans PILNE!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 8 Listopada 2009, 22:18 »
Hej też jestem tu nowa i też jestem ciekawa co do opini na temat sali Dyliżans w Lisim Ogonie! Mam tam zarezerwowany termin spodobało nam się otoczenie sali! W środku salę oglądaliśmy przed remontem po remoncie też ją widzieliśmy , ale moim zdaniem przed tym niby powiększeniem sali było lepiej! Proszę o jakieś opinie! Mam nadzieję że dobrze wybraliśmy  :)

Offline Justyna86bdg
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: sala bankietowa Dyliżans PILNE!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Grudnia 2009, 18:12 »
I jak tam Marta zdecydowaliście się na Dyliżans? Szkoda że nikt nie wyraża swojego zdania

Offline hanka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 248
  • Płeć: Kobieta
  • Bo ja, bo Ty, bo tylko my...
  • data ślubu: 1.05.2010
Odp: sala bankietowa Dyliżans PILNE!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Grudnia 2009, 21:49 »
Ja słyszałam niepochlebne opinie o właścicielu (że podobno cwaniakuje i myśli tylko jak zarobić żeby się nie narobić ) ale słyszałam je od osób trzecich, nie chcę nikogo oceniać bo sama nie miałam okazji ani poznać właściciela ani być w tym lokalu także tylko przekazuję co słyszałam od innych ( choć sama po tym co usłyszałam od razu skreśliłam ten lokal z listy ).

Offline Justyna86bdg
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: sala bankietowa Dyliżans PILNE!!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Grudnia 2009, 12:16 »
akurat jak my byliśmy oglądać salę to była taka miła pani podobno właścicielka! Pokazywała pełno zdjęć i w ogóle miała takiego gadanego że szok!

Offline Justyna86bdg
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: sala bankietowa Dyliżans PILNE!!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Grudnia 2009, 12:36 »
słuchajcie udało mi się odnaleźć parę która miała na tej sali wesele w czerwcu! Rozmawiałam z nimi są bardzo zadowoleni! Jedzenie pyszne no i najważniejsze,że dużo  :),ciasto i tort podobno tez pycha> Pan mówił,że ich goście bardzo dużo jedli a i tak zostało jedzenia po poprawinach! Dzięki temu że się z nimi skontaktowałam jestem teraz o wiele spokojniejsza! ;)

Offline hanka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 248
  • Płeć: Kobieta
  • Bo ja, bo Ty, bo tylko my...
  • data ślubu: 1.05.2010
Odp: sala bankietowa Dyliżans PILNE!!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Grudnia 2009, 18:12 »
No widzicie, tak to już jest jak się słucha znajomych - znajomych a nie samemu sprawdza. Cieszę się,że te niepochlebne opinie się nie potwierdzają :)

Offline -marta-

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 4.09.2010
Odp: sala bankietowa Dyliżans PILNE!!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Grudnia 2009, 13:01 »
Justyna! my dawno zdecydowalismy sie na dyliżans bo okazało się ze pani właścicielka jest dawną znajomą moich rodziców, także licze na to że znajomych nie wpuści w maliny:] tort i ciasto bierzemy osobno bo osobiście nie podoba mi się wygląd tortu:/ gołąbki, serduszka to raczej nie w moim stylu a ciasto i tort będe miała sprawdzone ze staropolskiej.  mam nadzieje że wszystko bedzie w porządku.  dostałam od właścicielki numery tel 2 par które miały u niej wesele i wszystkie bardzo chwaliły dyliżans. 

Offline Justyna86bdg
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: sala bankietowa Dyliżans PILNE!!!!!
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Grudnia 2009, 16:27 »
No to super! :D Byle tylko te opinie potwierdziły się i w naszym przypadku!

Offline Justyna86bdg
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: sala bankietowa Dyliżans PILNE!!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Grudnia 2009, 16:32 »
Aha jak my byliśmy to Pani wydrukowała nam przykładowy jadłospis! Akurat ten co dostaliśmy nie za bardzo przypadł nam do gustu bo było bardzo dużo ryb no i gołąbki pierwszy raz się spotkałam z gołąbkami na weselu! :)

Offline ziutka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • ty i tylko ty jesteś mi przeznaczony
  • data ślubu: 25.06.2011
Odp: sala bankietowa Dyliżans PILNE!!!!!
« Odpowiedź #10 dnia: 7 Stycznia 2010, 18:19 »
ja też się zastanawiam nad tą restauracją ale nie wiem czy to niedaleko od Bydgoszczy niby to blisko ale rodzice mówią że bez przesady tyle mamy restauracji w bydgoszczy moze maja racje. . . chociaż zdjęcia sali mi się podobają i babeczka z która pisze na emialu naprawde fajnie podchodzi do tej sprawy przesłąłą mi dwa rodzaje menu na 70 i na 100osób podała mi cenę i powiedziała że może dać numery do klientów którzy juz mieli wesele tam jeszcze się zastanawiam bo dla mnie wazne jest to żeby sala była jednoczęściowa a w bydgoszczy to trudne do znalezienia bądź zaakceptowania

Offline Justyna86bdg
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: sala bankietowa Dyliżans PILNE!!!!!
« Odpowiedź #11 dnia: 7 Stycznia 2010, 21:12 »
Hej Ziutka ;-) my zdecydowaliśmy się na tą salę z dwóch powodów:
1) Daleko od zgiełku miasta, spokój, duży ogród!
2) Babeczka fajnie podchodzi do klijenta!
A słuchaj mogła byś wkleić te mennu bo my jak byliśmy to zapomnieliśmy poprosić a nie pamiętam co tam było jak nam pokazywała!
Z drugiej strony to nie jest aż tak strasznie daleko od Bydgoszczy a Nam się wydaje że sala ma coś w sobie!  :)

Offline ziutka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • ty i tylko ty jesteś mi przeznaczony
  • data ślubu: 25.06.2011
Odp: sala bankietowa Dyliżans PILNE!!!!!
« Odpowiedź #12 dnia: 9 Stycznia 2010, 13:17 »
Justyno proszę : mam jeszcze na 100osób
Menu /70 osób/  Nr 10         

Zupa:
Rosół z makaronem
Plater mięsny:
winer sznycel- 70 szt, zraz wykwintny 50szt , de voly 50szt
 pałki pieczone- 50szt , indyk po prowansalsku- 30 szt,
 karkówka specjalność szefa kuchni- 30 szt,
Dodatki:
ziemniaki gotowane 70 porcji, ziemniaki pieczone ,  trochę frytek
bukiet warzyw,
Bufet
Plater mięs:
schab w galarecie- 50 szt, schab w cieście francuskim -30szt ,
szynka po rusku- 30szt , medaliony w maladze- 30 szt, karkówka
ze śliwką  30 szt, rolada drobiowa ze szpinakiem 35 szt, schab nadziewany bakaliami  30szt, indyk nadziewany daktylami 35 szt
Plater z ryb:
pstrąg lub łosoś w galarecie-20 szt,  ryba po grecku- 30 szt,, śledź po meksykańsku  35 szt, koreczki śledziowe- 35szt .
Sałatki
Sałatka z kurczakiem, jarzynowa, ,grecka , sałatka wiosenna w sosie białym. 
Dania gorące:
barszcz z pasztecikiem 70szt  , bigos z kiełbaską - 70 szt,
gulasz wykwintny  szt   50 szt         
Napoje
kawa , herbata , /bez ograniczeń/ Aperitif-1kieliszek wina musującego

Koszt na osobę 140zł
ciasto dodatkowo płatne 10zł/os
wybór ciast  np.  (murzynek , szarlotka, sernik, kokosowe, owocowe i inne)

Menu dostosowujemy pod klienta zgodnie z ustaleniami
      
Wystrój  złoto -ekri  lub fioletowo-biały

Powiedz mi jeszcze czy jest dużo miejsca do tańczenia

Offline Justyna86bdg
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: sala bankietowa Dyliżans PILNE!!!!!
« Odpowiedź #13 dnia: 9 Stycznia 2010, 21:35 »
Dzięki wielkie! Jesteś Kochana! Pozdrawiam

Offline Justyna86bdg
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: sala bankietowa Dyliżans PILNE!!!!!
« Odpowiedź #14 dnia: 9 Stycznia 2010, 21:42 »
My mamy wesele na 80 osób i wydaję mi się że miejsca będzie akurat tzn. nie będzie ścisku! Rozmawiałam z para która też tam miała wesele i też na 80 osób i mówili że było super! ;-)

Offline -marta-

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 4.09.2010
Odp: sala bankietowa Dyliżans PILNE!!!!!
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Stycznia 2010, 23:11 »
my też mamy wesele na 80 osób i myślę że naprawdę będzie sporo miejsca do tańca.  byłam na tej sali kilka razy akurat jak stoły już były poustawiane i to na 100 osób i i tak wydawało mi sie że nie bedzie ciasno.  my zdecydowaliśy się na ustawienie stołów w podkowę w tej wnęce bo takie ustawienie jak proponuje właścicielka (osobny stół prezydialny prawie na środku sali) jakoś  mi się nie podobało.  a co do menu to wiem że jet bardzo elastyczne i można dosyć dużo pozmieniać. 

Offline Justyna86bdg
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: sala bankietowa Dyliżans PILNE!!!!!
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Stycznia 2010, 13:02 »
My właśnie też chcemy w podkowę  :)! To ustawienie co oni tam proponują jest jakieś dziwne! Młodzi w ogóle kontaktu z gośćmi by nie mieli a podkowa to tak fajnie wszyscy razem! :D

Offline Justyna86bdg
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: sala bankietowa Dyliżans PILNE!!!!!
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Stycznia 2010, 16:18 »
A słuchaj Marta myślisz że jak stoły będą ustawione w podkowę w tej wnęce to goście będą mieli dość miejsca do siedzenia bo jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić a też byśmy tak chcieli  :)?

Offline -marta-

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 4.09.2010
Odp: sala bankietowa Dyliżans PILNE!!!!!
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Stycznia 2010, 19:29 »
Justyna jeżeli Twoi goście to nie są członkowie klubu kwadransowych grubasów to bez problemu się zmieszczą:]

Offline Justyna86bdg
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: sala bankietowa Dyliżans PILNE!!!!!
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Stycznia 2010, 22:06 »
No to super bo trochę się denerwowałam jak po zrobieniu tej wnęki ustawic stoły! Ale zrobimy tak jak Ty! ;) Dzięki!

Offline Justyna86bdg
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: sala bankietowa Dyliżans PILNE!!!!!
« Odpowiedź #20 dnia: 5 Lipca 2010, 10:54 »
hej no to ja jestem juz po i opisze swoje wrażenia!
Najpierw pozytywne
-ciasto domowego wypieku naprawdę super
-kelnerzy w miarę szybcy  ;)
-jedzenie ok ale po tym jak zachwalała je właścicielka spodziewałam się czegoś lepszego
a negatywy to tak:
-na zdjęciach prezentowanych przez właścicielkę pokazane są kielichy do napojów natomiast zamiast tych kielichów na weselu okazało się że są literatki  :(
-nie utrzymują czystości w toalecie podczas wesele tzn. pare razy byłam zwrócic uwagę że zabrakło papieru czy że mają wytrzeć podłogę  :(
-mimo klimatyzacji na sali jest strasznie duszno
A i nie wiem jak na tej sali właściciele chcą pomieścić ok150 osób tak jak to mają opisane na swojej stronie bo u nas było 80 osób i było w sam raz!
A i zapomniałam co do kwestii poprawin jak podpisywaliśmy umowę to pani powiedziała że 850zł za poprawiny płacimy niezależnie od ilości osób i godzin tych poprawin a i że dorabiają jeden ciepły posiłek na poprawiny a naprawdę jest inaczej i tym byłam naprawdę zdenerwowana że tak nas w konia zrobili! A było tak jak pojechaliśmy parę dni przed weselem uregulować wszystko pani powiedziała że poprawiny maxymalnie 4 godziny a każda następna godzina 200zł dopłaty >:( a i że nic z posiłków nie robią dodatkowo tylko stawiają to co zostało z wesela!

Offline miłka28
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.09.2009
Odp: sala bankietowa Dyliżans PILNE!!!!!
« Odpowiedź #21 dnia: 5 Września 2010, 19:48 »
21sierpnia miała siostra wesele w Dyliżansie i było naprawde super ,jedzonko pyszne ogromna ilość bardzo ładnie podane , szefowa tego lokalu jest bardzo miła i  konkretna  i bardzo ugodowa ,wystrój piekny ,co do łazienek czyściutkie cały czas kelnerzy kontrolowali i przecierali podłogę , klima działała bez problemów ale trzeba wiedzieć ze to działa jak w samochodzie jak masz otwarta szybę to po prostu nie będzie działać własciwie trzeba mieć  porządnych gosci co słuchają i zamykają drzwi u nas nie było z tym problemu , a kieliszki są do wina a do soków literatki myśle że nie bardzo sie skupiłaś na tym co ustalałaś bo jasno w umowie jest określone za poprawiny 850 zł i od 16 do 20 my przeciagneliśmy godzinkę i nie było z tym problemu do godzinki to pani powiedział nie ma problemu a jeśli chodzi o dodatkowy posiłek to chyba za dużo odwiedziłś innych sal i coś pomieszałs bo w dyliżansie jest tyle jedzenia że napewno nikt Ci nie mówił o dodatkowym posiłku bo to była by paranoja nam wyraźnie pani mówiła że poprawiny z tego co zostaje a zostaje naprawdę sporo ,kelnerzy byli naprawdę bardzo profesjonalni i bardzo mili . Goraco wszystkim Polecam a ty Justyna zastanów się nadtym co tu piszesz bo to twoje roztrzepanie spowodowało twoje niezadowolenie .  Bo lokal jest SUPER!!!!!!
Pozdrawiam Miłka

Offline kinia87
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2012
Odp: sala bankietowa Dyliżans PILNE!!!!!
« Odpowiedź #22 dnia: 6 Września 2010, 18:26 »
UWAGA dziewczynyinformuje, bo widze, że miłka dalej kosi żniwa nieuświadomionych i działa na niekorzyść innych firm!
uzytkownik miłka28 - to pracownik restauracji DYLIŻANS! prawdopodobnie menadżerka
wpiszcie jej mail z profilu w google - wyskoczy Wam odnosnik do ofert restauracji dyliżans.
Cóż za profesjonalna firma :)
Zgłoszone do moderacji


MOJE FINAL COUNTDOWN! Odliczajcie ze mną... -> https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=39013.0

Offline kinia87
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2012
Odp: sala bankietowa Dyliżans PILNE!!!!!
« Odpowiedź #23 dnia: 6 Września 2010, 18:33 »
oczywiscie miłka wychwala swoje miejsce pracy w wielu innych tematach, rzuca natomiast fałszerskie wypowiedzi na temat innych firm. Gdybym byla swinia miłko, zadzwoniłabym zarówno do ostormecka jak i restauracji w myślęcinku i dała im cynk, jak to pięknie ich oczerniasz na forum publicznym! chyba nie mas swiadomosci, ze takie wykroczenie konczy sie na drodze sadowej i niemalym obciazeniem finansowym!!!!! Twoja firma zapewne juz tez nie chcialaby miec z kims takim do czynienia. I tak w tym momencie DYLIŻANS zyskał otoczkę totalnego prostactwa i braku profesjonalizmu! i bardzo watpie, aby ktokolwiek z tego forum skorzystal z jego uslug!!!!!


MOJE FINAL COUNTDOWN! Odliczajcie ze mną... -> https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=39013.0

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: sala bankietowa Dyliżans PILNE!!!!!
« Odpowiedź #24 dnia: 6 Września 2010, 23:30 »
miłka28 to jest żałosne To tylko świadczy o tym lokalu
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Justyna86bdg
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: sala bankietowa Dyliżans PILNE!!!!!
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Października 2010, 19:20 »
Po co miała bym zmyślać te rzeczy o Dyliżansie każdy chyba chce mieć udane wesele! To forum jest po to żeby sobie pomagać i dzięki dziewczyny za zdemaskowanie  oszustki! Żałosne robią sobie super reklamę a przy tym innym antyreklame!