Autor Wątek: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D  (Przeczytany 29313 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KaroLLA K.J K.G
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« dnia: 29 Sierpnia 2009, 19:55 »
Potrzeba dwa podłoża by napisać opowieść
Potrzeba jajka by była kura
Potrzeba kury by było jajko
I tak bez końca

Potrzeba myśli by wyrazić słowo
i slow my stworzyć akcje
i odrobinę pracy by działało
Potrzeba dobra by moc cierpieć
Potrzeba zła dla satysfakcji

Zycie jest cudowne...
Zycie pędzi pełnym kołem...
Zycie jest cudowne...

Potrzeba nocy by zaświtało słonce
i dnia byś zaczął ziewać, bracie
Potrzeba starości by zbudować młodość
Potrzeba mrozu by poznać słońce
Potrzeba właśnie tego by mieć to inne

Nie potrzeba czasu by sie zakochać
Lecz potrzeba lat by wiedzieć co to miłość

Potrzeba strachu żebyś zaufał
Potrzeba tych łez byś zardzewiał
Potrzeba kurzu by go sprzątnąć

Zycie jest cudowne...
Zycie pędzi pełnym kołem...
Zycie jest cudowne...

Tak jest...

Potrzeba ciszy by usłyszeć głos
Potrzeba strat zanim to znajdziesz
Potrzeba drogi by wyruszyć do nikąd
Potrzeba impulsu byś zaczął sie troszczyć
Potrzeba przepaści by zdobyć szczyt

Zycie jest cudowne
Zycie pędzi pełnym kołem
Zycie jest cudowne
Zycie ma miele znaczeń
Zycie jest cudowne
Zycie jest cudowne

Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Sierpnia 2009, 20:30 »
To ja sie melduję jako pierwsza  :D :D :D



Offline KaroLLA K.J K.G
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Sierpnia 2009, 22:05 »
Justys851 witaj w moim wąteczku :)

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Sierpnia 2009, 22:09 »
Druuuuga  ;D

Zapewniam, że będę stałą bywalczynią  :hello: :hello: :hello:

Offline frezyjka81

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 805
  • Płeć: Kobieta
  • Uwierzyć w Anioły nawet gdy ich skrzydła są czarne
  • data ślubu: 10.10.2009
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Sierpnia 2009, 22:29 »
To i ja trzecia!!!  :hello:
Czekamy na więcej!!!

Offline KaroLLA K.J K.G
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Sierpnia 2009, 22:49 »
Witajcie Kochane :) w końcu zasiadłam do napisania pierwszego porządnego postu :D:) Od wczoraj usiłuje coś dla Was naskrobać i ciągle mi coś wypadało. No ale jak mi ktoś teraz przeszkodzi to będę się zębami tego komputera trzymać do puki nie napiszę :D

A więc... Karolina i Kamil :) są ze sobą od 21.04.2003 w 2007 roku ich związek przeżył małe trzęsienie ziemi - rozstali się z poważnym postanowieniem "to już na pewno koniec".

Piszę celowo trzęsienie ziemi ponieważ to wszystko co wtedy się zdarzyło/ działo spowodowało wiele zmian. Najpierw została zniszczona zupełnie nasza relacja i skończył się nasz związek, potem...zaczęliśmy na gruzach budować i tworzyć zupełnie inną relację, znacznie dojrzalszą.
28.01.2008 roku jesteśmy na nowo parą.
Z perspektywy czasu mogę napisać z czystym sumieniem, że nie żałuję ani sekundy z tych trudnych chwil.
12.09.2009 Kamil się oświadczył
a jakiś czas później moja mama pokazała mi forum :) i od tamtej pory jestem nałogowcem :D

Przepraszam, że tak króciutko ale albo nie mam dzisiaj weny twórczej albo w ogóle talentu do pisania :):D

A co mamy już załatwione w związku z weselem :

1. Sala (remiza w Łośniu - dzielnica Dąbrowy Górniczej)
2. Zespół Klaxon
3. Kamerzysta
4. Msza Święta zamówiona na godz 16.00 - Bazylika NMP anielskiej w Dąbrowie Górniczej
5. Kupiłam już butki :D i biżuterię :) (jak opanuje sztukę wklejania zdjęć to się pochwale moimi zdobyczami)
6. Wybraną (ale jeszcze nie zakupiona wódkę) WYBOROWA - wygrała w plebiscycie na forum :D
7. W piątek wzięło mnie na projektowanie zaproszeń zrobiłam kilka wzorów, zdjęcia wzorów dla Was no i... no i mój mężczyzna, który bierze aktywny udział w przygotowaniach  stwierdził, że mu się średnio podobają. No cóż są wady i zalety angażowania przyszłych Panów Młodych w przygotowania. Kamil chce białe zaproszenia i zupełnie nie może pojąć po co mi powiązanie kolorystyki sali weselnej z kolorem zaproszeń i mojego bukietu. Ehhhh :) to będzie ciężka przerwa. W każdym razie mamy je zaprojektować razem więc mam cicha nadzieje, że w końcu uda mi się go przeciągnąć na moje :D

To by było na tyle :)

na pewno o czymś zapomniałam  ;)


frezyjka81, Mysia  :hello:
cieszę się, że jesteście :) :skacza:

Offline frezyjka81

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 805
  • Płeć: Kobieta
  • Uwierzyć w Anioły nawet gdy ich skrzydła są czarne
  • data ślubu: 10.10.2009
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Sierpnia 2009, 22:57 »
Nawet nie wiesz jak zazdroszczę Ci tych "początkowych" przygotowań. Cieszcie się z narzeczonym tym czasem.
Czekamy na więcej szczegółów!!!
Buźka
 :-*

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Sierpnia 2009, 23:03 »
Ooo Kochana, widzę, że masz podobne plany jak i ja - kolorystyka musi pasować   :skacza:

No to na pewno będziemy się rozumieć w tych sprawach  :D

Ja mojego PM nie pytam na razie o zdanie, wybiorę kilka zaproszeń i wtedy Mu je przedstawię. Samej bieli na zaproszeniach też bym nie chciała - jakoś weselej jak jest jakiś kolorek  :)

Koniecznie musisz nam napisać o tych perypetiach związkowych najlepiej zaczynając od tego jak się poznaliście :)

Buziaki  :-*

Offline KaroLLA K.J K.G
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Sierpnia 2009, 23:15 »
frezyjko81 domyślam się, że później jest wszystkiego coraz więcej i coraz szybciej biegnie czas... Ale za to ja Ci zazdroszczę tego, że już za niedługo będziesz szczęśliwa żonką :) a przede mną jeszcze długaśna droga.

Mysiu tak mamy podobne plany z tym, że u mnie się te kolory trochę rozjechały :( Bo sala jest zielona, wystrój będzie pomarańczowo - łososiowy no a znowu bukiet chciałam z biały z fioletowymi akcentami bo w takim makijażu będzie mi ładnie :) no nie walnę sobie pomarańczowego cienia bo obawiam się, że mogłabym skutecznie mojego Kamila odstraszyć. :) No i właśnie siedziałam nad tymi zaproszeniami i się głowiłam jak tu ten pomarańcz, zieleń i fiolet połączyć. I efekt był taki, że mój PM stwierdził, że koniecznie musimy te zaproszenia razem zrobić :) zresztą postaram się wkleić moje dzieła :):) to same ocenicie :) uprzedzam, że plastyczka ze mnie marna  ;)

Co do historii obiecuje, e jak mnie wena kiedyś złapie to naskrobie jakąś ładną, spójna historię :) Na razie udało mi sie tylko wygrzebac ze starych moich postów na forum historie naszych zaręczyn :)

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Sierpnia 2009, 23:20 »
Kochana, fiolet i pomarańcz? BOMBA!  :D Postaram się coś dla Ciebie znaleźć dla przykładu.

A czy sala MUSI być zielona? I jaka to zieleń? Pastelowa? Żywa? Ciemna? Jasna? :)

Offline KaroLLA K.J K.G
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Sierpnia 2009, 23:24 »
  Hurrra Hurrra Hurrra
Nasze zaręczyny odbyły się 12.09.2008r. a w zasadzie prawie 13.09.2008 Smiley
O tym, że Mój Mężczyzna planuje zaręczyny dowiedziałam się przypadkiem miesiąc wcześniej Smiley Jednak mimo wszystko chwila kiedy to nastąpiło była dla mnie ogromnym zaskoczeniem.
Mój Mężczyzna zabrał mnie na rejs do Szwecji, bardzo się denerwował bo miał z nami jechać jego najbliższy kolega z żoną ale pojawiło się kilka problemów i byliśmy niemal pewni, że się nie uda. Ostatecznie jednak po pokonaniu przeszkód znajomi wybrali się z nami. Cieszę się, że byli z nami A. i T. ponieważ  Mój Mężczyzna miał wsparcie najbliższego kolegi i przy okazji mieliśmy z kim podzielić się naszą radością. Przypuszczałam, że Mój K. będzie chciał się oświadczyć na rejsie ponieważ już kilka razy pytał co bym zrobiła gdyby mi się oświadczył wiec czekałam net moment Smiley i uważnie obserwowałam go przez cały dzień kiedy zwiedzaliśmy Trójmiasto i potem po wejściu na pokład.
Ale ku mojemu zdziwieniu po prostu ...wszyscy poszliśmy spać zmęczeni po całym dniu tuptania Smiley
Potem obstawiałam, że może oświadczy mi się podczas zwiedzania Karlskrony i...też nie SmileySmileySmiley
A więc uśpiłam swoja czujność.  Po powrocie na pokład postanowiliśmy, że tej nocy będziemy się bawić. K. i T. wymknęli się z kajuty a my jak to dziewczyny godzinę przygotowywałyśmy się do imprezy. I od tego siedzenia w kajucie oraz kołysania zaczęłyśmy się źle czuć. SmileySmileySmiley
Teraz myślę, że to nawet dobrze bo zamiast myśleć czy to może właśnie teraz Mój Mężczyzna planuje mi się oświadczyć marzyłam żeby już zejść na ląd. SmileySmiley
Troszkę to nasze samopoczucie zepsuło wieczór, który był szczegółowo zaplanowany.
Więc siedzieliśmy sobie w restauracji przy dźwiękach muzyki i pysznie pachnącym spaghetti, w pewnym momencie Mój K. szepnął mi do ucha, że idzie zamówić piosenkę T. i A. żeby zatańczyli. Siedziałam sobie tak i siedziałam myśląc tylko o tym żeby w końcu przestało bujać i dopiero po chwili zorientowałam się, że T. także się gdzieś wymknął. Dopiero wtedy zapaliła mi się czerwona lampka Smiley spoglądam w stronę zespołu a Mój K. stoi na scenie z mikrofonem w reku. Z wrażenia zrobiło mi się najpierw gorąco potem zimno i już nie wiem czy to zasługa tabletek czy Mojego Misia, że od tamtej chwili nie czułam już bujania SmileySmiley
Zostałam poproszona na środek a Mój K. oświadczył mi się w obecności wszystkich gości restauracji. Z wrażenia głos mu drżał. Po krótkim wyznaniu zapytał czy zostanę jego żoną, a ja stałam na środku czerwona jak burak Cheesy dopingowana przez głosy podekscytowanych gości. Po magicznym " tak" Mój Mężczyzna ukląkł i założył mi prześliczny pierścionek ( taki jak mi się zawsze podobał - z białego złota skromniutki, z malutkim brylantem)
dostaliśmy oklaski a od obsługi w prezencie lampkę szampana dla nas i naszych przyjaciół. To było bardzo miłe z ich strony.
Potem K. poprowadził mnie na parkiet i zatańczyliśmy do piosenki " Zabiorę Cię właśnie tam..." a ludzie otoczyli nas kółeczkiem, na koniec życzyli nam szczęścia i dużo miłości SmileySmileySmiley
 a potem świętowaliśmy w czwórkę do późna SmileySmiley
Nie zapomnę tego wieczoru do końca życia:)
Oficjalnych zaręczyn nie było wcale Smiley rodzice znają się i... Smiley nie przepadają chyba za sobą za bardzo SmileyWink
wiec oszczędziliśmy im stresu  Grin wieści o ślubie przyjęli spokojnie choć mojej mamie zakręciła się łezka w oku a potem siadła przejęta przed komputer i zaczęła szukać sali SmileySmiley

Mysiu no właśnie niestety musi być ta zieleń bo sala jest pomalowana na zielono :/ :)  zieleń raczej żywa i takie tez chciałam zrobic zaproszenia ale Kamil obawia się, że mogą wydawać się za jaskrawe.

Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Sierpnia 2009, 23:38 »
No no no coż za świetne zareczyny  :D
Bardzo romantyczny ten Twój PM  ;)

Fajne sa takie żywe kolorki  ;)

sala na Łośniu jest bardzo fajna - widziałam ja ,a moja psiapsióła była tam na weselu i bardzo sobie chwaliła  ;)
I ma fajny zieloniutki kolorek - o taki :



mam nadzieję że szybko załapiesz jak wstawiac zdjecia i nam pokażesz co nie co  ;)



Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #12 dnia: 29 Sierpnia 2009, 23:39 »
Kochana, no to tak na szybciutko z kolorystyką:

Fiolet i pomarańczka - uważam przecuuudnie:





Teraz z odrobiną zieleni - wcale nie wygląda źle:





No i po prostu nie mogłam się powstrzymać - jak dla mnie przepiękny bukiet ślubny w fiolecie:



Przepraszam, że tak Ci tu nabruździłam, ale jeśli chodzi o kolorki to jestem maniaczką  ;D  :glupek:

A zaręczyny bardzo fajne, a jaki odważny, że tak z mikrofonem :D

Offline KaroLLA K.J K.G
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Sierpnia 2009, 23:51 »
OOO Justyś dzięki za zdjątko :) właśnie usiłowałam znaleźć gdzieś instrukcję wklejania zdjęć bo chciałam wrzucić zdjęcie z sali. To jest właśnie Mysiu zieleń mojej sali. Jejku dzięki wielkie za te wszystkie kolorystyczne inspiracje. Mnie z bukietów najbardziej podoba się ten z tej mozaiki zdjęć a dokładnie 3 zdjęcie z góry od lewej :):) mam nadzieje, że nie namotałam :):) (osobiście wolę okrągłe bukieciki) Uspokoiłaś mnie troszkę odnośnie tego połączenia pomarańczu z fioletem. Teraz już wiem, że musi to być bardziej taki nasycony fiolet niż blady.
dobra :) starczy na dzisiaj :) uciekam spać :D jutro poszukam instrukcji wklejania zdjęć :) buziaki dziewczynki :*

Offline lovelusia

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 301
  • Płeć: Kobieta
  • * LoVe * FaMiLy * ;*
  • data ślubu: Już razem ;*
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Sierpnia 2009, 08:22 »
Witam :) dołączę się jeśli można :)


Offline frezyjka81

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 805
  • Płeć: Kobieta
  • Uwierzyć w Anioły nawet gdy ich skrzydła są czarne
  • data ślubu: 10.10.2009
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Sierpnia 2009, 11:03 »
Zaręczyny niesamowite - takie filmowe ;) Ale Ci nasi faceci są pomysłowi, na forum każde czytane przeze mnie zaręczyny były wyjątkowe, ale Twoje chyba przebiły wszystkie. Brawo dla Twojego PM  :brawo_2:

Zdjęcia wklejone przez Mysikróliczka są super - odpowiednie odcienie kolorów - czynią cuda, dla mnie bomba!!!

Buźki niedzielne zostawiam!!!
 :-*  :-* :-*

Offline Madziulka83

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2881
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.09.2009
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Sierpnia 2009, 11:20 »
Jateż jestem i postaram się zaglądać :)

Offline pamela

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10971
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Sierpnia 2009, 12:05 »
ja tez, udzielac sie bede po slubie swoim.  :-*


Offline Castia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5409
  • Płeć: Kobieta
  • totalnie zakochana
  • data ślubu: sierpień 2009
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Sierpnia 2009, 19:11 »
można jeszcze się zameldować w odliczanku ? :D



Offline KaroLLA K.J K.G
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Sierpnia 2009, 21:43 »
Definitywnie muszę stwierdzić, że mój internet się buntuje. Trzeci raz próbuję wysłać Wam wiadomość. Dwa razy mi się rozłączył. ;/
Mam nadzieje, że tym razem się uda bo powoli tracę cierpliwość. :):)

Witajcie Dziewczynki!!
Lovelusiapewnie, że można. Cieszę się, że jesteś.
Castia, Madziulka Zapraszam serdecznie.
Pamelato czekam na Ciebie no i oczywiście na Twoją relacyjkę :)
Cieszę się, że będą tu zaglądać także żonki :) Na pewno będę chętnie korzystać z Waszych rad :)
frezyjkodziękuje za miłe słowa odnośnie zaręczyn. Rzeczywiście mój PM postarał się i uczynił tą chwile naprawdę niezapomnianą. Teraz kiedy słyszę piosenkę "Zabiorę Cię właśnie tam..." zawsze przypominają mi się tamte chwile. Ale inni mężczyźni także sa niezwykle pomysłowi :) masz zupełna rację. Co do kolorków, Mysia mi bardzo pomogła :)
Wiecie co, nie idzie mi wklejanie zdjęć... :( no cóż informatyka nie jest moja mocna stroną.


Offline wiśniowa

  • forumowy
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #20 dnia: 31 Sierpnia 2009, 11:58 »
melduję się i ja :)

bardzo fajne historia zaręczyn, sala i kolorystyka (nie widziałam jeszcze takiej)  :) :) :)

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Sierpnia 2009, 12:05 »
wiecie co, nie idzie mi wklejanie zdjęć... :( no cóż informatyka nie jest moja mocna stroną.

Tutaj masz dwa wątki o tym jak wklejać zdjęcia:
https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=2381.0
https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=599.0

W nich też możesz poćwiczyć :) I nie martw się, wszystkie (albo prawie wszystkie) tak zaczynałyśmy ;D

Offline poqsaa

  • Jeszcze Narzeczona
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 379
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.06.2010
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #22 dnia: 31 Sierpnia 2009, 12:19 »
Karolla z wielką przyjemnością melduję się u Ciebie :)  ;D Kolejna dziewuszka z 2010 ma już odliczanko!


Poqsaa odlicza!

Offline KaroLLA K.J K.G
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #23 dnia: 31 Sierpnia 2009, 21:36 »
WITAJCIE PONIEDZIAŁKOWO :):)
Wiśniowa, poqsaa  :hello: :skacza:
Co do koloru hmmm :) ja też do tej pory takiego miksu nie widziałam ;)
poqsaa coraz więcej tu nas :D:D
A teraz uwaga :) Karolina próbuje wkleić zdjęcie :)jak mi się uda to proszę o oklaski bo ja z informatyki tępa strzała jestem :D:):);D;D
fotka za duża
jeeeeest ;D udało się :) Mysia ta druga wersja jest przystępniej napisana :) he he jak to tam napisano "łopatologia" ale chyba inaczej niz łopatą nikt by mi tego do główki nie włożył  :hahahaha: :hahahaha: :hahahaha:
a to co obrazek przedstawia to jest wzór obrączek z apartu, który wybraliśmy. Oczywiście nie będziemy ich kupować w aparcie. Zastanawiamy się nad zleceniem złotnikowi zrobienia podobnych. Już mi dziewczyny na forum polecały złotnika z DG, który jest sprawdzony. Czekamy jeszcze na opinię jednej forumki. Jak opanuje wklejanie własnych zdjęć to wrzucę jeszcze projekt zaproszeń i drugą odsłonę sali :)
« Ostatnia zmiana: 7 Grudnia 2009, 11:47 wysłana przez Maja »

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #24 dnia: 31 Sierpnia 2009, 22:08 »
Gratulacje, zdjątko jest jak najbardziej :) Śliczne obrączki, gratuluję wyboru  :)

Ps. Niestety zdjęcie jest za duże trochę - w najdłuższym boku może mieć maksymalnie 640 pikseli. Większe zdjęcia musisz niestety zmniejszać  ;)

Offline Castia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5409
  • Płeć: Kobieta
  • totalnie zakochana
  • data ślubu: sierpień 2009
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #25 dnia: 1 Września 2009, 10:23 »
no no, bardzo ładne obrączki :)



Offline wiśniowa

  • forumowy
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #26 dnia: 1 Września 2009, 10:28 »
obrączki śliczne ale fotka chyba jest za duża więc pewnie niedługo zniknie ;)

Offline KaKa85

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 414
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #27 dnia: 1 Września 2009, 20:25 »
I ja podczytuję  :D   Zaręczyny niesamowite...Muszę przyznać, że odważnego masz Narzeczonego :o   

Offline frezyjka81

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 805
  • Płeć: Kobieta
  • Uwierzyć w Anioły nawet gdy ich skrzydła są czarne
  • data ślubu: 10.10.2009
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #28 dnia: 1 Września 2009, 22:06 »
Bardzo ładne obrączki!!!
Buźka
 :-*

Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #29 dnia: 1 Września 2009, 22:14 »
bardzo ładne te obrączki  ;)